Шаманю второпях• Изменено 04 ноября в 21:37
Обострилась грыжа. Как понять, что это не конский хвост и что делать?
Первый раз такое. Боль очень сильная, пью мовалис, милокалм, не помагает. Отдает виногу, большой палец. В чт поеду к неврологу. Начиталась про конский хвост, страшно(
Шаманю второпях
• 04 ноября в 21:45
Ответ дляНепереможна
МРТ зробіть. Без нього до невролога йти не дуже має сенс
Я зробила, там нічого толком не зрозуміло.
Вишнёвая Леди• 04 ноября в 21:49
Ответ дляШаманю второпях
В сенсі не зрозуміло? Не зрозуміло для вас?
Шаманю второпях
• 04 ноября в 21:53
Ответ дляВишнёвая Леди
Так, для мене. Я поки до лікаря прираплю, з розуму зійду. Лякає, що моваліс не допомагає.
Бронетапці• 04 ноября в 22:00
Ответ дляШаманю второпях
Так он слабый. Нужны уколы
Шаманю второпях
• 04 ноября в 22:02
15 мг, це велике дозування. + мідокалм. Нога німіє, палець.
Непереможна• 04 ноября в 22:06
Ответ дляШаманю второпях
У заключенні МРТ завжди пишуть про стан кінського хвосту. ВИ або не робили МРТ або щось вигадуєте
Шаманю второпях
• 04 ноября в 22:09
Ответ дляНепереможна
Дегеративно-дистрофічні зміни попереково-крижового відділу хребта з протрузіями міжхребцевих дисків і компресія дурального мішка та міжхребцевих отворів на рівні L5-S1.
Такий висновок.
Непереможна• 04 ноября в 22:47
Ответ дляШаманю второпях
Такий висновок.
ДО висновку є опис кінського хвосту. В основному тексті опису МРТ
Шаманю второпях
• 05 ноября в 00:25
Ответ дляНепереможна
Немає. Лише згадка. Вогневищ патологічної інтенсивності сигналу в конусі спиного мозку, в ділянці кінського хвоста немає.
Але це трохи не те. Опису немає
Непереможна• 05 ноября в 16:46
Ответ дляШаманю второпях
Але це трохи не те. Опису немає
СЛова НЕМАЄ для вас нічого не значить... чого ж ви одразу не сказали що іпоходрик, я б не витрачала на вас вій час...