ЯНаПэПэ• 03 ноября 2025
Магістерська робота з психології
Хто може порекомендувати перевірені сервіси по написанню?
булоТАЙминуло• 03 ноября 2025
Прям сервіси... То новий рівень. А так по старинці пишуть люди окремі, хто в темі. Щоб не усе через ші, а ще й дослідження.
У вас будь-яка тема? Круто
КинДза• 03 ноября 2025
Краще вже нічого не пишіть. Навіщо закінчувати універ, якщо за вас дипломи пише ШІ. ШІ хай і консультує замість вас.
ЯНаПэПэ
• 03 ноября 2025
Ви взагалі адекватні?!
Бляха, не нудмала що навіть така тема викличе срач.
Мию вікна у мороз• 03 ноября 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Ви взагалі адекватні?!
Кто б говорил про адекватность. И это ж будущий психолух.....
ЯНаПэПэ
• 03 ноября 2025
Ответ дляКинДза
Удалено администрацией...
ЯНаПэПэ
• 03 ноября 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
Опускатись до рівня людей одна із навичок..
Ло Шарик• 03 ноября 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Удалено администрацией...
Да. Психолог з вас нікудишній.
Ло Шарик• 03 ноября 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
З депресій виходити не будете? Ну так щоб на одному рівні бути
175см55кг19лет (она)• 03 ноября 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Ви взагалі адекватні?!
А як ви хотіли?
Ми вас пам*ятаємо)
ЯНаПэПэ
• 03 ноября 2025
Ответ дляЛо Шарик
Свої непрохані поради будете ще десь давати чи тільки тут? Порівняння невдале іншими словами. Якщо складно..
Метелики на душі• 03 ноября 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
А вы думали там по другому? Самостоятельно там только деньги берут
Стріляний птах• 03 ноября 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Удалено администрацией...
Типа, можно подумать, что все такие сами свои дипломы писали.
Может и писали, кто заплатить не мог. Или писали какую-то фигню, абы було и лишь бы приняли.
Что за люди. Правда, неадекватные
КинДза• 03 ноября 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Удалено администрацией...
Ви питали. Хріновий з вас психолог.
КинДза• 03 ноября 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
А як ви хотіли?
Ми вас пам*ятаємо)
Ага, таке важко забути)))) мене останнім часом мало що тут дивує, але автор була незабутня)
Анонимус Я• 03 ноября 2025
Ну и вообще дипломная работа к жизни и к непосредственной работе имеет очень далекое отношение, особенно если следовать ее устарелым требованиям, фигня на 100 страниц не кому не нужная … лучше б давали возможность больше опыта или международных знаний/ конференций / проектов получить или в них поучаствовать…
КинДза• 03 ноября 2025
Ответ дляСтріляний птах
Что за люди. Правда, неадекватные
Ті, хто закінчував універ років 15-20 тому точно писав сам. Я ще застала часи, коли ми сиділи в читальному залі бібліотеки і переписували від руки, бо на дом книги не давали. Ото були часи. Всілися самі, і щось та й знали)
КинДза• 03 ноября 2025
Ответ дляАнонимус Я
Так ніхто не забороняє приймати участь. Платиш взнос і приймаєш участь) будь-хто навіть з вулиці може так прийняти участь.
Стріляний птах• 03 ноября 2025
Ответ дляКинДза
Вы как та бабулька, которая рассказывает что было в её времена, не то, что сейчас
175см55кг19лет (она)• 03 ноября 2025
Ответ дляКинДза
Вона з*їхала потім ,що тролить)
Не на довго хватило
КинДза• 03 ноября 2025
Ответ дляСтріляний птах
Нє, ну а як? Зараз оно діти уроки роблять за допомогою ШІ. А ми чесно щось намагались вирішувати. Ну в крайньому випадку списували у того, хто шарить) але ж все рівно щось там в голові відкладалось)
Попадалочка• 24 ноября 2025
Ответ дляЛо Шарик
Працювати за вас теж будуть сервіси?
а таам ще вно немає бакалаврату психхологічного, тобто бази, бо ж магістратура - це про перехід о наукової роботи, а для практичної треба таки мати бакалаврську базу саме. психології, а не вичтельки іноземної мови чи економічну. Але в нас зараз бум отаких псевдо-психологів після курсів, і вони лізуть потім щось людям радити
А що найдивніше. часмо ціна у них навіть вища, ніж у професійних психологів з овним циклом освіти, післядпломною, супервізіями та ін.
Попадалочка• 24 ноября 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Ви взагалі адекватні?!
і куди ж вам навіть у псевдопсихологи, якщо з вас отаке вилазить уже на другому коментарі?
Попадалочка• 24 ноября 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
а до цього ви були на рівні дрозофіл?