миссАрфография• 04 ноября в 13:15
Подарунок чоловікові
Спілкуюся з чоловіком. Поки зустрічі не було. Ми в різних країнах.
Він допоміг з фінансовим питанням. Навіть більше ніж потрібно було. Але подарунків не було. Говорить , що якщо треба допомога, я можу завжди у нього попросити .
Хочу йому зробити символічний подарунок. Щодо його хоббі.
Чи це буде доречним?
миссАрфография
• 04 ноября в 13:17
Ответ дляMilkis
Ви хочете таким чином подякувати за допомогу? чи просто подарунок через симпатію до нього?
2 в 1
Але і не хочу щоб було неначе я в ньому більш зацікавлена
Угги в горошек• 04 ноября в 13:25
Не надо ему ничего дарить. Если вы ему нравитесь - ваше общение с ним лучший ему подарок.
Отжигающая• 04 ноября в 13:28
Я думаю, это неуместно. Человек материальной помощью вам ’покупает’ для себя какую-то выгоду, о которой вы пока не знаете. От благотворительности до не лучшего личного расклада при реальной встрече. Оставьте его пока что наслаждаться вашей благодарностью и ждите, что он вам предъявит в качестве счета.
АсобеннАя• 04 ноября в 13:30
Доречно, бо це ввічливо. Подяка за допомогу. Подарунок має бути недорогий, символічний. Тобто ви не купуєте його увагу, а даруєте від щирого серця річ, яка йому буде цікава і потрібна.
Вишнёвая Леди• 04 ноября в 14:03
Ответ дляАсобеннАя
мужик всего лишь раз помог деньгами, и уже одариваить надо?;
Да просто коллега, знакомый мог тоже сделать.
А этот еще и яйца катит.
Вишнёвая Леди• 04 ноября в 14:04
Ніяких подарунків, автор
Ну які подарунки???
ви жінка, до того ж з країни де йде війна, він чоловік, в якого все гуд і нема таких проблем.
Ну які подарунки???
АсобеннАя• 04 ноября в 14:09
Ответ дляВишнёвая Леди
А этот еще и яйца катит.
Я ж не про ’одарювать’. Мила дрібничка, знак уваги, за ціною не більше пачки цигарок. А в контексті ’підкатів’ ще й натяк, що можна продовжувати підкати.
Вишнёвая Леди• 04 ноября в 14:11
Ответ дляАсобеннАя
Если он нормальный, адекватный, сам не примет. От женщины(!) из воюющей страны(!)
Вишнёвая Леди• 04 ноября в 14:14
Ответ дляАсобеннАя
По опыту: тот единственный (!) мужик который от меня принимал и даже ждал и просил подарки.
Оказался самым жадным, гулящим и абьюзивным. И толку что красивый. В сад таких дебилов.
Вишнёвая Леди• 04 ноября в 14:14
Ответ дляАсобеннАя
Навіщо взагалі чоловікам робити подарунки? це він має одарювати, кружити
Аристократка-тунеядка• 04 ноября в 14:15
Ответ дляВишнёвая Леди
Омг. Якійсь паралельний світ, де чоловіку не можно нічого дарувати.
миссАрфография
• 04 ноября в 14:15
Ответ дляВишнёвая Леди
А чому ви вирішили, що він не з воюючої країни?
АсобеннАя• 04 ноября в 14:15
Ответ дляВишнёвая Леди
Навіть шоколадку має повернути?
миссАрфография
• 04 ноября в 14:16
Ответ дляАсобеннАя
Навіть шоколадку має повернути?
Ну от я і розглядаю варіант подарунку вартістю+/- шоколадки. Це 5% від суми , яку дав він
Вишнёвая Леди• 04 ноября в 14:17
Ответ дляАристократка-тунеядка
А навіщо?! 🤔
він же чоловік, сильний, успішний
Вишнёвая Леди• 04 ноября в 14:18
Ответ длямиссАрфография
і він біженець?
чи просто українець емігрант що виїхав до війни?
миссАрфография
• 04 ноября в 14:18
Ответ дляОтжигающая
Нічого він не купує. В наших обставинах це в 99 із 100, що на спілкуванні онлайн і закінчиться
Вишнёвая Леди• 04 ноября в 14:18
Ответ дляАсобеннАя
Навіть шоколадку має повернути?
Удалено администрацией...
миссАрфография
• 04 ноября в 14:18
Ответ дляВишнёвая Леди
і він біженець?
Так, він також виїхав під час війни. Легально. Має підстави
Аристократка-тунеядка• 04 ноября в 14:19
Ответ дляВишнёвая Леди
А навіщо?! 🤔
він же чоловік, сильний, успішний
Дійсно, навіщо робити приємно чоловіку, сильному, успішному. Жодних подарунків, тільки пісечка і тільки після айфону
миссАрфография
• 04 ноября в 14:19
Ответ дляАристократка-тунеядка
Пісєчка йому не світить)))
Вишнёвая Леди• 04 ноября в 14:19
Ответ длямиссАрфография
І прекрасно. Ото поки дає гроші, і спілкуйтесь. Перестав давати, то навіть не пишіть йому
миссАрфография
• 04 ноября в 14:20
Ответ дляВишнёвая Леди
Удалено администрацией...
У вас моральна травма?
Вишнёвая Леди• 04 ноября в 14:20
Ответ дляАристократка-тунеядка
Мужику приятны подарки от женщины, вы серьезно? 🥴
это мамсик сопливый, мамина булочка?
Аристократка-тунеядка• 04 ноября в 14:21
Ответ длямиссАрфография
Пісєчка йому не світить)))
Автор, символічна подяка, при чому продумана для людини - це нормально. Безвідносно для подальших відносин.