Фуліганка• 05 ноября в 20:40

Парень с которым встречаемся послал нах

Был агрессивен в ссоре
Это впервые за долгое время
Таким он ранила не был
Он мне дорог поэтому я пыталась сохранить диалог но в душе мерзко будто он хочет закончить отношение иначе зачем так говорить ? Раньшп он себе такого не позволял
автор Фуліганка • 05 ноября в 21:27
Ответ для75В
Это еще хуже. Это агрессия
Ок мне забыть отношения и собирать ночью вещи молча ?
автор Фуліганка • 05 ноября в 21:27
Ответ дляКвітка Миру
Вам норм, что он вас послал?
Нет
Но я прямо пытаюсь выяснить ты хочешь расстаться мне уехать человек не говорит ничего
автор Фуліганка • 05 ноября в 21:28
Ответ дляГрабля
Так, автор, дослухайтеся. Мене теж послав, хоча вдавав із себе ідеального, а потім я не з синіми ногами ходила, вони були чорні від синяків…. Слава Богу вистачило сили духу піти від нього. Потім іншу посилав по такому ж сценарію. Єдине, що вона раніше втікати встигла
Та он уже фигеет грубее стал чем раньше
Грабля• 05 ноября в 21:28
Ответ дляФуліганка
Я написала в чем причина
Встречаемся почти три месяцам он самый адекватный мужик что был не раза хамство грубость оскорбление а вчера уже пиздец настал
Ось!!!! Із колишнім про якого. Пишу навіть терміни в поведінці збігаються. Як правило, це проявляється через два- три місяці. Пів року максимум. У нього так відбувалося зі мною, з іншою жінкою…., от і в вашому випадку теж два - три місяці ідеального партнера і починається правда ….
Грабля• 05 ноября в 21:30
Але правда в тому, що ви, автор, можете нас не послухати і це завариться на декілька років.
…..біжіть поки не пізно, біжіть !!!
автор Фуліганка • 05 ноября в 21:31
Ответ дляГрабля
Да уж… не знаю что делать
Он стал грубее чем раньше
Позволяет себе разные высказывание и намеки от которых мне больно
😣
До этого ж был адекват и даже если я спрашивала мол ты че клрнишь к расставание он вел себя более адекватно и говорил мол нет
И что если захочу скажу прямо .
Грабля• 05 ноября в 21:32
Ответ дляФуліганка
Да уж… не знаю что делать
Он стал грубее чем раньше
😣
И что если захочу скажу прямо .
Автор, хочете пораду? До чого я прийшла з досвідом в житті… Поділитися?
автор Фуліганка • 05 ноября в 21:33
Ответ дляГрабля
…..біжіть поки не пізно, біжіть !!!
Я уже не знаю на сколько это заварить я
Для меня такие фразы будто человек хочет расстаться и нет моей ценности . Но при этом когда я напрямую говорю мы расстаемся ? Чел ответил а тв как хочешь ? Начинает говорить что я сложная
Я говорю тебе пох раз спрашиваешь так и ты не против если я скажу да ? Он такой я пытаюсь завязать с тобой диалог
А мне жить а размышление и неуверенности толи чел со мной хочет бвть толи это уже слив начало конца.
автор Фуліганка • 05 ноября в 21:33
Ответ дляГрабля
Да
Грабля• 05 ноября в 21:34
Ответ дляФуліганка
Я уже не знаю на сколько это заварить я
Перекладає відповідальність. Уникає щирого діалогу.
Добротная• 05 ноября в 21:41
Ответ дляФуліганка
Мне не надо напоследок .
І то правда, ви тепер його вирок)))
Точная копия плова• 05 ноября в 21:42
Ответ дляФуліганка
Он на говорил официально что расстаемся.
Мы вместе живем
Так послал или живёте вместе?
Может это у вас такие ролевые игры? Он послал - Вы пошли.
Я бы на Вашем месте с ним после этого не жила бы точно....
Точная копия плова• 05 ноября в 21:42
Ответ дляВодійка хімарса
Ну и ответьте в том же стиле: ну и пойду, поищу нормальный большой *, не то что твой стручок
А правильный ответ: я уже там была, теперь твоя очередь!
Грабля• 05 ноября в 21:43
Ответ дляФуліганка
Да
Кажу як робила подібній ситуації і не тільки…. Йдете до церкви з повною душею віри до Бога і всіх святих. Або не йдете, тут головне віра…. І щиро молитеся, від душі…, просите про те, щоб ситуація вирішилася НАЙКРАЩИМ ДЛЯ ВАС ЧИНОМ. Якщо доля бути разом, щоб ви були разом і мали гармонію в парі. Якщо на те воля Господа , щоб ви розійшлися, то щоб вам легко це було ….ну ви суть зрозуміли. Тобто не просити бути разом чи щось таке, а просити найкращого вирішення ситуації і повністю довіритися Богу, віддати свою долю в його руки. Моліться і вірте в краще. Мені 33, з часом і з обставинами в житті я прийшла до цього
Добротная• 05 ноября в 21:44
Ответ дляГрабля
У випадку колишнього то там соромно таке навіть колядувати 😂
А коли був неколишнім, то було що і наколядувати, і посмоктати? Різко не стало після того, як став колишнім?
