Я натуралка• 05 ноября в 13:01

Тепер борг, зокрема за комуналку, може зробити власника квартири безхатьком

Тепер борг, зокрема за комуналку, може зробити власника квартири безхатьком.

За проголосувало 236 депутатів.
Відповідно до законопроєкту
Nº14005, потрапивши до Реєстру боржників: автоматично втрачає право розпоряджатися всім майном, зокрема єдиним житлом, а виконавець при відкритті виконавчого провадження отримує широкі повноваження — самостійно обирати спосіб погашення боргу та оцінювати вартість майна, що допускає вилучення навіть єдиного житла за незначні заборгованості.

У людини можна буде за найменші борги забрати все майно — навіть єдине житло, яке завжди вважалося недоторканним.
So_so• 05 ноября в 13:18
Ответ дляНайщасливіша
Так туда придёт возможен
Сейчас быстро организуются ТОВ Фунт и за процент исполнителю (они теперь боги по уровню возможностей) будут за копейки выкупать недвижимость
бювет_в_обед• 05 ноября в 13:18
Что за упаднические настроения?Отопление не включают,свет отключают, жильё за долги заберут.Зато украинцы героически сдерживают Россию вот уже четыре года.Вам что,не нравится?!Великие свершения требуют жертв.
Холодная каша• 05 ноября в 13:18
Ответ дляУмничка-помощничка
все по Шваббу- мы сделаем так, что у Вас ничего не будет, и Вы будете счастливы.
Новое мировое правительство, лишение людей воли и свободы, полный контроль
О, может вы мне объясните? Нужно закупить газ, нужно постоянно обслуживать сети, платить зарплату людям, содержать парк спец.техники. А потребители не платят. С каких денег мировому правительству это все делать?
Злюка бобер• 05 ноября в 13:18
Ответ дляЯ натуралка
Это просто банальный способ заставить людей работать, ведь к сожалению статьи о тунеядстве уже не. А работ полно, работайте и платите за все.
а может надо заставить платить нормальные зарплаты тем, кто работает?
Трільчиха• 05 ноября в 13:19
Ответ дляПополняю_Карму
Пройду мимо. Мат запрещен правилами.( Не в адрес автора)
Але потомкишарікова он як радіють. До їх набутих зеленим силовому голів навіть не стуеає думка, що то їх же в першу чергу і стосується
Трільчиха• 05 ноября в 13:19
Ответ дляСкиниУскачи!
Закінчилося спокійне життя, а взагалі дивно, тільки нещодавно були теми про відключення електроенергії за досить невеликі суми боргу, які людин навіть встигда сплатити.
Кінець епохи бідності
Королева спама• 05 ноября в 13:19
Ну і добре, не буду я і мої колеги сидіти без зп
Зараз сплата за тепло 80%, нам щоміся не вистачає на зп, бо в першу чергу погашаємо нарахування за електрику і купуємо витратні матеріали, сплачуємо податки - в остача на зп.
Теж саме з водою та каналізацією.
Чому хтось має користуватись і не платити? В ми не люди?
Зараз напишете мені - шукай іншу роботу. Ок, ми то найдемо, в що будете робити Ви без тепла, води і каналізації? Бо саме ж воно не працює)))
Гага Газу• 05 ноября в 13:20
Если у вас взяли товар и не оплатили ❌️
Если вы взяли товар и не оплатили ✅️

Удивительные люди!
бювет_в_обед• 05 ноября в 13:21
Ответ дляКоролева спама
Теж саме з водою та каналізацією.
Аж жаль стало бидосю Ахметова.Всплакнула
Вітаміни косметика• 05 ноября в 13:23
так раніше було 200 тис по якійсь службі- вона подає до суду та житло на продаж. що зараз нового?
бювет_в_обед• 05 ноября в 13:26
Ответ дляГага Газу
Если у вас взяли товар и не оплатили ❌️
Если вы взяли товар и не оплатили ✅️

