Подмигашка• 01 ноября в 17:55
Чи достатньо ттг і т4 здати для постановки діагнозу гіпотиреоз
І назначення гормонів?
Сімейний лікар назначив по нсзу здати, ну і узд зроблю.
По симптомами є підозра.
Питаю, бо сінево пропонує повний пакет платний)
По симптомами є підозра.
Угги_в_горошек• 01 ноября в 18:54
Не достаточно, если вы ещё не сдали антитела.
Если у вас есть анализ на антитела и они не в порядке ,то того ,что сейчас назначил врач хватит.
Лялька в колисці• 01 ноября в 18:55
Треба сдавати Т4 не загальний, а Т4 и Тз вільний, але їх може виписати не сімейна, а вузький спеціаліст. Ще АТПО здайте. Його теж виписує вузький. Ідіть до ендокринолога
Подмигашка
• 01 ноября в 20:13
Ответ дляПедиатор_я
сдайте уже хоть чтото, вторая тема точно
В сенсі? Це моя перша тема