Колгоспниця• 02 ноября в 08:05

MacBook варто чи ні

Питання про вибір ноутбука для роботи, донька займається фото, часто монтує відео. Який ноутбук взяти? MacBook наче більш надійний і не має виснути постійно чи віддати перевагу Asus/Dell?
Тільки не про гроші• 02 ноября в 08:07
Телефон у нее яблочный?
автор Колгоспниця • 02 ноября в 08:09
Ответ дляТільки не про гроші
Телефон у нее яблочный?
Так
Тільки не про гроші• 02 ноября в 08:09
Ответ дляКолгоспниця
Так
Тогда мак конечно берите
Дайте згадаю• 02 ноября в 08:11
Если поддерживает все программы нужные для работы, то пусть берет. Он долго держит батарею, лёгкий. Мы сыну для учёбы покупали.Но в его случае придётся брать другой, не подходит(
автор Колгоспниця • 02 ноября в 08:19
Ответ дляДайте згадаю
А чому не підходить?
Позитивна• 02 ноября в 08:20
только мак
Видна міленіалка• 02 ноября в 08:37
мак з айфоном в одній екосистемі, бачать одне одного і гарно взаємодіють, батарея та швидкість в маку теж топ

у мене були асуси, леново і маки. я за мак 💯
ЯспАкойнаЯ• 02 ноября в 08:51
Ответ дляКолгоспниця
А чому не підходить?
Більшість Українських вишів вивчають продукти Мікрософт. Практичні завдання на знання офіс 365 та офіс 2019
Гляньте ноути на процесорі Snapdragon, з одного боку це прямий конкурент MacBook, не на багато йому поступається, з іншого боку - це Windows
автор Колгоспниця • 02 ноября в 08:59
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Хіба не можна встановити потрібні програми на мас?
Чебураха з перцем• 02 ноября в 09:01
Ответ дляДайте згадаю
Эта тема уже обсуждалась.
Для работы не годится. Нет програм необходимых, как у Windows.
ЯспАкойнаЯ• 02 ноября в 09:07
Ответ дляКолгоспниця
Які, Office 2019 ? При бажанні все можна
Але це настільки не зручно, що простіше під ці задачі мати окремий б/у ноут за декілька тис. із віндовс і на ньому все це робити
Краля-Галя• 02 ноября в 10:20
Только не макбук! На винду есть сотни хакнутых программ, выбор огромный, можно подобрать себе самую удобную! Просто выбирайте хороший, мощный ноут под ее задачи.
зы Это из моего опыта, на маке даже за банальный пдф ридер надо платить, постоянные проблемы то с доступом, то с настройками безопасности. Я репетитор, и ученики с маком - моя самая большая головная боль. В последний раз оказалось, что на это говно не устанавливается даже тимс. Поделиться экраном - идите нахрен. Редактировать пдф - идите туда же. Установить лицензионную платфому, приобретенную у официального продавца, сделанную специально для айос - много хотите!
Краля-Галя• 02 ноября в 10:24
Ответ дляКолгоспниця
Так
Пусть сменит на нормальный) у меня все в системе самсы, кроме ноута (недорогой НР на винде), проблем с синхронизацией - ноль. Телефон и планшет синхронизируются вообще автоматически, если что-то надо на ноут скинуть - без проблем могу это сделать в 2 клика. Если ей важны очень качественные фото - виво 200/300, если нужна удобная и безпроблемная система - самса С24 ультра.
успокойте_Меня• 02 ноября в 10:41
Мак по якості та потужності буде найгіршим серед конкурентів в однакову ціну, для такої роботи потрібен хороший екран, а це 100% не про мак, в них він убогий
успокойте_Меня• 02 ноября в 10:43
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Вже краще дивитись на процесорі інтел або амд де продуктивність в рази вища, навіть в моделях на років 5 старше за топовий мак бук
успокойте_Меня• 02 ноября в 10:44
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Віндвовс не підтримує снапдрегон від слова взагалі
ЯспАкойнаЯ• 02 ноября в 11:12
Ответ дляуспокойте_Меня
успокойте_Меня• 02 ноября в 11:17
Ответ дляЯспАкойнаЯ
фото
Хм, раніше вінда цей шлак не підтримувала
ЯспАкойнаЯ• 02 ноября в 11:31
Ответ дляуспокойте_Меня
Ви б спочатку потратили пару хвилин і подивились тести, перед тим як щось писати. Це саме стосується і вашого коментаря що до макбуків. М3, М4 за більшістю параметрів кращі за відповідні АМД та Інтеловські процессори. А Snapdragon X2 (вийде у 2026) взагалі сильно взбадьорить ринок. Правда думаю там і ціна буде відповідна

https://www.overclockers.ua/ua/news/snapdragon-x2-...

При інших співрозмірних параметрах у Snapdragon модуль що відповідає за штучний інтелект сильно випереджає конкурентів
Дайте згадаю• 02 ноября в 14:51
Ответ дляКолгоспниця
А чому не підходить?
Він підходить тільки щоб конспекти писати на парах)
Но сложности с запуском виртуальных машин, ограниченная совместимость с инструментами. Вообщем технически он не подходит.