Говорю-балакаю• 05 ноября в 08:48
Мамографія і груди 0 розмір.
Дівчата, хто робив при таких параметрах? Це реально? Мені гінеколог сказала: "я не уявляю як тобі це зроблять"... До цього робила завжди тільки УЗД.
Ms. Сама прямота• 05 ноября в 08:49
У Вас гинеколог - дура. Как она с мозгом ракушки врачом только стала. Нормально делают маммографию.
Зубная фея• 05 ноября в 08:54
Не переживацте. Там вам так растянуть, что вы удивитесь на сколько может быть большой грудь 0 размера. А ваша гинеколог, не первый день работает?
Свій варік• 05 ноября в 08:54
Я робила один раз. Тягнули груди щоб покласти на платформу. Але в мене є зайва вага, трішки було що тягнути. І мені було дуже боляче, більше не ходила. Якщо худа жінка, я теж не уявляю як це зробити.
Козачка• 05 ноября в 08:59
Авторе, процедура трешова. Другий раз би не пішла. Бо у мене таке враження, що отримати травми від продедури шансів дуже багато.
Бандитка Сью• 05 ноября в 09:02
Ответ дляКозачка
Во-во. Згодна.
Весела моль• 05 ноября в 09:06
Ответ дляСвій варік
Аналогічно. У мене 2, 5, і було дуже боляче. Якби був 1, навіть не знаю як.
Послушная• 05 ноября в 09:06
А зачем? Я делаю узи. У меня и так грудь болезненная,чтоб еще мамографию делать....
Суцільна зрада• 05 ноября в 09:07
Мені з 2 розміром було важко, вони так натягували , аж страшно. УЗД робила багато разів
Замріяна• 05 ноября в 09:14
Може зверніться до іншого лікаря, нулевий гарно прощупується і УЗД легше робити ніж велики груди, ну хіба що є прямі показання.
Царівна Жабка• 05 ноября в 09:18
Ответ дляПослушная
Напевно, узд не достатньо
Перша леді колгоспу• 05 ноября в 09:21
мне гинеколог говорила, что при маленьком размере делается мамография с томосинтезом
Говорю-балакаю
• 05 ноября в 09:33
Ответ дляСвій варік
Так я худа. Жирової тканини на грудях немає.
Говорю-балакаю
• 05 ноября в 09:34
Ответ дляПослушная
У мене теж. Сімейна дуже потребує від мене мамографію...
Говорю-балакаю
• 05 ноября в 09:35
Ответ дляПерша леді колгоспу
Дякую, погуглю що це
Говорю-балакаю
• 05 ноября в 09:35
Ответ дляЗамріяна
Піду до мамолога
Говорю-балакаю
• 05 ноября в 09:37
Ответ дляЦарівна Жабка
Напевно, узд не достатньо
Піду ще до мамолога, думаю вона краще обізнана чим гінеколог))
Завжди недо...• 05 ноября в 09:50
При любом размере может быть больно. Может даже не от натяжения, а от давления между платформами.
ФрекенБок• 05 ноября в 10:06
Ответ дляЦарівна Жабка
Напевно, узд не достатньо
У мене нульовий розмір, я була на УЗД, то лікар сказала ще зробити мамографію
Говорю-балакаю
• 05 ноября в 10:27
Ответ дляЗавжди недо...
От думаю, як засунути між платформи те чого немає...? Тільки соскИ стирчать... Я дуже худа, там одні ребра...
Пирожкиня• 05 ноября в 11:21
в мене аналогічно, прийшла на узд, лікар запитав про мамографію, я кажу, ще жодного разу не робила. мені 52 роки, він мені 10 хвилин розказував про безвідповідальність і т.д., а потім каже не треба Вам мамографію, і на узд все видно.
Люблю пиво• 05 ноября в 11:28
Мені лікарі сказали, що з моїм розміром краще робити тільки УЗД. Мамографію робила один раз, дуже боляче було....
Кукусикиииииии• 05 ноября в 11:55
Ответ дляГоворю-балакаю
робіть УЗІ і все
Кукусикиииииии• 05 ноября в 11:56
Ответ дляФрекенБок
у вас преобладает железистая ткань или жировая? в заключении узи должно біть написано. и если железистая, то в мамографии еще нет смісла
Говорю-балакаю
• 05 ноября в 12:11
Ответ дляКукусикиииииии
Железистая. Мне 48. Так и гинеколог сказала при прощупывании, что там только железистая ткань..
Пригаю-цибаю• 05 ноября в 15:09
Ответ дляГоворю-балакаю
автор, мені також цікаво , відпишіться потім чи зробили, бо я теж худа, груди малі, (одна навіть трохи більша, а друга взагалі 0) не уявляю як робити цю процедуру, а мені 44 роки буде на днях. Взимку робила узд, ніби нормально все.