Не пью, не курю• Изменено 01 ноября в 14:50
Киссетные морщины
Девочки, у кого такая же проблема, чем убрать? Нигде больше почти нет морщин, только эта зона проблемная. Многолетняя привычка поджимать губы. 43 года. Колоть ничего бы не хотелось, если честно. Или оставить уже, как есть?
Не пью, не курю
• 01 ноября в 14:58
Ответ дляМіс Всесвіт
Тільки ін´єкції або змиритися/прийняти
Тоді ж і губи треба колоти? Я дуже боюся, бо подрузі вкололи губи і були великі проблеми. І тут колись читала тему, що у дівчини був некроз шкіри. Що туди зазвичай колять і як то виглядає?
Міс Всесвіт• 01 ноября в 15:02
Ответ дляНе пью, не курю
Некроз це якщо запустити. Загалом ніхто не застрахований, якщо лікар попаде в судину, але розчинили і все.
Але при кісетних зморшках не обов´язково колоти губи. Можете проколоти полінуклеотиди для початку. Ще може бути ботокс в мікродозах, мікрофілери. Це лікар визначає при огляді
Скажений гудзик• 01 ноября в 15:07
Ответ дляНе пью, не курю
ні. бланшинг є техніка.
ви курите?
Не пью, не курю
• 01 ноября в 15:19
Ответ дляСкажений гудзик
ні. бланшинг є техніка.
ви курите?
Ні
Неновая почта• 01 ноября в 15:25
мені 53 роки, і було все набагато видніше,ніж у Вас. пішла до косметолога конкретно з цім питанням, пришлось вколоть губи і вставили ніті над губою. Не знаю що за препарат, але зараз зовсім інша справа. На вигляд натуральні і без зморшок, які дуже дратували. Не знаю правда, на скільки вистачить.
Не пью, не курю
• 01 ноября в 15:54
Ответ дляНеновая почта
О ні. То не для мене. Я таке ссикло, що ті ніті не зможу зробити
Вот Она Я• 01 ноября в 18:09
колят ботокс чтобы раслабить мышцу, но оно слабо работает и недолго.
можно бланшинг - очень мягкий филлер поверхностно в сами морщинки, но эффект тоже может быть минимальный.
третий вариант уколоть филлер средней плотности именно в губы, они станут увлажненнее и обьемнее и это создать эффект более молодых губ
Роза в вазі• 01 ноября в 20:59
Ответ дляНе пью, не курю
Некроз був після пластичної операціі