Точная копия плова• 01 ноября в 22:13
Чоловік служить
Ще не законний чоловік, але у стосунках, тому так назвала. Відносини не можна назвати прям серйозними, але є куди рости, скажемо так. Він просив приїхати провідати його, сам по можливості приїжджав теж. Але я не бачу щоб на цій стадії ці стосунки були такими серйозними, щоб я могла туди їздити. У нас класни секс, але він може не дзвонити тижднями, місяцями. Лише листування і то, по три дні може не читати, хоча в мережі. Наче б їздити, бути ближче фізично і заодно емоційно зближуватися…., але чи буде це емоційне зближення, якщо він і зараз тримає дистанцію. А я в свою чергу, відчуваючи цю дистанцію емоційну, не можу дозволити собі ці поїздки. Образився, але нічого особо не змінює, тримає свою позицію і все. А я свою… будемо емоційно близькі, буду кататися, а на секс просто, вибачте ні…. Хоча вже пропонував, приїжджай без сексу, просто сходимо на побачення…. Але ж у нас вже все було)) і всі розуміють, що без сексу на побачення вже не вийде))) от що його робити.
З понеділка на дієті• 01 ноября в 22:34
Ответ дляТочная копия плова
Звісно. Нічого конкретного. Зайнятий. Або каже що легше приїхати поговорити, нащо ті дзвінки. Але коли я ставила це питання, він ще був в моєму місті. А тепер поговорити навіть нормально не виходить. Стоїть на своєму, приїдь і все
Может он не знает, о чем разговаривать по телефону, может сам по себе не разговорчив
Ваша прЭлесть• 01 ноября в 22:35
Ответ дляСоветничаю тут
Как можно стать эмоционально близкими, если каждый стоит на своем? Это замкнутый круг. Если он того стоит, делайте вы первая. Но помните, никакая любовь никого не изменит, это к тому, что женщины часто наивно думают: отогрею, залюблю
Еще и как изменит его любовь, если он действительно влюбится.
Но это не про автора.
осень харашо• 01 ноября в 22:35
Зачем вам это все ? Месяц на связь не выходит пишет когда хочет , зачем вообще такие отношения нужны изначально когда хочется человека рядом, проводить с ним рядом и так далее , зачем изначально строить отношения на полной неопределенности
Не обижаюсь• 01 ноября в 22:35
Ответ дляШкідлива молекула
Чего вообще туда тащиться? Люди работают, служат, им нужен отдых. Потом такие как автор приезжают выяснять отношения и стесняют там других.
Ладно бы была жена, ехала увидеться, привезти поесть смаколыков. А так?!
Её приезд-это лучший отдых. Смаколыки -тоже вторично.
Готова до другої• 01 ноября в 22:36
То есть Вы прекрасно понимаете положение вещей, оно Вас не устраивает, но Вы не можете ничего с этим сделать. Вряд ли дальше будет лучше(
Точная копия плова
• 01 ноября в 22:37
Ответ дляНуКаНаКа
Ну так он же служит , нет возможности видать ездить , не пишет - может на задании и телефон в части оставил. Вы пробовали с ним проговорить эту тему чего вы хотите ?
Він їздить коли може. Це не часто, але приїзджає. Так, звісно, буває, що не може говорити, а буває, що просто не хоче цього робити і все тут. От три дні він не хоче і не відкриває повідомлення. Він в мережі, він все бачить, але не відкриє і все. А потім дзвонить, ти де, я тут приїхав до тебе…. І в цей час я навіть не знала, що він збирався приїхати, мене ставлять перед фактом. Тоді я чомусь і на дзвінки відповідаю, і час спонтанно знаходжу, всі плани змінюю за 15 хвилин….. А він потім поіде і знову холодний такий стає …. Навіть поговорити про це не бажає. Відразу «скільки претензії ще будуть, візьми і приїдь до мене»
Не обижаюсь• 01 ноября в 22:38
Ответ дляСонячний день
У меня немного не по теме вопрос. Где он так удобно служит, что к нему запросто можно приехать и он может?
Я ездила в Харьков, мой был в купянске . Это удобное место службы?
Подруга каталась под покровск, там тоже очень удобно служить
Точная копия плова
• 01 ноября в 22:40
Ответ дляШкідлива молекула
Він то спланував би зустріч. Зняв би квартиру у найближчому доступному місті. Але ж дійсно, пертися туди, щоб стосунки виясняти…, ні. Проговорити ці стосунки по телефону? Теж ні, не вдається…. Оце і виходить таке
Сонячний день• 01 ноября в 22:40
Ответ дляНе обижаюсь
Странно. А я не могу, так как муж на позиции неделями. И командир не дает вообще возможности отлучиться ((
И отпуск никак не дают.
Точная копия плова
• 01 ноября в 22:42
Ответ дляСонячний день
Та не запросто звичайно, це планується завчасно все. Ледь не за місяць - два
Шкідлива молекула• 01 ноября в 22:42
Ответ дляТочная копия плова
Определитесь сами, что вы хотите от этих отношений. Война в ближайшее время не закончится, готовы вы ждать, жить вот так от смс до смс. Редко видится. Это очень тяжело
Сонячний день• 01 ноября в 22:43
Ответ дляТочная копия плова
Интересно как планируется, если приказы меняют полностью всё буквально за несколько часов.
