Конфиденциальность• 04 ноября 2025

Дівчата, Греція, допоможіть порадами

Хочу влітку на 2 тижні кудись поїхати. Розглядаю Грецію. На авто, та винаймати апартаменты. Скільки грошей на 3х треба, щоб комфортно відпочити?
Пасти Ла• 04 ноября 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Дуже дякую
Будь-ласка, якщо потрібно буде, можуть написати контакт знайомої, вона з України, вийшла заміж за грека, вони здають житло в оренду. Загалом зараз ціни на аренду виросли, пов´язано зі збільшенням податків, хто здає неофіційно, значно дешевше.
Добрая свекровь• 05 ноября 2025
4 тис євро
АсобеннАя• 05 ноября 2025
Минулого разу тема «скільки грошей треба на Грецію» скінчилась ругнею. Бо як завжди, зʼявляються ті, хто води не пʼє, фруктів не їсть, однією порцію на трьох ситі і всі так будуть, на їх думку.
Якщо ви їсте, пʼєте і розважаєтесь - Греція досить дорога. На продукти в нас за місяць пішло десь вдвічі більше, ніж вдома, і то ми не завжди харчуватись тим, що самі готували. Скромний чек в таверні на трьох - 60євро. Шезлонги - від 5 до 25 за одиницю, тож, власний окупається за кілька днів. Бензин теж дорогий, десь 80 грн літр. Вхідні квитки на якісь руїни - +-30 євро.
Альфред Шнитке• 06 ноября 2025
Ответ дляПасти Ла
Доброго вечора. Можу написати про ціни в Неос Мармарас, Халкідіки. Оренда квартир від 100 євро. Харчування ціна різна. Якщо самі готуєте, якщо таверни. Наприклад бургер (великий і смачний з натуральною котлети, одним і чоловік наїсться) 6 євро, гірос 4-5 евро. Це фаст фуд. Порції в тавернах великі. Одну на двох достатньо. Пишуть, наприклад, сувлакі (шашлички на шпажках, а приносять їх з гарніром, хоча в меню цього немає) 8-12 євро. Смажені кальмари велика порція 10-14 евро. Десерти в середньому коштують 4-5 євро. На базарі креветки в сезон 15-17 євро за кг. Кальмари 10-15. Маленька рибка 5 євро, і до 40 євро різна.
Скажіть будь-ласка який там захід у воду:пологий чи зразу глибоко,чи є морські їжаки??
Як ви туди добиралися?