Вот Она Я• 02 ноября в 20:21

Пилосос вертикальний, порадьте

Порадьте пилосос, вертикальний для площі 45-50кв.м. Хочу пилосос, щоб був під руками на щодень. Порадьте марку (Rowenta, Philips чи ще щось) і модель. З власного досвіду. Заздалегідь дякую.
вентиляторная• 02 ноября в 20:24
Дайсон, если бюджет позволяет
автор Вот Она Я • 02 ноября в 20:31
Ответ длявентиляторная
Дайсон, если бюджет позволяет
Нажаль дайсон не потяну..
Смячиком• 02 ноября в 20:37
Раджу. Правда он проводной, но это все его минусы. За тыс грн вы не нарадуетесь
Лика-прилипка• 02 ноября в 21:06
В мене філіпс, миючий, вже роки три йому, дуже задоволена. В мене собака велика, шерсть, справляється відмінно. Ну і падав вже не раз і хоч би що йому
АдеКВАтная• 02 ноября в 21:27
Купила спочатку недорогий провідний і продала через тиждень як жахливий сон. Зараз у мене Samsung, не можу натішитися. Кожен день вмикаю. 10хв і квартира чиста.
Акумуляторний пилосос SAMSUNG Jet65 VS15A60AGR5/UK
66сезон666серия• 02 ноября в 22:52
У мене такий Самсунг, як вище показали, тільки наступна модель- Jet75. Але ще є насадка з двома вертушками для миття підлоги. Я думала, що не буду нею користуватись, але тепер мию підлогу з великим задоволенням. Самим пилососом задоволена, єдине- він якось погано заїжджає на крупне сміття, але я прилаштувалася. І підсвітки не вистачає.
автор Вот Она Я • 03 ноября в 10:55
Ответ для66сезон666серия
Скільки часу приблизно працює на акумуляторі?
66сезон666серия• 03 ноября в 11:10
Ответ дляВот Она Я
Мені на одному заряді вистачає пройтися по всій квартирі на середній потужності і помити підлогу, і ще залишається заряд. 64 метри. Але я швиденько все роблю.