Колдунья-вещунья• 05 ноября 2025
Тредс підкинув профіль однієї з совєтчиць. Як вони це роблять?)
Я її не гуглила, не переписувалася з нею в особисті, не переписувалася в темах. Вона пише без аноніма, нік той самий що і тут.
От як вони за нами слідкують? Чи совпадєніє?)
Тредс до речі цікаво веде. Молодець!
Чудо Ф_ф КеДаХ• 05 ноября 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
тетя скарги жмет - аж на пальцах мозоли у чмони
игнорьте троля
Що чмонька, зтерла пальці клацати на скарги?🤣
Допоможіть знайти• 05 ноября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Так вас шкода, нещасні, як ви там на росіі кажете все вам підходить - негоже так про себя говорить, окститесь. 🤣
позавывай тут еще чмоня
В жизни ж так не можешь - сразу подсрачников таких получишь что будешь лететь как пробка из бутылки за 100 км ахахаха
Чудо Ф_ф КеДаХ• 05 ноября 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
позавывай тут еще чмоня
А ти вже з бутилкою в сраці полетіла, я так бачу, перепрошую, але з такими як ти, навіть онлайн спілкуватися стрьомно.
Ниф_ниф• 05 ноября 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
позавывай тут еще чмоня
Не трогайте говно — не видите- у нее приступ бешенства. Это больные на форуме.
Допоможіть знайти• 05 ноября 2025
Ответ дляНиф_ниф
Ахаха та хоть поржать с чмони
Впервые с таким Г встречаюсь здесь
Ниф_ниф• 05 ноября 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Ахаха та хоть поржать с чмони
Впервые с таким Г встречаюсь здесь