Чавонадо• 04 ноября 2025

У вас така шалена жага до життя.

Стільки планів, амбіцій, мрій, я нічого не хочу, їсти, спати, валятися на дивані в неті, на вулицю по холоду виходити лінь.
Мюллерная• 04 ноября 2025
Ну раз ничего не хотите, то и не делайте. Все мы разные.
автор Чавонадо • 04 ноября 2025
Ответ дляМюллерная
Або це я одна така, не от мира сего.
Сладкий лимончик• 04 ноября 2025
Ответ дляЧавонадо
Або це я одна така, не от мира сего.
Хотите быть как все?
Kittaa• 04 ноября 2025
Угу нетфлікс тільки ви дивитесь на дивані
автор Чавонадо • 04 ноября 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Хотите быть как все?
Ні, це хлопотно дуже.
Мюллерная• 04 ноября 2025
Ответ дляЧавонадо
Або це я одна така, не от мира сего.
Да полно тут тем от советчиц в депрессии. Что и жить не хотят и делать ничего не хотят и из дома выходить. Так что вы не одна такая.
Ворую вкусняшки• 04 ноября 2025
Это хорошо, что вам так мало в жизни надо
Ворую вкусняшки• 04 ноября 2025
Ответ дляЧавонадо
Або це я одна така, не от мира сего.
Точно не одна
Країна мрій• 04 ноября 2025
Таких людей очень много. Но в 99% случаев они все равно встают, идут есть, в туалет, что-то делают по дому, потому что не настолько все и плохо.
автор Чавонадо • 04 ноября 2025
Ответ дляМюллерная
Та я б не сказала, що я в депресії, просто я люблю своє життя сурка, знайомі звичайно дивуються, поставили на мені хрест.
Коварная Зая• 04 ноября 2025
Я больше всего хочу мира.
Нет того душевного спокойствия как раньше, чтоб получать удовольствие от жизни на все сто
Заместитель Анонима• 04 ноября 2025
Ответ дляЧавонадо
Головне, щоб вам було добре.
автор Чавонадо • 04 ноября 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Головне, щоб вам було добре.
Просто такий зараз темп життя швидкий, типу всі повинні його тримати, а люди різні, потреби різні.
Аліса-90ae• 04 ноября 2025
Ви не одна така.мабуть що це нормальна реакція психіки.також дуже дозовано спілкуюсь з людьми в реальності.
ПотеряласЯ Я...• 04 ноября 2025
Мне нравится жизнь, просто обожаю. Но амбиций и планов ноль, просто люблю тратить деньги и путешествовать
Заместитель Анонима• 04 ноября 2025
Ответ дляЧавонадо
Я вже нікуди не поспішаю, автор. Те за чим біжить більшість, для мене втратило будь який сенс.
Трохи злякана• 04 ноября 2025
Автор, якщо серйозно, то у вас швидше за все, депресія. Правильно призначене лікування може вивести вас з цього стану,
Сладкий лимончик• 04 ноября 2025
Ответ дляЧавонадо
Ні, це хлопотно дуже.
Хлопотнее быть не как все)
автор Чавонадо • 04 ноября 2025
Ответ дляТрохи злякана
Хочете копняками випхати мене з зони комфорту?!
Бабуся мороз• 04 ноября 2025
Ответ дляЧавонадо
Та живіть як вам подобається, нехай знайомі дивуються, то їх справи.
Правильно_Валерчик• 04 ноября 2025
Все впорядку, не переймайтесь. Людям властиво задовбатись, особливо жінкам.
Правильно_Валерчик• 04 ноября 2025
Ответ дляТрохи злякана
З ’цього стану’ прекрасно виводить здоровий сон і їжа на доставку. Тижня зо два. Навіть не пахне там депресією, що ж її усім тулять.
Твоя космішна• 04 ноября 2025
Ответ дляЧавонадо
Або це я одна така, не от мира сего.
Самая ты обычная и примитивная. Люди без целей, амбиций и желаний не уникальные - серая биомасса
Квітка папороті• 04 ноября 2025
Ответ дляЧавонадо
Або це я одна така, не от мира сего.
Коли у Вас це почалося? Ви же не завжди такою були?
Ух яка ж Я• 04 ноября 2025
Я активна, оптимістична та успішна людина.
Але для того щоб мати сили бути такою - мені потрібно мати змогу побути овочем: знаходитися в тиші, комфорті, за улюбленою іграшкою та смаколиками.
Це і є мій ресурс.