Зупка_цем• 05 ноября в 16:19
Я ніколи в житті не їла рошенівські торти
і взагалі не пригадую щоб я пішла і купила торт в магазині. Просто читаю тему про макдональдс інші, стільки ажіотажу навколо цих тортів, солодощів, все люди знають. Які ціни, як смак змінився.
А у вас є продукти в яких ви зовсім не знаєтесь, ні цін ні різниці смаків?
Надежда наш компас• 05 ноября в 16:22
Я теж ніколи не їла і не купувала рошенівські торти.
Крабові палички ніколи не купувала і не їла
Незнаю цін на свинину і курятину з магазину, ніколи не купую
кнопкодав• 05 ноября в 16:22
Я тоже, практически. Приносили в подарок торт киевский, но я его не люблю, а так магазинные вообще не покупаю, любые, не только рошен.
Макдональдс тоже этом списке и соки сандора из вчерашней темы и не только сандора)
Зупка_цем
• 05 ноября в 16:23
Ответ дляЄдина Країна
Я в Маке мало что пробовала. И довольно давно
Мак теж туди
Гадаю_По_шнуркам• 05 ноября в 16:24
Не знаю. Я пробую, ем и покупаю все что мне нравится. На продукты в магазине из разных категорий среднюю цену знаю так как занимаюсь покупками. Если чего-то хочется - помнтересуюсь и буду иметь представление
Барабан для дорослих• 05 ноября в 16:24
Ответ дляДівчина Гілмор
Я ніколи не їла устриці і чорну ікру
Ви нічого не втратили)) (я про устриці)
120-120-120 (не худею)• 05 ноября в 16:25
Ответ дляБарабан для дорослих
Ви нічого не втратили)) (я про устриці)
Чому це? Я їх наприклад люблю
Зупка_цем
• 05 ноября в 16:26
Ответ дляДівчина Гілмор
Я ніколи не їла устриці і чорну ікру
Ну устриці, омари і чорна ікра це не той список продуктів який я маю на увазі)))
Наприклад ми не їмо більшість сирів, ковбаси, солодку молочку, соки взагалі ніякі не пʼємо, магазинні солодощі майже теж, виключення це деякі види цукерок, напівфабрикати з пачок туди ж
Замулена ріка• 05 ноября в 16:25
А я б «Золотий ключик» зʼїла.. Але ми з ними за кілька тисяч км.. Ехх..
При тому, що дуже перебірливо ставлюсь до якості їжі і все неякісне в плані складу мій шкт одразу відкидає, але оцей торт і ще заварні БКК- це якийсь смак студентства))
Барабан для дорослих• 05 ноября в 16:25
Ответ для120-120-120 (не худею)
Чому це? Я їх наприклад люблю
На колір і смак,як то кажуть)
120-120-120 (не худею)• 05 ноября в 16:26
Ответ дляБарабан для дорослих
На колір і смак,як то кажуть)
Це звісно
Акуна_Матата• 05 ноября в 16:27
Цены просто не запоминаю. В маке ем редко, два раза в год, х з что там. Суши люблю. Но мало где вкусные
Ms. Iphone• 05 ноября в 16:28
Ответ дляНадежда наш компас
Ви тільки по червоній рибі?
черная мамба• 05 ноября в 16:28
Ответ дляАкуна_Матата
А как их запомнить, если они меняются постоянно.
Доль Чекомбана• 05 ноября в 16:28
Ну я, например, никогда в жизни не пробовала ни красную, ни черную икру, у меня сразу рвотный рефлекс, Что мне мама только не предлагала, чтобы я хоть чуть попробовала, но
Кудрі кручу сама• 05 ноября в 16:29
Я торти з масляним кремом не люблю, але майже всі з Рошен пробувала, більш менш мені до вподоби Наполеон і сумові торти. Макдональдс більшість з меню перепрошувала, подобається чікеролл і роллю з креветками (нажаль його вже нема), Макфлурі і сир камамбер з журавлиним соусом.
No problems• 05 ноября в 16:29
І я))) мені 42 рочки. Але в мак з дитиною ходимо, якщо не часто, то нічого страшного. Покупні торти не люблю, мені вони засолодкі, жирні та хімозні. Якщо псувати фігуру, так хоч чимось смачним)
Хтомолодець? Я!• 05 ноября в 16:29
Я не очень люблю торты. Если хочется, то покупаю маленький кусочек, а так тошнит от сладкого. В Рошен не захожу даже
Зупка_цем
• 05 ноября в 16:30
Ответ дляNo problems
Це точно. Як дуже хочеться солодкого то я зʼїм шматок з класної кондитерської
Кудрі кручу сама• 05 ноября в 16:31
Ответ дляБарабан для дорослих
Ви нічого не втратили)) (я про устриці)
Я одного разу їла, але перед тим мене так настращали, що перший раз не сподобається, але насправді виявилося нормальним, але не тим, що хочеться з´їсти ще оаз
Надежда наш компас• 05 ноября в 16:31
Ответ дляMs. Iphone
Ви тільки по червоній рибі?
Ні, вона мені не смакує.
Та і дика не завжди є в продажу
Кудрі кручу сама• 05 ноября в 16:32
Ответ дляЗупка_цем
Ви живете мабуть в селі?
Штора с кисточкой• 05 ноября в 16:33
Ответ дляЗупка_цем
Вы живёте в селе в горах ?