ВсеПроВсехЗнаю• 02 ноября 2025
який сенс не святкувати?
Може хтось пояснить, який сенс, під час воєнного стану, скасовувати святкові вихідні дні?
Навіщо йти на роботу 1 січня? Чи зразу після Великодня ? Це якось впливає на обороноздатність країни?
Чому не можна зробити нормальні різдвяні свята і дати людям відпочити?
Морская свинка• 02 ноября 2025
Тому що на війні немає вихідних і святкувати тиждень поки хлопці там мерзнуть і гинуть це К мінімум некрасиво
Пані з калабані• 02 ноября 2025
Ответ дляМорская свинка
А дурнуватий 95 квартал по телевізору крутити з рилом жені кошового - то красиво?
Морская свинка• 02 ноября 2025
Ответ дляПані з калабані
А що вам крутити?
ВсеПроВсехЗнаю
• 02 ноября 2025
Ответ дляМорская свинка
Чому тоді депутати регулярно на канікулах?
Скокмоно - стокнуно• 02 ноября 2025
Ответ дляМорская свинка
Зате виїхавши можна все, і це красиво?
Хоч би щось робила влада для людей які лишились, а то вже позбавляють всього.
Морская свинка• 02 ноября 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
А де ви працюєте щоб вам так внапряг?
Пані з калабані• 02 ноября 2025
Ответ дляМорская свинка
А що вам крутити?
Мені нічого не треба. Я фільми різні дивлюсь. А вам я так розумію ті жирні рила до вподоби
Ваша прЭлесть• 02 ноября 2025
Ответ дляМорская свинка
Нет войны
Это военное положение, а не война
И все празднуют все равно и в рестораны ходят и развлекаются
Это военное положение, а не война
Козачка• 02 ноября 2025
Ответ дляМорская свинка
В ВР скажіть це, по два місяці канікули та бескінечний відпочинок
Я на хвилинку• 02 ноября 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Запитайте у депутатів.
Вам про військових кажуть. Але ж ніякої війни для вас і немає, правда?
Заважають вам Різдво святкувати злі люди
Морская свинка• 02 ноября 2025
Ответ дляПані з калабані
Взагалі не знала що хтось ще телевізор дивиться
Ваша прЭлесть• 02 ноября 2025
Ответ дляКозачка
Одни равнее других
Пописанная парта• 02 ноября 2025
Ответ дляМорская свинка
В украине война оказывается, угу, хасиды 50 тыщ 2 недели плясали, фестивали, концерты по 5-10 тыщ, ковзанку на вднг уже мастерят, война
Ваша прЭлесть• 02 ноября 2025
Ответ дляПописанная парта
Зомби вас не поймут
Пописанная парта• 02 ноября 2025
Ответ дляПані з калабані
Я телек давно не включаю, вообще от украинских СМИ отказалась, бред, брехня и манипуляции. Ноут, телефон вполне.
Непогодка• 02 ноября 2025
Так выгоднее, это очевидно. А по факту нормальные компании с хорошим соц пакетом все равно делают выходные после НГ и Пасхи.
Ваша прЭлесть• 02 ноября 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Зате виїхавши можна все, і це красиво?
А зачем властям что-то делать, если люди сами согласны на эти все ограничения и слова не скажут против?!
ВсеПроВсехЗнаю
• 02 ноября 2025
Ответ дляМорская свинка
А де ви працюєте щоб вам так внапряг?
В енергетичній компанії. Так, мені в напряг, бо їхати до близьких більше 400 км. І чому то не можуть бути нормальні вихідні ?чому я їх маю брати за свій рахунок ?
Морская свинка• 02 ноября 2025
Ответ дляПописанная парта
26го грудня і так не вихідний то куди ви поїдете.
ВсеПроВсехЗнаю
• 02 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Запитайте у депутатів.
Так воєнний стан
Морская свинка• 02 ноября 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Один день вас всерівно не спасе
ВсеПроВсехЗнаю
• 02 ноября 2025
Ответ дляМорская свинка
Один день вас всерівно не спасе
В смислі?
То якби три дні. Ще і як спасе
Морская свинка• 02 ноября 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
В смислі?
То якби три дні. Ще і як спасе
26 грудня це завжди був робочий день. І 2 січня теж
В рот не ложи• 02 ноября 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Про депутатов не знаю, а праздничные дни отменили, потому что оплата за работу в эти дни- двойная. Поэтому это лишняя нагрузка на бюджет. Это касается бюджетников, конечно.
Просто нельзя для одних отменить праздники, а друним оставить. Поэтому отменили всем. Зато на херню типа чекапа для 40-летних и 1000 на отопление у них деньги находятся.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 ноября 2025
я помню, бл, эти новые года в войну. какой там стол новогодний и елка... сидели и тряслись в Киеве- 3 дня подряд обстрел