Шукаю пензлі для тонального і румʼян. Порекомендуйте будь ласка
Ответ дляIncol
Чи варто купувати ось такий набір, тут коротеньк пензлі, зручно буде користуватися ? Чи краще купити повномірної довжини ?
як на мене,то до яких звикнеш,ті і будуть зручніше. Перший пензлик був ,як дорожній варіант,з короткою ручкою. Мені він дуже зручний. Потім купляла з довгою,трохи незвично,але на якість це не впливає.
Люблю весну• 02 ноября в 01:00
Ответ дляIncol
У меня есть такая кисть для румян (ближайшая на фото к косметичке). Вполне удобная, пользуюсь регулярно.