Удивительные люди!
У меня не берут товар за десять тысяч люди с зарплатой пять тысяч
Но эти же люди с зарплатой пять тысяч вынуждены пользоваться коммуналкой за четыре тысячи.
Удивительная страна.
Трільчиха• 05 ноября в 13:27
Ответ дляКринжова баба
Электричество уже давно отключают за долг более 1 тыс грн. После надо
- оплатить долг
- оплатить 6 тыс грн за включение..
Бо треба отак
Бюджет втратив щонайменше 300 млн грн через зловживання пов’язаної з Гетманцевим компанії М.С.Л. – економіст — Гроші https://share.google/Blyr8nEdC6JMXFuBX
Королева спама• 05 ноября в 13:29
Ответ длябювет_в_обед
Ну да, голодний ситому не вірить
бювет_в_обед• 05 ноября в 13:28
Ответ дляКоролева спама
Теж саме з водою та каналізацією.
Сфоткайте, пожалуйста,авто на котором ездит ваш директор,его замы и прочее руководство
Valentina shop2020• 05 ноября в 13:28
Ответ дляСкиниУскачи!
А как вам право собственности надо менять на новое , типа старое не лействительно,снова выкачка денег
Королева спама• 05 ноября в 13:28
Ответ длябювет_в_обед
Удивительная страна.
А що мішає податись на субсидію таким людям???
Чому я, працюючи повинна їх забезпечувати?
СкиниУскачи!• 05 ноября в 13:29
Якщо є законопроект,то справа рухається в напрямку прийняття закону.. Я абсолютно зрозуміла б , коли людині за борги відключають світло, воду опалення - для всього цього зараз є можливості, але вібдирати житло, яке держава не надала безоштовно, це вже якийсь рекет. Встановили ліміт і термін заборгованості - повідомили за певний час про відключення, далі відключили, все , живіть як знаєте, поки не погасите борги. А то у нас є іторіїї, коли вже будинків і населених пунктів немає, а борги за комунальні регуляоно йдуть.
Трільчиха• 05 ноября в 13:29
Ответ дляМіс Всесвіт
Тільки про це подумала. Теж читала його книгу план ще 2019 році. Все так і є. Але чому це тільки в Україні роблять? В Європі всі при власності
Тому що 73% підписали в 2019 році своїм выбором вирок всій Україні, проголосували за малороса-блазня, що глумився з Голодомору, Небесної Сотні, обзивав Україну повією і лизав руку кацапні
Холодная каша• 05 ноября в 13:30
Ответ длябювет_в_обед
На Ямайке когда-то было электричество, когда там были американцы и за свой счет обслуживали это дело. Сейчас об этом напоминают только столбы. Люди не платили - теперь там электричество только на генераторах. А канализации там никогда и не было, воду в пластиковых бочках привозят. Но да, олигархам денег никто не платит, победа (над здравым смыслом)
Хтомолодець? Я!• 05 ноября в 13:30
Ответ дляКарамелька
у меня соседка, у нее 160т борг за тепло...
Мне каждый месяц 4т считают а я три года там не живу
Гага Газу• 05 ноября в 13:30
Ответ длябювет_в_обед
Удивительная страна.
Зазвичай, обов´язковий відсоток плати за комунальні послуги становить 15% від середньомісячного сукупного доходу домогосподарства. Право на субсидію мають родини, чиї витрати на житлово-комунальні послуги перевищують цей обов´язковий платіж.
Королева спама• 05 ноября в 13:30
Ответ длябювет_в_обед
Не повірите, бо мій директор ходить пішки. Для службових нужд є авто, 2005 року випуску
Не всі гроші гребують лопатою, як Ви собі думаєте
СкиниУскачи!• 05 ноября в 13:30
Ответ дляValentina shop2020
Це про що, зорієнтуйте детальніше ? Бо деякі речі дізнаюся тут, що я там ще не змінила, не оновила ?
бювет_в_обед• 05 ноября в 13:30
Ответ дляСкиниУскачи!
Це в приватному секторі працює.Як відключити тепло,газ чи воду в багатоквартирному будинку?
бювет_в_обед• 05 ноября в 13:31
Ответ дляКоролева спама
У вас комунальна організація чи приватна?
МУСЯкомарова• 05 ноября в 13:31
Ответ дляХолодная каша
Вибачайте. але назараз то все в приватній власності. Бо, як прибутки , то Ахметову. А , як розхерячили, то піднімем ціни народу, бо треба ж відновлювати. Ще ціну 4,32грн/кВт не всі переварили, а вже повідомили, що в 2026 буде підвищення, бо дуже багато пошкоджень
СкиниУскачи!• 05 ноября в 13:33
Ответ длябювет_в_обед
Я не комунальне підприємство, не володії методами, стосовно електроенергії, то у всіх є електрощитові, прийти і відрізати, далі проблеми боржників. А вам ближче версія, яка в законопроекті озвучена ?
Valentina shop2020• 05 ноября в 13:33
Ответ дляСкиниУскачи!
У вас есть право собственности,простыми словами приватизация ,квартира лично ваша или ваших родителей, на данный момент предлагают всем делать новое,а это стоит до 10 тыс
Трільчиха• 05 ноября в 13:33
Ответ длябювет_в_обед
Ага)))
Рінат Ахметов лише за березень заробив на «Енергоатомі» мільярд гривень — Останній Бастіон https://share.google/gKW0fgOfUZo6Gzm3s
Королева спама• 05 ноября в 13:33
Ответ длябювет_в_обед
Комунальна.
Тарифи не підіймали з часу ковіду на тепло.
А на воду/стоки підняли, на 35% від часу початку ковіду. Це не спасає. Влада більше підняти не дозволяє