ВсеПроВсехЗнаю• 02 ноября 2025
який сенс не святкувати?
Може хтось пояснить, який сенс, під час воєнного стану, скасовувати святкові вихідні дні?
Навіщо йти на роботу 1 січня? Чи зразу після Великодня ? Це якось впливає на обороноздатність країни?
Чому не можна зробити нормальні різдвяні свята і дати людям відпочити?
Просто болталка• 02 ноября 2025
У раба не должно быть времени на то, чтоб отвлечься и поднять голову
Раб должен жить в страхе, страдании и ненависти, тогда он более покорный и вопросов лишних не задает
ВсеПроВсехЗнаю
• 02 ноября 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
І у нас Відпустка є теж
45 днів ? Ви депутат ?
Каркуша Клара• 02 ноября 2025
Ответ дляПослушная
А в тилу що нічого не потрібно робити? Чи ті, хто служить в тилу не мусять годувати свої сімʼї?
Это номинальные военные, можно было на слове военный не акцентрировать тогда внимание. Хочет денег пусть идет в зону бд, а не жену на круглосуточной работе морить.
НуКаНаКа• 02 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Ааа, ви пані новоявлена німкеня) чи може полячка?)
Мені он трохи вище про пустоту в душі розповідають в тих хто виїхав)
І як воно вам?)) пусто на душі?😆 Певно , що не дуже))
Я не німкеня. У меня дети не учатся в Украине, достаточно взрослые. Пусто. Мой сын не был дома почти 5 лет, и никогда не увидит никого из родни, его бабушки тоже никогда не увидят. А приедь он сразу на фронт попадает. Но я не жалуюсь , переживаю за то, что по сути меня не касается. Буду жить по принципу моя хата с краю …. Я просто не могу поверит в кого народ превращают
Пекельнi Борошна• 02 ноября 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Нет войны
Это военное положение, а не война
И все празднуют все равно и в рестораны ходят и развлекаются
Это военное положение, а не война
Более того, и выходные новогодние почти у всех есть. Но неоплачиваемые почему-то
Как нефиг делать• 02 ноября 2025
Ответ дляМорская свинка
Взагалі не знала що хтось ще телевізор дивиться
Канали просто так існують
Я на хвилинку• 02 ноября 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Війна вас не стосується, вірно розумію? Напали кацапи, та й напали. Яка різниця взагалі.
Морская свинка• 02 ноября 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Канали просто так існують
Ні. Але інтернет зручніше
Кусачая Я• 02 ноября 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Вместо того чтобы что-то менять, люди валят и всё.
Послушная• 02 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Ох ви і розумна… і що значить номінальні? Чому таке відношення? Мій брат оброблює розвідувальні данні, які знімають хлопці. Бо все що назнімали скидають, а далі сидять хлопці «в тилу» мордою в комп і дешифрують ті відео, визначають координати і наводять цілі. Так от ті, що знімають -це так, ризики, але це 2-3 години при гарній погоді. Якщо погоди немає, вони просто відпочивають. А ті хто оброблюють гігабайти інформації сидять за 20 тис 24/7 на роботі. Бо це треба робити швидко і постійно.
Скокмоно - стокнуно• 02 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Ну чого вмріть відразу?
Ви можете виїхати туди, де немає війни і всі веселі. В іншу країну.
Тобто життя українців які лишилися спеціально роблять якомога нестерпніше, щоб повидавлювати звідси якомога більше людей. Чоловіків які лишились самі, переловити як худобу на смерть, і пустити сюди євреїв та бангладешців.
Как нефиг делать• 02 ноября 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
В смислі?
То якби три дні. Ще і як спасе
А коли 3 дні було вихідних?))
Как нефиг делать• 02 ноября 2025
Ответ дляМорская свинка
26 грудня це завжди був робочий день. І 2 січня теж
Без ВС це буде вихідний
Как нефиг делать• 02 ноября 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Трійця - три вихідні
Великдень - три вихідні
Це завжди, з суботу по понеділок
Різдво теж було три вихідні часто
Інші свята по різному, багато переносили
Робили і чотири вихідні підряд.
Великдень - три вихідні
Це завжди, з суботу по понеділок
Різдво теж було три вихідні часто
Робили і чотири вихідні підряд.
Зараз 2. Біда капец)
Стрункіша будете
Морская свинка• 02 ноября 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Без ВС це буде вихідний
2го січня не було вихідного
НуКаНаКа• 02 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Ну это вы мне так предлагаете жить, мол если дети не в Украине , то все у меня ок, покой и тишина. Да, не стосується. Живем с мужем в Харькове, родители в Изюмском рацоне, были в окупации. Все майно и работа остались в Волчансе, слыхали о таком . И здесь людям нужен отдых как нигде.
Как нефиг делать• 02 ноября 2025
Ответ дляПані з калабані
Ха. А яку пораду дасте людям яким не подобається так жити? Не відповідайте, і так ясно - вмріть буде порада. Бо у вас якщо не біле , то чорне.
Як так? А яким подобається, що робити?))
Каркуша Клара• 02 ноября 2025
Ответ дляПослушная
А чем они отличаютмя от офисный работников? Поэтому и з.пл. 20 тысяч
Контрольница• 02 ноября 2025
Ответ дляLizavel
Не празднуют простые люди, а квартал и прочие веселятся.
Переход на личности, я украинка и государство мое Украина, бот
квартал и прочие - не государство, машка в кокошнике
Пацака-задирака• 02 ноября 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Больные люди. Что с них взять. Я праздную со своей семьёй праздники по общепринятым датам, а не взятым с потолка под накуром.
Аналогично)
Пекельнi Борошна• 02 ноября 2025
Ответ дляФорточка
Они мечтают их отменить в принципе, война стала поводом, а потом скажут, что страну надо отстраивать, экономику восстанавливать, некогда отдыхать. Ещё до войны неслось, что много мы отдыхаем в праздники и отпуск длинный, как ещё до отпусков не добрались.
Вы, кстати, правы. Тут куча тем было, почему украинцы такие ледацюги, столько отдыхают.
Как и отменить каникулы у школьников. Ещё такая фишечка была. В прошлом году даже пробовали у нас, те бедные дети еле доиянули до зимних каникул.
Как нефиг делать• 02 ноября 2025
Ответ дляМорская свинка
Ні. Але інтернет зручніше
В смислі? Зараз всі телевізори смарт, без інету не працюють)))
ВсеПроВсехЗнаю
• 02 ноября 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ні, 24 дня
То чому у депутатів більше відпустки, ніж у всіх інших
А як же військові ?
Бриджит_Фрикандо• 02 ноября 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
45 днів ? Ви депутат ?
А у вчителів скільки Відпустка? Ще більше, ніж у депутатів
Тра Ля Ля• 02 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
А ви знаєте, що військових вихідних взагалі немає? А відпустки 15 днів?
Ааа, так. Вони ж не люди. Ну сидить там хтось десь в окопі.
Вам до того діла немає.
Діти африки голодають, як вам знаючи це кусок в рота лізе?
Про окоп то взагалі вибір особистий, могли не йти. Рішли, а тепер інші мають страждать з ними
Морская свинка• 02 ноября 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Телевізор це певна передача в конкретний час а людина сама собі може обирати коли їй те дивитись