Неправдиша• 03 ноября 2025

Насолодження життям

Дівчата, ви б змогли прожити життя лише для себе, коханого і дітей? З урахуванням того, що з фінансами все гаразд і вам не потрібно працювати. Тільки не пишіть, треба мати незалежність, треба вміти заробити - враховуйте, що все зароблено, питання не в цьому. Змогли б відчувати щастя, успіх, наповнення, реалізацію від себе і сім´ї? Жити і насолоджуватися життям чи вам обов´язково відчувати успіх у соціумі?
Запароленое одеяло• 03 ноября 2025
Конечно могла бы. Я вообще работать не люблю и делать карьеру мне не интересно.
автор Неправдиша • 03 ноября 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Може звичайно, кожна може бути і розумною, і красунею. Так, 20 років живемо із-за моїх успіхів на роботі
Головне, щоб була гармонія у стосунках😀
220В• 03 ноября 2025
Ответ дляНеправдиша
Дуже цікаво! Напишіть, будь ласка, якщо можете, чим саме ви цікавитесь, де Ви знайшли великий круг спілкування?
Я пою и играю на гитаре. У нас есть своя группа.
Очень люблю готовить и печь. Веду свой канал. Провожу мастер классы.
Увлекаюсь языками. Сейчас учу 4 язык.
Больше всего времени занимает наш семейный бизнес. Я финансовый директор.
Остальное по мелочи.
Очень люблю разукрашивать. Ходить в походы с семьёй. Плавать. Изготавливать ароматические свечи и тд.
Квітка папороті• 03 ноября 2025
Ответ дляНеправдиша
По-перше, це їх безцінний досвід, по-друге, вони підвищують свою кваліфікацію, по-третє, допомога з обідом це теж добре, але ж не зрівняно з відповідальністю медсестри, яка відповідає за життя, здоров´я, вчителя, який відповідальний за майбутнє дитини. Це ще хто як відноситься до своєї праці. Тяп-ляп, або глибоко і натхненно, по справжньому, чесно відноситься до свого призначення, яке обрав
Честно, я не могу понять о чем ваша тема. Вам интересно смогла бы потенциальная или реальная мед сестра прожить без ответственности за жизни людей с зарплатой 3 копейки, если бы ей кто-то денег на жизнь заработал? Я думаю, большинство совершенно легко.
автор Неправдиша • 03 ноября 2025
Ответ для220В
Увлекаюсь языками. Сейчас учу 4 язык.
Остальное по мелочи.
Так ви працюєте? 😃 Ну супер, круто, багато всього у вас цікавого в житті
220В• 03 ноября 2025
Ответ дляНеправдиша
Что значит работаете?)))
Я много лет работала для того, чтобы не работать), а Вы говорите я работаю😂
Я творю. Да, я веду и создаю наш бизнес. Но это не работа. Это моё увлечение.
Живу только для себя, моего любимого и наших детей.
автор Неправдиша • 03 ноября 2025
Ответ дляКвітка папороті
Так, мене цікавить, чи змогла би жінка відчувати себе щасливою, успішною, наповненою, реалізованою у своєму житті, якби вона не працювала, а займалась лише собою, чоловіком, дітьми, онуками, тваринами? Чи все ж таки не вистачало б соціальної реалізації, бути з чужими людьми, чимсь бути корисною не лише вдома
автор Неправдиша • 03 ноября 2025
Ответ для220В
Что значит работаете?)))
Ну по факту це теж робота, приносить дохід, є відповідальність, просто Ви вкладаєте в це свій сенс і це прекрасно
автор Неправдиша • 03 ноября 2025
Ответ дляФенте Фря
Я так и живу
Займаєтесь лише сім´єю? Вам не хочеться реалізовуватися в соціумі? Хоча б якийсь блог вести?
Всіх підсаджую• 03 ноября 2025
Нет, не могу
Квітка папороті• 03 ноября 2025
Ответ дляНеправдиша
У вас какие то слишком, даже не знаю как сказать, наивные что ли представления о человеческом, в частности женском, счастье. Мне 45, я никогда в жизни даже не думала, что я счастлива от нахождения с чужими людьми или от пользы для кого-то. Я работала корпоративным юристом, моя работа приносила пользу компании, людям в социуме от нее ни холодно, ни жарко. Сейчас я занимаюсь немного другой работой, но моя задача опять таки принести пользу компании, которая деньгами исчисляется. В социуме по работе я почти не бываю, работаю из дома.
Ощущения счастья у меня никак не связаны с работой. Работа приносит деньги и удовлетворение если ты достиг какой то поставленной цели. Был период когда я не работала и я совершенно не было а несчастна из за этого. Единственное неудобство это то, что у меня сбивается тогда график. Я поздно ложусь и полдня сплю. В остальном меня ситуация что я ничего не делаю, кроме домашних забот, никак не напрягала.
220В• 03 ноября 2025
Ответ дляНеправдиша
Для меня всегда работа была чем-то стыдным) это как на панщину ходить. Мне приходилось признать, я настолько типенькая, должна работать на кого-то делая его богаче. На государство тоже не хотела работать.
Но с Вами соглашусь! На самом деле воспитание детей, создание отношений с любимым мужчиной, игра на гитаре, пение в хоре, ведение бизнеса или выпечка тортов это работа. И я не стала бы делать хоть что-нибудь из этого, если бы не имела выгоды.
Крим мій• 03 ноября 2025
А можна мені насолоджуватися взагалі без нікого?
Крим мій• 03 ноября 2025
Ответ для220В
О чём Вы говорите)), какая скука) моя жизнь так бурлит во всех сферах, что только успевай крутиться). Хотелось бы поспокойнее, но я так понимаю, покой мне только снится)
Я реализовалась абсолютно во всём, о чём мечтала. Но у меня ещё много задумок и появляются всё новые и новые. Думаю я много ещё чего захочу, поэтому продолжаю делать то, к чему лежит душа, что меня вдохновляет и делает счастливой.
Нет ничего невозможного, когда трындишь😆
автор Неправдиша • 03 ноября 2025
Ответ дляКвітка папороті
Дякую за розгорнуту відповідь! Тобто Ваше щастя, реалізованість, жіночий успіх не залежить від того, працюєте ви чи ні? Ви і без роботи будете вважати себе успішною, життя наповненим?
Крим мій• 03 ноября 2025
Ответ дляНеправдиша
Ні, не змогла б. Бо сім´я - це не самореалізація, а соціальний нав´язаний обов´язок.
Хто каже, що це самореалізація, тот - жертва патріархату і рабиня Ізаура по психотипу.

