Крихітка на всі• 03 ноября в 11:07

Конденсат на вікнах і підлозі.

Вітаю дівчата. Вперше з таким стикаюсь заїхали в квартиру з ремонтом, наче все було ок, автономне опалення, квартира утеплена. Зараз похолоднішало, на вікнах все частіше зʼявляється конденсат і в одній кімнаті зʼявилась чорна пліснява. Підлога там зранку холодна і трохи волога. Під нами там балкон без скла і ніхто не живе. Думаю коли були б сусіди, то такого треша не сталось.
Але що робити зараз? До кого звертатись? Мабуть краще було б зняти лінолеум і зробити теплу підлогу, але про це навіть думати страшно.
Майданщица• 03 ноября в 11:57
Ответ дляКрихітка на всі
У вас вікна від забудовника? Плісняви немає?
Не правильно установлено.Мы в общаге жили в Полтаве,утро начиналось с вытирания окна и подоконника.( О,уже деятели рож налепили
автор Крихітка на всі • 03 ноября в 12:06
Ответ дляМайданщица
Дякую за відповідь, рожи тут звичайне явище, не звертайте увагу.
Майданщица• 03 ноября в 12:22
Ответ дляКрихітка на всі
Можно временно спасаться как в п.21 девочка писала.Я делала мешочки с наполнителем,они впитывали влагу.Окна и откосы вымыла и протерла перекисью(есть с распылителем).ТО вентиляции Вы оплачиваете,поэтому пусть пригодят чистят.Но у нас вентиляция аж свистела(мы проверяли).
Пампушечка• 03 ноября в 14:44
Ответ дляМіс Всесвіт
А у нас с производительностью 12 л в сутки, и бак на 3,5 литра я выпиваю каждый день, иногда дважды))
да. 0,35) улыбнуло
Хтомолодець? Я!• 03 ноября в 15:00
Для початку ви маєте зрозуміти, що ця волога утворюється у вас зсередини,вона не потрапляє ззовні. Тому,особливо після свіжого ремонту, потрібно гарно провітрювати та просушити квартиру
Ждун с Нибиру• 03 ноября в 15:50
Ответ дляБабця в мештах
До чого тут вікна? Відсутня система вентиляції повітря, це раз. Друге: новобудови ще в процесі будівництва зашивають зовні утеплювачем, куди повинна дітись волога зі стін? Правильно, виходить всередину, по шляху найменшого опору з врахуванням різниці в питомий вазі холодного і теплого повітря.
Вам наверное лучше знать что у меня в квартире
Ждун с Нибиру• 03 ноября в 15:50
Ответ дляКрихітка на всі
Окна от застройщика, плесени нет.