Mrs.Sexuality• 02 ноября 2025
Була я на побаченні. Сиджу і не знаю в яку психлікарню телефонувати.
Оце тільки прийшла.
Відбувалось щось максимально дивне.
Серйозний чоловік сам по собі. Познайомились на конференції. Потім зустрілись в кавʼярні випадково, він почав мені кидати претензії, що я йому не дзвоню і не пишу (а з якої радості мала б?) , вирішили піти сьогодні гуляти.
Прийшли . Сіли. З ним відбувається щось максимально дивне: почалось все з того, що він невідривно на мене витріщався, потім намагається з мене випитати, чим я займаюсь на роботі, звідки я. Під кожне моє слово піддакує і каже що я права і все правильно сказала. При чому це стосується всього, чого б я не сказала - ʼтак так, ти права, ти правильно зробила, правильно відповілаʼ.
Сидимо. Далі він вскакує і біжить кудись. Різко. Я не встигла отямитись, повернувся. Виявилось що стріляв у людини запальничку. Вийшли надвір курити. Він максимально нервує, тримає цигарку і руки трусяться. При тому, що він не палить взагалі. Каже, що це стара цигарка завалялась в куртці.
Я продовжую розповідати про себе, він на кожне речення реагує ʼда? Як так? Жах! Ну ти права! Ти молодець!ʼ
Також, мушу зазначити, що у мене доволі специфічний стиль комунікації та жарти. І весь час він говорить якусь максимально дурню і жартує в моєму стилі.
Дякую, тепер я знаю, наскільки дивною виглядаю.
Кажу, що мені потрібно йти. Незадоволено цокає язиком.
Прощаємось, я кладу руку йому на кисть. Він накриває мою руку своєю і гладить по ній, стикає.
Щось мурчить.
Я ще ніколи в житті такої поведінки не бачила, у мене зараз очі витріщені на максимум.
Ваша думка - він адекватний чи психічно хворий? Чи варто щось продовжувати з ним, що б ви зробили?
Відбувалось щось максимально дивне.
Щось мурчить.
Блакитна устриця• 02 ноября 2025
Поговорка, люблю начало отношений когда еще не понятно что оба чокнутые тут не подходит
Понятно сразу))
Mrs.Sexuality
• 02 ноября 2025
Ответ длянеДодекаэдр
мне кажется, у него нет опыта общения с женщинами). интроверт. типа того. перенервничал.
многие сами на себя не похожи вподобных ситуациях). а потом ничего, раскрываются.
вам он как? если отсечь свидание.
внешность? работа?
вам он как? если отсечь свидание.
внешность? работа?
Так тут найдивніше те, що він дуже симпатичний.
Поки мої подруги стікали слиною я сказала шо він просто норм і все
Робота теж норм
неДодекаэдр• 02 ноября 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Робота теж норм
ваш шокирует факт наличия симпатичных людей? или что? не пойму
Опля Картопля• 02 ноября 2025
Ответ длянеДодекаэдр
вам он как? если отсечь свидание.
внешность? работа?
вам он как? если отсечь свидание.
внешность? работа?
Вряд ли. Тоже бы ла знакома с парнем, он зажатый будто, какие то комплексы, хотя красивый. Я уже размечталась что девственник, сама тоже была девственницей. Куда там, трахал разных аж гай шумел.
неДодекаэдр• 02 ноября 2025
Ответ дляОпля Картопля
странно судить по одному других
Опля Картопля• 02 ноября 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Робота теж норм
Ну и правильно. Не стоит мужику показывать что он оч нравится, а то корона будет до небес и будет этим кичиться
Опля Картопля• 02 ноября 2025
Ответ длянеДодекаэдр
странно судить по одному других
я к тому что красивые мужики рано начинают иметь секс, даже если кажется застенчивым, это не женщины.
неДодекаэдр• 02 ноября 2025
Ответ дляОпля Картопля
та ну))). это вообще не критерий
Mrs.Sexuality
• 02 ноября 2025
Ответ дляТрахтибидох
А скіки рочків йому? Якщо під 40, то треба тікати 100%
Трахтибидох• 02 ноября 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Ну ще шанс є, що просто стресонув, а не хроніка
Хочу в БАНю• 02 ноября 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Робота теж норм
Так а что он о себе рассказал?
Mrs.Sexuality
• 02 ноября 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
ото ви заполошна.
Яка-яка?))
Замороженная селедка• 02 ноября 2025
Ответ дляРадість моя
И заметьте, советчица выбрана как филиал дурдома ) Значит, получается, у нас тут консилиум психиатров, что думаете коллега?....))
Вопрос другой коллеге. Но раз консилиум, то разные варианты слушаем. Считаю, что автора надо бы тоже проверить. Предлагаю в стационар на пару дней. Потому что вижу, вижу. Потенциальный пациент
Замороженная селедка• 02 ноября 2025
Ответ дляНесу пургу
Мне кажется, у вас полное совпадение. Вы оба-двое с придурью.
Считаете, что это любовь? И автору надо брать мужичка?
Замороженная селедка• 02 ноября 2025
Ответ дляГубка Боб
Продолжайте наблюдение, и отписывайтесь прямо здесь.
Карточку тогда надо завести. Весь анамнез должен быть в порядке. Две карточки
Непереможна• 03 ноября 2025
Может он психологов пересмотрел или перечитал. Что нужно подстраивать под поведение и жесты собеседника и хвалить его \её. А так, не стала бы больше встречаться
Янгол в камуфляжі• 03 ноября 2025
Чи існує варіант, що він не звик до спілкувнаня з жінками і не вміє поводитися?