Mrs.Sexuality• 01 ноября в 21:31

Пограничное расстройство личности

У кого диагностированный ПРЛ, как вам живётся?
Удалось ли построить отношения?
Работаете в найме или на себя?
Друзья есть?
Юпитерная• 01 ноября в 21:34
Это психопатия по-старому?
Борщик• 01 ноября в 21:35
у советчицы lilul990 прл, она упоминала не раз. Думаю она может поделиться с вами. Она открыто общается на эту тему с девушками в темах
Таракашечка• 01 ноября в 21:40
здесь есть парочку
с ними даже по интернету страшно а вместе жить.. та ну нах...
Губки-уточкой• 01 ноября в 21:44
Ответ дляТаракашечка
здесь есть парочку
ничего с лилул не страшно
если вы ее имеете в виду

пограничные черты есть абсолютно у всех людей - так что вы осторожнее на поворотах
Таракашечка• 01 ноября в 21:46
Ответ дляГубки-уточкой
ничего с лилул не страшно
если вы ее имеете в виду

Вы за своими поворотами следите. И не вешайте на всех ярлыки. Здоровых людей большинство, а притрушенные лилу пусть проходит соответствующую терапию и не кидается на людей на форуме. Нехер всех ставить в один ряд с собой.
Губки-уточкой• 01 ноября в 21:49
Ответ дляТаракашечка
ого какая вы сегодня - вы не с цепи отвязали случайно?
Таракашечка• 01 ноября в 21:50
Ответ дляГубки-уточкой
Вам про цепь виднее, вы на ней сидите постоянно и почему -то решили, что так все живут. Но нет, проснитесь. Вы - ненормальный пример!
Губки-уточкой• 01 ноября в 21:53
Ответ дляТаракашечка
вы не гав гав случайно ? реально невменяемая с цепи
Забагаловка• 01 ноября в 21:53
Ответ дляТаракашечка
У ну, голос подай ! Гав гав
Губки-уточкой• 01 ноября в 21:54
Ответ дляЗабагаловка
У ну, голос подай ! Гав гав
Вы ее дрессировать решили? Ахахаха
Борщик• 01 ноября в 21:56
Ответ дляТаракашечка
Вы бухая что ли?
АнтиТроль• 01 ноября в 22:05
Всё, как надо. С первой страницы мы можем наблюдать советскую беседу истинных леди. Продолжайте, пожалуйста
lilul990• 01 ноября в 22:11
Якшо говорити про прл, то близькі відносини будувати тяжко, треба працювати з психологом це однозначно. Але це така робота над собою- як кожен день ходити в спортзал, тільки 24/7

Шо я для себе знайшла:
Не розкачувати емоційні качелі - не дивитись сльозливі драматичні фільми, не читати сльозливі драматичні книжки, не вести довгі задушевні розмови, тримати золоту середину в емоціях, не впадати в глибину, не спілкуватись з людьми, які розкачують на емоції, не робити те, шо розкачує вас на емоції

Хоть хороші, хоть погані - неважно.

Найголовніше - позбавитись чувства нарцисичного стыда і вини. Це база. Понять, шо стыд і вина вам навязані, ви не повинні переживать за весь світ, за кожну тваринку і рослинку. Вам всіх жалко бо ви хочете шоб і вас так само пожаліли. Люди справляться, якщо ви скажете ні, якшо ви встанете і підете, якшо ви не будете їх слухати, якшо ви їх грубо перервете. Агресія повинна бути здоровою - чуєте, шо вам незручно, довідзення, без скандалів. Шоб ніхто не розкачав ваші емоції. Уникати цього любими способами
lilul990• 01 ноября в 22:15
Про це і моргенштерн до речі недавно сказав, у нього був психотичний епізод, коли він був у пограничному стані.

Йому в рехабі сказали шо розкачка на емоції - хороші, чи погані - це тяжко для психіки, особливо якшо нервова система слабка, їй важко справитись з любими емоціями - радості, вини, ейфорії і т.д. звідси виникають пограничні стани

Стабілізувати психіку йому допомогли антидепресанти і психолог. І вже з цього стану можна тверезо глянути на світ

Треба перше стабілізувати психіку.
lilul990• 01 ноября в 22:16
Найбільша проблема при прл, якшо у вас реально прл - це відчуття пустоти. Не можна втриматись на одній роботі довго, бо скучно. Бо всередині пусто і постійна скука. Тому такі люди часто вибирають професії пов´язані з ризиком

І в стосунках довго не можна втриматись, бо скучно
Zima_Letto• 01 ноября в 22:18
Ответ дляТаракашечка
Покажите свое лицо - свой ник - чтоб знать какую очередную невменяемую заблокировать здесь.
lilul990• 01 ноября в 22:26
Як на мене, скільки всього я вже перечитала, все таки погранична психіка це ’поломка’ в голові - слабкість нервової системи, вона не може переробити сильний шум чи сильний крик, чи шумні розмови, шумну музику, компанію, сильну пристрасть, якісь сильні інтенсивні почуття. Це якби у вас була 3 літрова кастрюля а вам би туди наливали 20 літрів. І бажано відмовитись від усіх тригерів які викликають пограничні стани. Для себе я вирішила шо точно не житиму в місті, відмовлюсь від відносин - на жаль присутність другої людини дуже сильно розкачує пограничну психіку, якшо це не супер мега толерантний розуміючий і люблячий чоловік, який буде терпіти всі нав´язливі думки, невпевненість і прибабахи
Борщик• 01 ноября в 22:32
Автор, где вы? Вам столько помощи девушка выше написала. Выходите в комменты тоже.