Кидаю курити• 04 ноября в 07:23
Лак для зуба (від чутливості зуба) підскажіть яким користується лікар?
Мені зробили чистку зуба, лікар сказала що той зуб, який реагує на холодне повітря - там не карієс
Там просто опустилась десна (оголився трошки корінь зуба)
І помазала лаком
Підскажіть що то за чудо- відразу все пройшло! Хочу купити додому
І помазала лаком
Тихомандражная• 04 ноября в 08:18
паста Сенсодин в миниатюре помогает не хуже. Фтороплен заморочливо наносить, нужно на идеально сухую поверхность, иначе слазит сразу, а паста пролонгированно действует
Язвочка• 04 ноября в 08:27
Не купите.
Я вас здивую, полімери, якими користуються наразі салони краси для нігтів, це медичні розробки в стоматології.
Анчо Ус• 04 ноября в 08:31
Купіть краще Tooth Mouse, наносьте на зуби на ніч, чутливість має пройти. Крем буває різних смаків. Дивно, що стоматолог це не порадив
Кидаю курити
• 04 ноября в 08:38
Ответ дляАнчо Ус
В мене є таке
Стоматолог сказав шо воно до одного місця
Кидаю курити
• 04 ноября в 08:47
Ответ длябарабанщица
Їх багато. Ось одні з найкращих.
А ви лікар? Порадьте що використовують в класних клініках
Смячиком• 04 ноября в 08:57
А для чого він вам вдома? Якщо буде така потреба, подзвоните лікарю, він вам залакує. В чому логіка? Чи ви всі зуби хочете ним покрити вдома сама ?))))
Кидаю курити
• 04 ноября в 09:03
Ответ дляСмячиком
Так баночка 100 грн
Мені дешевше її купити ніж їхати на інший кінець міста
барабанщица• 04 ноября в 10:14
Ответ дляАнчо Ус
Він взагалі не допомагає. Це вчорашній день.
барабанщица• 04 ноября в 10:19
Ответ дляКидаю курити
Я люблю ваніш клін про. Для нього не потрібна ідеально суха поверзня, бо він застигає під дієї слини. Тобто трохи підсушити зуб хоча б ваткою, щоб збільшити площу ’сцепления’ і нанести. Як тільки буде контакт зі слиною матеріал сам застигне і утвориться плівка. Але ж ви розумієте, що там концентрація 5% фторидів, не їжте його)
Намастили на один зуб, закрили пакетик, скрепкою зафікксували і до наступного разу.
Кидаю курити
• 04 ноября в 10:49
Ответ длябарабанщица
Дякую
Але купити його не реально
Lisa_ _Alisa• 04 ноября в 10:51
Ответ длябарабанщица
Їх багато. Ось одні з найкращих.
А на який час дія цих лаків ? Як часто повторювати ?
барабанщица• 04 ноября в 11:01
Ответ дляLisa_ _Alisa
Раз в 3 місяці.
барабанщица• 04 ноября в 11:01
Ответ дляКидаю курити
Дякую
Але купити його не реально
На промі дивились?
Кидаю курити
• 04 ноября в 11:04
Ответ длябарабанщица
На промі дивились?
Нє(( нажаль немає ніде
Може є якісь аналог схожий?
барабанщица• 04 ноября в 11:08
Ответ дляКидаю курити
Нє(( нажаль немає ніде
Може є якісь аналог схожий?
Зараз я користуюсь таким. Склад той же, але трохи консистенція рідша.
Кидаю курити
• 04 ноября в 11:09
Кидаю курити
• 04 ноября в 11:11
Ответ длябарабанщица
Ще таке є
В унидозах фторлак энемаласт ціна 87 грн
А який ваш фаворит? От щоб купити найкраще що є
Плекаю думи• 04 ноября в 11:30
Любая паста для снижения чувствительности и есть гели ещё. Через месяц должно пройти Но потом опять повторяется. Мне вообще типа цементом помазали когда-то. Нанесли много материала. Но мой что стоматолог сейчас отказался что либо наносить. Сказал пачка и гели.
барабанщица• 04 ноября в 11:48
Ответ дляКидаю курити
Ще таке є
Я ж вище написала свій фаворит. Зараз в стоматології немає прив язки до матеріалів, анестетиків. Сьогодні вони є, завтра немає. Можете купити енамеласт, теж їм працювала колись.
Кидаю курити
• 04 ноября в 11:49
Ответ длябарабанщица
Дякую
Мизимец• 09 ноября в 01:02
Вам должен был врач еще запломбировать место, где оголилась шейка зуба.
А так она помазала обычным фторлаком