На_оба_рот• Изменено 02 ноября в 11:09
Стоматологія намагається напарити іншого ортодонта
Мій ортодонт звільнився, але його асистент сказала що ортодонт буде приходити під запис пацієнта
Тобто будуть списки і її будуть запрошувати..
Коли я сказала щоб мене поставили в той список то мені відповіли- наразі не ясно. Йдіть ось до Марії Петрівни, вона теж ортодонт
І неначе якась пропасть.. я не знаю тел ортодонта напряму щоб дізнатись
Закусенец• 02 ноября в 11:13
Ортодонт повинна довести тих пацієнтів, якиї вже почала. Якщо вас тільки консультували, то можуть запропонувати іншого.
На_оба_рот
• 02 ноября в 11:21
Ответ дляЗакусенец
Ні
Я вже рік як ходжу з брекетами
Пургену мне• 02 ноября в 11:24
Ответ длямистерЛяпсус
Пошукайте її в БФ, інсті, що Ви як мала дитина
А що, зараз усі вони ведуть інсту? Я не встигаю за медіа-технологіями
Закусенец• 02 ноября в 11:37
Ответ дляНа_оба_рот
Ні
Я вже рік як ходжу з брекетами
Тоді наполягайте на тому, щоб вас довела ваш лікар
Nathalie27• 02 ноября в 11:57
Ответ дляПургену мне
Моя ортодонт веде професійний акаунт. Коли вона звільнилась, а мене не влаштовували ті, які залишились в клініці - то я їй напряму написала в інсті.
Ручки-Крючки• 02 ноября в 12:32
Ответ дляЗакусенец
Рабство отменили)
Закусенец• 02 ноября в 13:08
Ответ дляРучки-Крючки
Рабство отменили)
У ортодонтів свої правила і так завжди було і є.
Ручки-Крючки• 02 ноября в 13:36
Ответ дляЗакусенец
Ну какие правила,человек уволился ,отработал сколько нужно по закону и все.И переехал за 1000 км ,например
Закусенец• 02 ноября в 15:06
Ответ дляРучки-Крючки
Вы стоматолог?