Я натуралка• 05 ноября в 13:01
Тепер борг, зокрема за комуналку, може зробити власника квартири безхатьком
Тепер борг, зокрема за комуналку, може зробити власника квартири безхатьком.
За проголосувало 236 депутатів.
Відповідно до законопроєкту
Nº14005, потрапивши до Реєстру боржників: автоматично втрачає право розпоряджатися всім майном, зокрема єдиним житлом, а виконавець при відкритті виконавчого провадження отримує широкі повноваження — самостійно обирати спосіб погашення боргу та оцінювати вартість майна, що допускає вилучення навіть єдиного житла за незначні заборгованості.
У людини можна буде за найменші борги забрати все майно — навіть єдине житло, яке завжди вважалося недоторканним.
За проголосувало 236 депутатів.
Відповідно до законопроєкту
Сонячний день• 05 ноября в 13:34
Ответ дляЗлюка бобер
люди не платят коммуналку не потому что им жалко денег, а потому что тупо нет этих денег
у них стоит выбор - или коммуналку, или поесть или лекарства купить, то выбор очевиден
Как раз у пенсионеров нищих нет долгов, а у молодежи полно. Соседи - оба работают, ездят на хорошей машине - долг больше 100 тыс
СкиниУскачи!• 05 ноября в 13:34
Ответ дляValentina shop2020
У вас есть право собственности,простыми словами приватизация ,квартира лично ваша или ваших родителей, на данный момент предлагают всем делать новое,а это стоит до 10 тыс
Ого, нічого собі розцінки, а чим старе право власності стало не таке ?
Трільчиха• 05 ноября в 13:35
Ответ длябювет_в_обед
Сфоткайте, пожалуйста,авто на котором ездит ваш директор,его замы и прочее руководство
А ще хай розкаже, ЩО вони у т.зв. втрати закладають в тариф
Янгол в камуфляжі• 05 ноября в 13:35
А тоді будуть вирішувати що робити з безхатьками і на кошти платників податків будувати нічліжки й годувати їх
Valentina shop2020• 05 ноября в 13:35
Ответ дляСкиниУскачи!
Ещё и БТИ нужно посетить,а это тоже тыс 6
Трільчиха• 05 ноября в 13:35
Ответ дляValentina shop2020
А как вам право собственности надо менять на новое , типа старое не лействительно,снова выкачка денег
Я вже давно кажу, що ці зелені вилупки заткнули за пояс самих іменитих наперсточників і щипачів
Хтомолодець? Я!• 05 ноября в 13:35
Ответ дляValentina shop2020
И в какие сроки нужно сделать?
Сонячний день• 05 ноября в 13:35
Ответ дляХтомолодець? Я!
Мне каждый месяц 4т считают а я три года там не живу
И что? Квартира не отапливается если Вы там не живете?
СкиниУскачи!• 05 ноября в 13:36
Ответ дляValentina shop2020
ЦІкаво, на чому базуються такі розцінки, прям як ’розбійники з великої дороги’, хто більше здере.
Сонячний день• 05 ноября в 13:36
Ответ длябювет_в_обед
Це в приватному секторі працює.Як відключити тепло,газ чи воду в багатоквартирному будинку?
Тепло нельзя, а газ и воду можно
Холодная каша• 05 ноября в 13:36
Ответ дляМУСЯкомарова
Вибачайте. але назараз то все в приватній власності. Бо, як прибутки , то Ахметову. А , як розхерячили, то піднімем ціни народу, бо треба ж відновлювати. Ще ціну 4,32грн/кВт не всі переварили, а вже повідомили, що в 2026 буде підвищення, бо дуже багато пошкоджень
Наскільки мені відомо, рішення про підняття тарифів Зеленському далося дуже важко. У 2022 тарифи були заморожені, через це енергетики були на межі банкрутств. Бо неможливо ремонтувати інфраструктуру і підтримувати її у робочому стані, коли у тебе тарифи заморожені виходячі з курсу 26, а закупляти обладнання та ТМЦ треба по 40
Трільчиха• 05 ноября в 13:37
Ответ дляКоролева спама
А що мішає податись на субсидію таким людям???
Чому я, працюючи повинна їх забезпечувати?
Ви себе спочатку забезпечте...забезпечує вона
Хтомолодець? Я!• 05 ноября в 13:37
Ответ дляСонячний день
Так отказаться нельзя. Отключить же можно. Где людям деньги брать, которые бежали от войны?
