Сиджу тихенько• 02 ноября в 17:47
Сатурація при пневмонії
Лікуюсь вдома. Лікуватись почала дня з 4-ого, на 5-ий вже на КТ була сегментарна пневмонія. З 6-ого дня впала температура. Лікар сказав міряти сатурацію і орієнтуватися на самопочуття. Так от оце мене і лякає. Включаю пульсоксіметр, він може показати 94, потім піднятись до 98, опуститись до 95. Але в середньому сатурація 96-97. Лікар каже, непогано, продовжуємо лікуватись. А я боюсь страшне. В лікарню теж особливо не хочу… Порадьте щось з власного досвіду.
Не обижаюсь• 02 ноября в 17:52
Это норм, тем более в закрытом помещении. При пневмонии сатурация ниже 92, по всем протоколам. Проветривайте чаще
Сиджу тихенько
• 02 ноября в 17:52
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Так норм сатурація
Хіба? Має ж бути 98-99. А якщо нижче 95-то вже погано…
Сиджу тихенько
• 02 ноября в 17:53
Ответ дляНе обижаюсь
Ой, дякую, я вже налякана тут три дні лежу…
Не обижаюсь• 02 ноября в 17:53
Ответ дляСиджу тихенько
Вот именно, лежать не нужно. Двигайтесь.
Сиджу тихенько
• 02 ноября в 17:54
Ответ дляНе обижаюсь
Ну лікар сказав трошки ходити… але поки темперАтура була - не могла. Зараз потроху хатні справи роблю, цього достатньо?
Сиджу тихенько
• 02 ноября в 18:03
Ответ дляСегодня сержусь
так вы нормально дышите?
Не зовсім розумію питання. Нормально - це як? Дихаю, чую власні хрипи. Кашляю. Неясно, чи це нормально для пневмонії.
Сегодня сержусь• 02 ноября в 18:06
Ответ дляСиджу тихенько
ну у вас нет впечатления, что не можете вдохнуть на полную грудь?
Сиджу тихенько
• 02 ноября в 18:17
Ответ дляСегодня сержусь
Є. Як трохи повітря не вистачає. Але це більше якщо лежати на спині.
Огірок та Помідорчик• 02 ноября в 18:58
Ответ дляСиджу тихенько
Не має
Від 95 норма
Для курців нижче
Від 95 норма
Для курців нижче
Сиджу тихенько
• 02 ноября в 19:08
Ответ дляСтетоскопуло
А чим лікуватись почали?)
Які аналізи крові?
Озельтамівір, два антибіотика, цетиризин, Амброксол, серрата, за аналізами немає яскраво вираженого зсуву у бактеріальну чи вірусну кров. ШОЕ - 38.
Огірок та Помідорчик• 02 ноября в 19:52
Ответ дляСиджу тихенько
Грип підтверджено ?
Огірок та Помідорчик• 02 ноября в 19:53
Ответ дляСиджу тихенько
Яка жесть
- то грип чи бактерія - бо і противірусні і два ! антибіотика на поза лікарняну пневмонію
Сиджу тихенько
• 02 ноября в 20:03
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Яка жесть
Як призначено. Напевне, перестраховується. Я не проти. В лікарню з ускладненнями не хочу.
Сиджу тихенько
• 02 ноября в 20:05
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Грип підтверджено ?
Тест не робила, якщо ви про це. Лікар виставив по симптоматиці.
Огірок та Помідорчик• 02 ноября в 20:13
Ответ дляСиджу тихенько
Яка жесть - тести доступні ж
Сподіваюся ваша печінка витримає лікування від всього на світі
Про серату та антигістамінні промовчу
Одужуйте
Про серату та антигістамінні промовчу
Одужуйте
Деліка Преціоза• 02 ноября в 20:16
В мене було 93(ковід, двостороння пневмонія).Коли я викликала швидку, лікарка сказала, що сатурація погана. Нормою вважається не нижче 95. Лікуйтесь, провітрюйте приміщення.Бажаю Вам найшвидшого одужання.
Сиджу тихенько
• 02 ноября в 20:20
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Яка жесть - тести доступні ж
Про серату та антигістамінні промовчу
Одужуйте
Про серату та антигістамінні промовчу
Одужуйте
Дякую. Що не так з серратою і антигістамінними? Зрозуміло, що вони не за прямим призначенням у списку ліків. Але ж їхня дія має бути корисна. Як на вашу думку має виглядати лікування? Навпаки ж краще, ніж один парацетамол від усього, як в Європі.
Сиджу тихенько
• 02 ноября в 20:36
Ответ дляДеліка Преціоза
Це у вас так пульсоксіметр постійно показував, чи теж стрибав туди-сюди? Як проходило лікування? Довго хворіли?
Деліка Преціоза• 02 ноября в 20:49
Ответ дляСиджу тихенько
Рівень сатурації звісно змінювався протягом доби, але не так, щоб сатурація ’стрибала’.Лікувалась вдома: гепацеф внутрішньом´язово двічі на добу,левоксимед в таблетках раз на добу, аспірин кардіо -раз на добу.Гострий період в мене був десь близько двох тижнів.Відновлювалась майже шість тижнів.За рекомендацією лікаря в період відновлювання приймала полівітаміни , робила дихальну гімнастику,та часто провітрювала приміщення.
Сиджу тихенько
• 02 ноября в 20:56
Ответ дляДеліка Преціоза
Сподіваюсь, у вас зараз уже все гаразд! Теж перенесла важкий ковід, хворіла два місяці, але остаточно відновитися не вийшло(
Огірок та Помідорчик• 02 ноября в 21:54
Ответ дляСиджу тихенько
Між парацетамолом та двома антибіотиками + противірусний є адекватна золота середина
Серата - фуфломіцин , а антигістамінними пневмонію не лікують
Антибіотики в таблетках отримуєте ?
Сиджу тихенько
• 03 ноября в 16:11
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Антибіотики в таблетках отримуєте ?
Так, в таблетках. Антигістамінні призначили з метою прибрати набряк, серрата -для запобігання фіброзу