Місячне Сяйво• 01 ноября в 12:12

Горячі тури, порадьте де дивитися і брати краще?

Хочу купити горячий тур. Порадьте де можно купити його , яка турагенція або сайт виставляє дісно горящі тури.
Админко• 01 ноября в 12:21
Ніяка. Звідки в Україні горять тури? З Борисполі?
Застряла• 01 ноября в 12:21
Автор, а як ви собі уявляєте гарячі тури з країни, в якої немає четвертий рік авіасполучення?
Йдіть в агентство, оголошуйте свій бюджет, кажіть, що ви сидите на валізах і зможете доїхати до будь-якого найближчого аеропорту на машині.
І чекайте, що в системі з´явиться тур, від якого відмовились.
Ромашка -3390• 01 ноября в 12:25
Ответ дляАдминко
С Кишинева давно летаем , алло !
Турагенція Tourdream• 01 ноября в 12:25
З гарячими турами зараз не все так просто, враховуючи, що з України не має вильотів.
Наприклад, я запропоную Вам тур на завтра чи післязавтра, але з вильотом з Варшави чи Бухаресту. Ви сможете так швидко дістатися до аеропорту?

Тому раджу для початку визначитися з логістика до аеропортів, які вам підходять для вильоту. А далі моніторити пропозиції турів з цих аеропортів.
Можна моніторити на сайтах туроператорів, якщо знаєте їх, чи на агрегаторах - сайтах турагенств. І також у різних групах, де є розсилкі акційних пропозицій.
Пуки-куки• 01 ноября в 12:38
Ответ дляРомашка -3390
С Кишинева давно летаем , алло !
А до Кишенева чим швидко літаєте?