ВсеПроВсехЗнаю• 02 ноября 2025
який сенс не святкувати?
Може хтось пояснить, який сенс, під час воєнного стану, скасовувати святкові вихідні дні?
Навіщо йти на роботу 1 січня? Чи зразу після Великодня ? Це якось впливає на обороноздатність країни?
Чому не можна зробити нормальні різдвяні свята і дати людям відпочити?
ВсеПроВсехЗнаю
• 02 ноября 2025
Ответ дляКракадэ
Тому що воєнний стан, дивно це не розуміти
То ж не війна. Щоб відміняти
А стан
А якщо відміняти - то хай всім
І депутатам канікули на свята - теж
А стан
А якщо відміняти - то хай всім
І депутатам канікули на свята - теж
Ку-кусик• 02 ноября 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Звісно під обстрілами можливо тільки працювати, навчатись, дітей водити в садочок кожного дня, навіть в свята, податки платити, а вибори проводити то ні це опасно, вовка опасность бачить, велику.
Так, саме так. Вибори під обстрілами не проводять. Винен лише пуйло.
Кусачая Я• 02 ноября 2025
Ответ дляПтица секретарь
Ну дайте вихідні і святкові хлопцям в окопах! ВІДПУСТКУ НЕ ДАЮТЬ! А декому важко сидіти в теплому офісі, бо вони хочуть отдохнуть...
Прикиньте хотим, если люди не будут работать , военным гайки и наоборот,все связано
Кракадэ• 02 ноября 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
То ж не війна. Щоб відміняти
А стан
А якщо відміняти - то хай всім
І депутатам канікули на свята - теж
А стан
А якщо відміняти - то хай всім
І депутатам канікули на свята - теж
Інша назва вас влаштує? Тоді проблема в вас
ХтоЯкщоНеЯ• 02 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Ви з дитиною тільки у свята розмовляєте?)
Я от кожен день.
Кожен день ввечері мій син відривається він своїх справ, і приходить у вітальню вечеряти і дивитися фільм. Без телефону.
Я от кожен день.
Вас заело? Или вы боитесь целого дня с семьей? Только по вечерам хватает сил, а целый день с семьей провести уже тяжело.
ВсеПроВсехЗнаю
• 02 ноября 2025
Ответ дляКракадэ
Яка в мене проблема? Те, що я задаю питання
Одні можуть відпочивати, пофіг
Другі ні- бо війна
Чому ?
Одні можуть відпочивати, пофіг
Другі ні- бо війна
Чому ?
IQ 80• 02 ноября 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Та у рабів не буває свят, що по історії не вчили.
це ви не вчили. у кріпосних якраз були релігійні свята, на які працювати вважалося за гріх.
Кракадэ• 02 ноября 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Одні можуть відпочивати, пофіг
Другі ні- бо війна
Чому ?
Одні можуть відпочивати, пофіг
Другі ні- бо війна
Чому ?
Ви як з місяця впали. Так було і буде завжди по всьому світі, без прив´язки до війни чи миру
Ответ дляКонтрольница
А отсутствие официальных праздничных дней как-то мешает вам праздновать? Не получается бухать три дня не просыхая?
Государство не считает уместным веселиться и праздновать во время войны. Вы же можете в частном порядке хоть дополнительные дни ввести для веселья и найти соответствующую работу.
Удалено администрацией...
ВсеПроВсехЗнаю
• 02 ноября 2025
Ответ дляКракадэ
По всьому світі -Європа
Повно вихідних на Різдво і ще купу їх свят. Для всіх
Я з землі
Я на хвилинку• 02 ноября 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Та це вас заїло)
Про те, що вихідний потрібен для спілкування з родиною.
Хочу до вас донести, що в нормальній родині люди спілкуються кожен день.
А ви цього чомусь розуміти не хочете. Вам чомусь потрібен окремий день для родини. Ви якось до його дня готуєтеся? Не знаю... Може сценарій пишете?
Кусачая Я• 02 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Я от кожен день.
Вы суперамама,ото достижение
Пацака-задирака• 02 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Я от кожен день.
Ну и прекрасно) вам выходные не нужны, вам времени и сил на все хватает…а другим нужны) все люди разные
Я на хвилинку• 02 ноября 2025
Ответ дляПацака-задирака
А військові-люди?
дама_из_декрета• 02 ноября 2025
Тобто, автор, мій чоловік воює, а вам свята подавай і відпочинок?
Кусачая Я• 02 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
А військові-люди?
Чего вы тулите военных,давайте все сдохнем, обстрел,не обстрел шуруем на работу всегда, даже 1 января не дают выходной вонючки
Кусачая Я• 02 ноября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Да
ХтоЯкщоНеЯ• 02 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Та це вас заїло)
А вы не думали, что люди куда-то хотят поехать, а не только дома просидеть? Сходить в гости, в кино, в кафе… Не только дома сидеть хотят люди.
Я на хвилинку• 02 ноября 2025
Ответ дляКусачая Я
Вы суперамама,ото достижение
Заздрите?😆
Ну не треба) ви розмовляйте з дитиною, і буде вам щастя)))
ВсеПроВсехЗнаю
• 02 ноября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Тобто, да
Я на хвилинку• 02 ноября 2025
Ответ дляКусачая Я
Я вас запитала.
Військові -люди?
Питання чого ви після обстрілу шуруєте на роботу задавайте своєму керівництву.
Військові -люди?
Воздух в банке• 02 ноября 2025
Ответ дляКу-кусик
А що, дітей в садок водити можна під обстрілами кожен день, а батькам на роботу? Нехай ризикують, як в Харкові? А в чому ж тоді різниця, прийти на вибори опасно а водити дітей в садок, в школу норм?
Тра Ля Ля• 02 ноября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Тобто це через військових іншим відмінили свята?
Каркуша Клара• 02 ноября 2025
Ответ дляКусачая Я
Да возьмтте безоплатный да и все.
Я на хвилинку• 02 ноября 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Для цього є відпустка.
Пишете заяву у відділі кадрів і їдете хоч на край світу.
Пацака-задирака• 02 ноября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Да, эти вещи не связанные между собой
дама_из_декрета• 02 ноября 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
А ви не думали, що військові теж не хочуть тільки в окопах сидіти?