Это тупо рекет
СкиниУскачи!• 05 ноября в 13:38
Ответ дляХолодная каша
Головне, що популістичні рішення про ’безкоштовні’ 3000 км на кожного, які про націоналний кешбек, далися на тьфу, а те, що за ці безкоштовні кілометри заплатимо ми всі, як платиники податків , то фігня.
МУСЯкомарова• 05 ноября в 13:38
Ответ дляХолодная каша
Не там читаєте. Почитайте по прибутки Ахметова від Енергоатома. Бо зараз заплачу від співчуття до бідолаги
Valentina shop2020• 05 ноября в 13:38
Ответ дляСкиниУскачи!
Так розбійники и є, ще кричав же розбійник вийди ....пам´ятаєте
бювет_в_обед• 05 ноября в 13:39
Ответ дляСкиниУскачи!
Я не комунальне підприємство, не володії методами, стосовно електроенергії, то у всіх є електрощитові, прийти і відрізати, далі проблеми боржників. А вам ближче версія, яка в законопроекті озвучена ?
Мені подобається версія паритету тарифів і зарплат.Це коли при доході десять тисяч грн, людина оплачує комуналку не більше,ніж півтори тисячі.Без усіляких субсидій і допомог з боку держави.
Трільчиха• 05 ноября в 13:39
Ответ дляКоролева спама
Не повірите, бо мій директор ходить пішки. Для службових нужд є авто, 2005 року випуску
Не всі гроші гребують лопатою, як Ви собі думаєте
То озвучте назву цієї чудо- контори, зараз подивимось декларацію цього ’злиденного’)
СамавиховуюКота• 05 ноября в 13:39
Ответ дляХолодная каша
О, может вы мне объясните? Нужно закупить газ, нужно постоянно обслуживать сети, платить зарплату людям, содержать парк спец.техники. А потребители не платят. С каких денег мировому правительству это все делать?
И на миллионные зарплаты, например руководству Нафтогаза, тоже надо где-то деньги брать. А потребители, сволочи такие - со своих 15000 не хотят спонсировать чужие виллы и Мальдивы.
Сонячний день• 05 ноября в 13:39
Ответ дляХтомолодець? Я!
Это тупо рекет
Отопление конкретно в Вашей квартире? Нет, отключить нельзя. И если у Вас есть собственность, но ее содержание - Ваши проблемы.
Хтомолодець? Я!• 05 ноября в 13:39
Девочки, у кого есть контакты хорошего юриста по недвиге?
Поделитесь, плиз
СкиниУскачи!• 05 ноября в 13:39
Ответ дляValentina shop2020
Це навіть і для працюючих людей не ’три копійки’, а де мають такі суми брати пенсіонери і ті, хто виживає на мінімалки. Прям як в кіно ’а не будете брати - відключим свєт’.
Хтомолодець? Я!• 05 ноября в 13:41
Ответ дляСонячний день
Цари жизни вынуждают людей или продать за копейки
Или где-то брать деньги и платить
Или тупо заберут
В войну!
Ну, хоть посмеемся, чтож. Сами дядю привели
Или где-то брать деньги и платить
Или тупо заберут
В войну!
Valentina shop2020• 05 ноября в 13:41
Ответ дляСкиниУскачи!
Заганяють нас в нищету
СкиниУскачи!• 05 ноября в 13:42
Ответ дляValentina shop2020
Заганяють нас в нищету
А є якесь посилання на законодавсто, стосовно переоформлення права власності, щоб почитати, які терміни, відповідальність і чому ’старе’ стало не таким як треба.
Блакитне небо• 05 ноября в 13:43
Ответ дляЗлюка бобер
Бывают разные случаи. Лично знаю алкашей, которые весь свой немаленький пассивный доход пропивают, а за коммунальные не платят вообще
Трільчиха• 05 ноября в 13:44
Ответ дляХолодная каша
То купляти в держави по 0.01 коп/МВт, а продавати по 3 тис.грн/МВт не вистачає?
Умничка-помощничка• 05 ноября в 13:45
Ответ дляЯ натуралка
Это просто банальный способ заставить людей работать, ведь к сожалению статьи о тунеядстве уже не. А работ полно, работайте и платите за все.
нет
бювет_в_обед• 05 ноября в 13:45
Ответ дляКоролева спама
Комунальна.
Тарифи не підіймали з часу ковіду на тепло.
А на воду/стоки підняли, на 35% від часу початку ковіду. Це не спасає. Влада більше підняти не дозволяє
Рядових працівників може і не рятує,зате добре рятує керівництво