Курочка-чубаточка• 03 ноября в 16:34
Посоветуйте пожалуйста репетитора по химии
Посоветуйте пожалуйста своего репетитора по химии🙏
Очень надо для ребенка
Хочется проверенного , с опытом , который имеет свои наработанные схемы , и может достучаться до ребенка
Он лайн
Напишите без анонима , я напишу в личку
Очень надо для ребенка
Он лайн
Напишите без анонима , я напишу в личку
Lyudmila-53cc• 03 декабря в 12:04
Добрий день! Можу допомогти у вивченні хімії. Викладаю хімію в ЗВО, кандидат хімічних наук, 20 років викладацького стажу і 15 репетиторства. З учнями можемо наздоганяти шкільну програму, проходити незрозумілі теми, виконувати домашні завдання. Пояснюю доступно, в індивідуальному темпі. Заняття в Zoom. Ціна 350 грн/год. Ivanets_lyuda@ukr.net