Оле Лукойе• 03 ноября 2025

Вам нравится слово "смаколики"? Употребляете его?

Просто болталка• 03 ноября 2025
Ответ дляChaterbox
И етер ( эфир) : это просто кошмар
Да, вдруг все одновременно вместо эфира, стали выходить в етер 🤣
Неробименінерви• 03 ноября 2025
Ответ дляПросто болталка
Це МІТ!
Борщик• 03 ноября 2025
Ответ дляChaterbox
Очень раздражает: членкиня, смаколики и горнятко
Скорее маркер определенного типа дам
автор Оле Лукойе • 03 ноября 2025
Ответ дляКопуша
Нормальное слово.
Которая тема по счету про обычные слова. То вы еще Закарпатского диалекта не нюхали.
Оно мне какое-то простонародное в плохом смысле
Я сталкиваюсь либо в рекламе, либо в чате где впо и малоимущие что-то бесплатно ищут
вот у них постоянно донечки и синочки ’дуже полюбляють смаколики’
Борщик• 03 ноября 2025
Ответ дляНеробименінерви
Это вы еще не слышали недавний диктант. Вызывали пояснительную бригаду:
Лелітки — слово, що має декілька значень: блискуче для прикрас, блискучі цяточки або ж назва квітки.
Допіру — означає «щойно» або «тільки».
Пітятко — діалектне слово, що означає «курча».
Кияхи — качани кукурудзи.
Скніти — нидіти, знемагати від одноманітного і довгого виконання чого-небудь.
Гризота — синонім до душевних страждань, муки.
Издеваються?
Женщинас• 03 ноября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Полюбляю ранечком пити ароматну кавусю разом зі смаколиками😄
На березі морька
Да, я блондинка!• 03 ноября 2025
Використовую це слово дуже давно
Навіть не знаю як його замінити
Борщик• 03 ноября 2025
Ответ дляОле Лукойе
Его истрепали просто.
Бывает, как и слово ’любовь’ я как его слышу сразу думаю: И что то надо манипулятору?
ЖонДуан• 03 ноября 2025
Подобається, використвую постійно
Борщик• 03 ноября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Використовую це слово дуже давно
Навіть не знаю як його замінити
Солодощі как то лучше, серьезнее и проще
Да, я блондинка!• 03 ноября 2025
Ответ дляБорщик
Це якщо ви підбираєте слова, а якщо в побуті є це слово, то для чого штучно змінювати
ЖонДуан• 03 ноября 2025
Ответ дляНеробименінерви
Допіру — означає «щойно» або «тільки».
Кияхи — качани кукурудзи.
Я тут вперше почула лише кияхи, лелітки і пітятки.
Хз як решту слов можна не знати
Примарочка• 03 ноября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Використовую це слово дуже давно
Навіть не знаю як його замінити
Ласощі
ЖонДуан• 03 ноября 2025
Ответ дляПросто болталка
Тому що в українській нема слова ЕФІР.
ЖонДуан• 03 ноября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Використовую це слово дуже давно
Навіть не знаю як його замінити
А навіщо його заміняти?
Примарочка• 03 ноября 2025
Ответ дляБорщик
’Солодощі’ українською мовою перекладається як ласощі, а також має багато синонімів, таких як лагомини, смаколики, льодяник.
ЖонДуан• 03 ноября 2025
Ответ дляБорщик
Солодощі то виключно солодке. А смаколик це просто смачненьке щось, в моєї собаки також є її власні смаколики. І яким боком тут солодощі?
Смячиком• 03 ноября 2025
Ответ дляНеробименінерви
Допіру — означає «щойно» або «тільки».
Кияхи — качани кукурудзи.
Все приймаю, але кияхи мені-какашки, і хоч ти трісни.
Примарочка• 03 ноября 2025
Ответ дляСмячиком
Ще мешканці Києва
Chaterbox• 03 ноября 2025
Ответ дляПримарочка
Ще мешканці Києва
Спасибо
Борщик• 03 ноября 2025
Ответ дляЖонДуан
Та пофиг....просто восприятие
Борщик• 03 ноября 2025
Ответ дляПримарочка
Ще мешканці Києва
Киянка😂
Вічний двигун• 03 ноября 2025
Ответ дляChaterbox
И етер ( эфир) : это просто кошмар
😮Первый раз слышу🤣
Цибулька зла• 03 ноября 2025
Ответ дляОле Лукойе
джипити говорит
В городах, особенно в Киеве, Львове, Харькове, часто говорят проще: «люблять», «солодощі».
А вот в соцсетях, особенно в группах с более простыми людьми, волонтёрами, мамами, пенсионерами, действительно часто встречаются слова вроде «смаколики», «полюбляють» .
То есть:
– формально слова правильные, литературные;
– но реально частотнее в речи простых, «домашних» или пожилых людей, где стиль более простодушный
Оце до цього ви і вели? Показати, що українське слово «смаколики» «простодушне»? Так ніби ненароком знову нагадати, що українська мова-це мова простодушних(простих) людей, так би мовити людей без лоску. Так типово. Пишіть вже прямо: українська-мова села)
Лепетун• 03 ноября 2025
Таке цікаве питання про українське слово російською і всі так підтримали теж російською..
я не маю нічого проти, але яке ви маєте до цього слова відношення? Чи використовуєте ви слово tasty?🤤
Ні не використовую
Там все розмивчато• 03 ноября 2025
Ответ дляЦибулька зла
Дуже доречі дивне сприйняття, для мене це навпаки слово умовних львівських снобів
автор Оле Лукойе • 03 ноября 2025
Ответ дляЦибулька зла
у вас паранойя
вы сами так считаете, потому вам и кажется, что другие к этому ведут
Пасти Ла• 03 ноября 2025
А как вам ’Гогвардс’ и ’Гьюстон’? Ну вот нафига и главное зачем кривлять слова, чтобы что? Или откопать какой-то древний диалектизм, который сто лет никто не употреблял, и везде его тулить, как в злосчастном диктанте?
Цибулька зла• 03 ноября 2025
Ответ дляОле Лукойе
у вас паранойя
Ви впевнені, що параноя у мене?)
Для драки• 03 ноября 2025
Ужасное слово, похоже на желудочные колики
Какой больной на голову его выдумал? Видимо, пытался передать слово «вкусняшки»