Точная копия плова• 05 ноября в 21:45
Ответ дляФуліганка
Да
Я все испортила )
что Вы испортили? суп пересолили или сырники пережарили?
Добротная• 05 ноября в 21:46
Ответ дляГрабля
Саме так!!! Не буде автор, буде інша. От від колишнього пішли всі жінки, так він на вулиці до людей до…бувався, останній раз обійшовся йому дуже довгим лікарняним, бо здачі видно отримав
А ви і далі слідкуєте?
БершкомангоЗар• 05 ноября в 21:47
Ответ дляГрабля
Автор!!!! Не виправдовуйте його!!! Послухайте мене, жінку, яка визовує дитину від такого чоловіка. Слава Богу, що ми розійшлися, коли син був маленький і він бачить інший приклад зараз. Починалося все із посилань нахуй, потім була невиправдана ревність, звинуваченння в речах, в яких я не винна, але я думала, що справа в мені….. потім він загнав мене в страшні комплекси, коли я думала, ось ще трошки і я докажу йому що варти кращого відношення…. Не ведіться, біжіть
А на что Вы велись. Из написанного Вы раздражали человека и упорно закрывали глаза.
Точная копия плова• 05 ноября в 21:48
Ответ дляГрабля
Враження, що ви про мого колишнього чоловіка говорите 😂 перші місяці к стосунках він ідеальний, потім нахуй пошле на рівному місці. З наступними жінками поводився так само. Фу, бридота. Не приймайте ці слова на свою сторону, це він така людина, до вас це відношення не має
а зачем вообще выходить замуж за таких посылальщиков, видя их истинное отношение к себе?
автор Фуліганка • 05 ноября в 21:48
Ответ дляТочная копия плова
Сырники пережарить пока отношения были хорошие ему пох
А прическу и волосы испортила
БершкомангоЗар• 05 ноября в 21:48
Ответ дляФуліганка
Он был злой из-за того что я ушла надолго не предупредив
Я извинилась
Но он был на негативе
Я сказала мне на колени упасть и просить прощение я не собираюсь такое делать
А он сказал если ты на собираешься ничего делать иди нах
Вам надо к доктору.
Грабля• 05 ноября в 21:49
Ответ дляДобротная
Колядувати було що, бо не мала супер досвіду, щоб порівняти, а смоктати точно не було що))) тому тут ви промахнулися) Не хотіла я орального сексу з тою людиною, за роки так і не виникло бажання тоді. Зате з нинішнім партнером все чудово ))) І бажання є)
Добротная• 05 ноября в 21:50
Ответ дляГрабля
Так все чудово, що ви і далі слідкуєте за колишнім?
Водійка хімарса• 05 ноября в 21:51
Ответ дляТочная копия плова
Клуб знатоков прям
Квітка Миру• 05 ноября в 21:52
Ответ дляФуліганка
Нет
То есть, если он скажет, что не хочет расставаться, то вы никуда от него не уйдёте?
Почему вы пляшет от того, чего хочет ОН? Почему вы не прислушаетесь к себе? Это ведь только начало. Вы же потом будете бить себя здесь пяткой в грудь, доказывая, что раньше он был другим, хотя сейчас это уже не звоночек, это прям набат!
Грабля• 05 ноября в 21:52
Ответ дляДобротная
А ви і далі слідкуєте?
Як вам сказати…. Були спроби зійтися якийсь період, поки ще вірила, що проблема в мені. А між тими спробами він те саме проходив з іншим жінками, той самий сценарій, а потім сам розказував. Коли врешті така спроба (одна із багатьох) стала останньою. Відвернуло з роками остаточно. А тепер нові стосунки маю, все інше вже не цікаво
Точная копия плова• 05 ноября в 21:53
Ответ дляФуліганка
Вы неадекватна ? Он до этого говорил если я захочу расстаться с кажу так и прямо !!! Я его спрашивала прямо хочешь расстаться??? Если б так хотел сказал
О том, что Вам пора расстаться, должны первой сказать Вы.
После первого же посыла. Ну или проглотить и терпеть это потом всю оставшуюся жизнь по любому поводу.
Точная копия плова• 05 ноября в 21:55
Ответ дляФуліганка
Иди нах
Это не решение расстаться
тогда идите молча, куда послал
Грабля• 05 ноября в 21:56
Ответ дляДобротная
Ні, ви шо))) зараз не в курсі вже. А перший час слідкувала. Потім була довго сама. А з роками дозволила собі нові стосунки
Точная копия плова• 05 ноября в 21:59
Ответ дляФуліганка
Лучше завтра, пока его не будет дома. Чтоб пришёл - а дома никого, вещей нет и записка: Сам иди нах!