Ща как дам• 04 ноября в 00:14

Как вам Ира из холостяк?

Как вам Ира из холостяк? Вам она нравится?
Робот Вертер• 04 ноября в 08:02
Бачила тільки нарізки з цією Ірою. Зовнішність гарна, природня, без тюнінгу. Але здається такою примітивною, навіть тупою. Може так спеціально контент підібрали.
Луковая• 04 ноября в 15:47
загуглите ее инстаграм. кажется эта Ира фотомодель и неплохо зарабатывает
Може ще третю?• 08 ноября в 00:12
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Шоу «Холостяк» мало б дарувати людям історії кохання, але часто лишає після себе розбитих людей.
Після участі в проєкті Алекс Терен зіштовхнувся з хвилею хейту та депресією. І замість підтримки — тиша.
Телевізійники вміють створювати драму, але не вміють дбати про тих, кого цю драму змушують переживати.
Згадала першу серію ’Чорного дзеркала’
ХуАнита• 08 ноября в 12:58
Ответ дляАноним_1858
Не всі дома, не просто так всі учасниці її нелюблять, нам багато не показують
А Тарасіку зайшла, бо вони на одному рівні розвитку
Нет, не люблю таких которые выделываются под Нитакая