Точная копия плова
• 01 ноября в 22:46
Ответ дляСонячний день
Слухайте, ну ви таке питаєте… у вас служить чоловік? Поговоріть з ним про це, якщо так. А якщо ні, то дуже дивна тема для обговорення, ну правда
Посудомойка• 01 ноября в 22:47
Ответ дляТочная копия плова
Що ви хочете на форумі в даній категорії побачити?
Не хочете не їдьте
Поки не все так погано.
Тому можна і поїздити
Поки не все так погано.
Тому можна і поїздити
Точная копия плова
• 01 ноября в 22:51
Ответ длядамаБезСобачки
ничего серьезного, но уже чоловик !
Читаємо перше речення в темі
Точная копия плова
• 01 ноября в 22:53
Ответ дляПосудомойка
Не хочете не їдьте
Поки не все так погано.
Тому можна і поїздити
Поки не все так погано.
Тому можна і поїздити
В якому сенсі не все так погано? Що ви маєте на увазі?
Не обижаюсь• 01 ноября в 23:23
Ответ дляСонячний день
И отпуск никак не дают.
У меня муж не рядовой, ему чуть проще. Он когда по службе в Харькове, то может выкроить пару часов, а мне ехать три часа машиной и квартира там есть своя, что б я могла спокойно переночевать. Отпуск -две недели в год(
Не обижаюсь• 01 ноября в 23:25
Ответ дляСонячний день
Муж звонит, я кидаю сумку в машину и еду. Это считается планированием?
Не обижаюсь• 01 ноября в 23:27
Ответ дляТочная копия плова
Что вы хотите выяснять? Зачем? Вам хорошо вместе? Наслаждайтесь и радуйтесь каждому дню
Точная копия плова
• 01 ноября в 23:29
Ответ дляНе обижаюсь
Я б рівно це саме зробила… але у нас стосунки якісь не визначені. Не то в стосунках, не то коханці для сексу. Почуття є. Але він оце як по три дні мовчить і в мережі…. От просто клинить і закривається від мене. І отакі гойдалки ближче - далі
Точная копия плова
• 01 ноября в 23:33
Ответ дляНе обижаюсь
Хто ми один одному в цих стосунках. Це про секс? Чи це про розвиток відносин? Ось що я хочу почути від нього. Але не виходить такої розмови. Каже не може мені цього дати, а потім сідає і приїзджає за 600-700 км і я остаточно плутаюся
Не обижаюсь• 01 ноября в 23:36
Ответ дляТочная копия плова
Ну вам же не 18? Каких определений для отношений вы хотите? Предложения встречаться? Замуж? Хотите с ним быть? Будьте? Нет? Разбегайтесь
Зачем выносить человеку мозг, ему и так непросто?
Не обижаюсь• 01 ноября в 23:39
Ответ дляТочная копия плова
Сколько вы вместе?
Сколько вам лет? Где он служит?
Могу посоветовать одно, смотреть на действия , а не на слова.
Сколько вам лет? Где он служит?
Точная копия плова
• 02 ноября в 00:04
Ответ дляНе обижаюсь
Ось ми разом і все класно, а ось я бачу що він три дні в мережі, але не відкриває моїх повідомлень. Потім каже був зайнятий/не було зв’язку, або що йому і без того важко. Але як так, тут все добре, а тут різко відсторонився на два три дні. І постає питанн, ми в стосунках? Чи це просто класний секс?? Але обговорити це не вдається, каже не винось мозок і сідай приїдь до мене. Я так і не зрозуміла, к якості кого він мене кликав. Не поїхала, образився. Не говорить зі мною.
Точная копия плова
• 02 ноября в 00:10
Ответ дляНе обижаюсь
Сколько вы вместе?
Сколько вам лет? Где он служит?
Півтори роки ми знайомі. Перша половина, він був в моєму місті, друга половина, він дуже далеко. Поки сам їздить. Оце посваримося, я тоді перша напишу щось, він сідає і приїде до мене. Тоді повертається і знову такий сухий. Знову сваримося, я питаю що відбувається…. Каже приїдь і поговоримо….. ви розумієте, просто приїдь, просто зустрічі, просто секс, а потім просто мороз і типу «важко і так, що ти хочеш» і знову сидить в мережі, але не читає, а мене це страшенно злить, три дні мовчання без пояснень для мене є приводом сваритися, бо що це за недостосунки
Точная копия плова
• 02 ноября в 00:13
Ответ дляНе обижаюсь
Сколько вы вместе?
Сколько вам лет? Где он служит?
Хоча вже говорила і не раз. В нормальних стосунках ці поїздки були б як само собою. Звісно, що я б регулярно їздила до нього, бо не норма. Але ж в нормальних стосунках, а не оце ні туди, ні сюди …. Але і він теж сухий, закритий, а тоді мовчки сідає і приїзджає без попередження і просто дзвонить «я внизу, виходь»
Не обижаюсь• 02 ноября в 00:22
Ответ дляТочная копия плова
Почитайте книгу пять языков любви. Вы говорите на разных
Шкварочка• 02 ноября в 00:23
Зачем вам этот гемор, если у вас за плечами уже 12 лет другого гемора?
Война не закончится в ближайшее время. Семьи на расстоянии не будет. Только секс при встречах, но вас это не устраивает. Это все бесперспективно, не теряй время. А если еще покалечат его, то оно вам вдвойне не надо.
Поищите гражданских или иностранцев.
Точная копия плова
• 02 ноября в 00:34
Ответ дляНе обижаюсь
Читала) Для нього вчинок це бути поруч фізично, подолати цю перешкоду. Для мене вчинок, це бути поруч емоційно і фізично одночасно