Самореалізуватися можна не тільки на роботі на дядю, но і в творчості, науці, іт.д. Тобто людина находить те, для чого саме вона народилася, які в неї таланти, здібності, а не тільки бажання. Бажання можуть бути навіяними тим же соціумом.
Квітка папороті• 03 ноября 2025
Ответ дляНеправдиша
Я вообще не думаю о себе категорией «успешность». Жизнь для меня наполнена, если все в порядке глобально в семье, со здоровьем, у меня есть возможность ходить в какие то интересные места, встречаться с друзьями, ездить в отпуск. Если этого нет, даже при наличии работы и каких то достижений по работе, у меня ощущение, что жизнь проходит мимо. Если не будет работы это по большому счету ни на что не повлияет в плане ощущения счастья.
автор Неправдиша • 03 ноября 2025
Ответ дляКрим мій

Чому? Самореалізація це реалізація своїх здібностей, талантів, бажань, це про пріорітети, коли тобі важливо це, цінно і ти вкладаєшся, зростаєш в цьому. Щоб стати хорошою дружиною, мамою треба добре попрацювати над собою. Питання було в іншому
энциклопУдия• 03 ноября 2025
Ответ дляНеправдиша
Це так, але мається на увазі, змогли би відчувати себе успішною, реалізованою без роботи, свого бізнесу?
Это не реализация вообще, но самое обидное будет если он с вами проживет 10-15 лет и ему надоест кухарка и он уедет жить к бизнес леди) вы этого не боитесь????
220В• 03 ноября 2025
Ответ дляКрим мій
Пусть Вас это утверждение утешает ❤️
Крим мій• 03 ноября 2025
Ответ дляНеправдиша
Таланти і пріоритети лежать в різних площинах!
І ні, з дитинства ніхто не готується бути дружиною і мамою,навіть гратися в це не цікаво.
220В• 03 ноября 2025
Ответ дляКрим мій

Согласна с Вами на 100%
автор Неправдиша • 03 ноября 2025
Ответ дляКвітка папороті
Я Вас зрозуміла! Дякую за відповіді! Я згодна з Вашою думкою
220В• 03 ноября 2025
Ответ дляКвітка папороті
💯
Крим мій• 03 ноября 2025
Ответ для220В
Пусть Вас это утверждение утешает ❤️
Не надорвитесь ❤️
энциклопУдия• 03 ноября 2025
Ответ дляСижуревувшоке
В який соціум?) Я витратила купу часу, щоб чогось досягнути, мені 42. Але, об´єктивно, і чоловік зробив гарну кар´єру, з домогосподаркою він би не жив. Кожному своє. Була 3 роки вдома, мене жаба давила, що у нього зустрічі, корпоративи , різні гарні і розумні жінки навколо, що він рухається вверх, а я на місці.
Та это мужчину надоест. Он будет видеть красиво!!! Одетых баб, пускать слюни и просто банально начнет изменять, ему надоест дома вечно спортивный костюм и джинсы. Это даже опасно для женщин с детьми, это трагично я б даже сказала, от этого надо рыдать 24/7, от безработицы. Ты сыт только когда сам на хлеб заработал и тебе не страшно что будет завтра, если что какая-то минимальная заначке в 1000 дол у человека есть, н когда ты на ежедневной основе просишь как милостыню, но это грустно....
220В• 03 ноября 2025
Ответ дляКрим мій
Я в детстве играть любила только в «домик». Во всех совместных играх с девочками и мальчишками из подъезда, а у нас была целая гурьба детей приблизительно одного возраста, я была мамой)))
Мне было очень интересно в это играть.
Я опять в Вашем понимании лишь вру?)
220В• 03 ноября 2025
Ответ дляКрим мій
Не надорвитесь ❤️
Благодарю 🙏
Беру на себя лишь то, что смогу потянуть.
автор Неправдиша • 03 ноября 2025
Ответ дляэнциклопУдия
Ви мислите стереотипами. Чому ви не думаєте, наприклад, що працюючий чоловік може боятися втратити свою жінку, як ви сказали кухарку? Якщо вона для нього найцінніша і кохана жінка, доглянута, красива, цікава. Чим це бізнес-леді може бути кращою? Що паше і світу білого не бачить, задьоргана, не встигає ні виспатись, ні відпочити, ні книжку прочитати?
автор Неправдиша • 03 ноября 2025
Ответ дляэнциклопУдия
У вас свій досвід негативний. Хто заважає жінці вдома вдягатися гарно, фарбуватися, робити зачіски? Випрашувати милостиню у своєї половинки- навіщо тоді взагалі бути разом і сенс такого кохання? Кохана, щаслива людина у шлюбі не буде рабинею