Хвець-тець• 02 ноября в 13:56

Хто має казати туристу про трансфер?

Коли їхати по путівці
Царевна_несушка• 02 ноября в 13:59
Дивлячись хто займається його організацією
ТАЗератти• 02 ноября в 14:00
это должно быть в описании тура. если в описании нет, но туристу это интересно, он звонит менеддеру и уточняет .
Пез Году Неделя• 02 ноября в 14:24
А в ’путевке’ есть ’трансфер’?
Про какой и где трансфер идёт речь?
автор Хвець-тець • 02 ноября в 14:27
Ответ дляПез Году Неделя
А в ’путевке’ есть ’трансфер’?
Про какой и где трансфер идёт речь?
Звісно,із аеропорту в готель і навпаки
Пез Году Неделя• 02 ноября в 14:30
Ответ дляХвець-тець
Звісно,із аеропорту в готель і навпаки
Тогда, не понятно, что вам непонятно? В аэропорту садитесь в трансфер своего оператора и едете в отель. В какой автобус садиться указывают представители оператора, сверяясь с вашим ваучером.
В отеле за день до выезда на инфо деске ищите свои фамилии и время трансфера в аэропорт.
автор Хвець-тець • 02 ноября в 14:48
Ответ дляПез Году Неделя
Немає в готелі інфо диска
Царевна_несушка• 02 ноября в 14:57
Ответ дляХвець-тець
Немає в готелі інфо диска
А тур агент ваш шо каже?
Бабка-байкерша• 03 ноября в 08:21
Ответ дляХвець-тець
Немає в готелі інфо диска
В готелі при зустрічі з гідом,/ готельним/ саме він надає інформацію про зворотній трансфер, години.
У мене у готелі на Кіпрі також не було інфодошки, але гід сказала, що за день надішле на рецепшен електронну інформацію про трансфер. Так і було.
автор Хвець-тець • 04 ноября в 01:36
Ответ дляЦаревна_несушка
А тур агент ваш шо каже?
Нічого не знає