тогдалия• 01 ноября в 17:15
Хто вже читав книгу Мухарського "оголені"?
Що там?
Яка легка порнушка?
Бо фото досить відверті
Яка легка порнушка?
Бо фото досить відверті
Ненька наша• 01 ноября в 17:21
Это какой-то ведущий? Вроде у него там 20 чел детей и другая жена была, не?
Мій не такий• 01 ноября в 17:36
Ответ дляНенька наша
Ну да,жена была Снежана
Лапка• 01 ноября в 17:37
Ответ дляНенька наша
Жена его бывшая Снежана Егорова, ,,ждун ,,в Турции живёт. Он не лучше ее ,хоть и носит вышиванку і розмовляє на мові
Сижу_и_плачу• 01 ноября в 17:41
Кто эта женщина, похожая на мужчину, с одним и тем же выражением лица на всех фотографиях?
ЗновЗдоров• 01 ноября в 17:44
Цікаво спостерігати за тим, як ця пародія на чоловіка пробиває одне дно за іншим
Реально, це напевно найогидніший для мене персонаж у нашій медіа-тусовці, гидотний абсолютно у кожному своєму прояві
Кудлата хмаринка• 01 ноября в 17:48
Так, а там типу роман, тобто текст є? Чи лише фото та «розумні» вислови? Не знала, що він щось пише.
Кудлата хмаринка• 01 ноября в 17:53
Цікаво, для кого цей контент? Кому може бути цікавий цей голий автор-чоловік? Хіба що жінкам, які в нього закохані. Типу фанатки. Та й ті, скоріше за все, давно вже не юні. Словом, здивувала мене ця тема про книгу.
Пліткарка• 01 ноября в 18:07
Ответ дляЛапка
Он лучше, потому сложно быть хуже Егоровой)
ЗновЗдоров• 01 ноября в 19:22
Ответ дляПліткарка
Але йому якось вдається
тогдалия
• 01 ноября в 21:23
Ответ дляЗновЗдоров
Я так близько боюсь з ним знайомитись.
І вже й не треба
тогдалия
• 01 ноября в 21:23
Ответ дляКудлата хмаринка
Не знаю,може хоче лаври Лімонова?