Чтооооооооооо?• 06 ноября 2025
Правда, что витамины лучше пить зимой, потому что летом организм и так получает
из еды?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 06 ноября 2025
Ответ дляНульовий сантиметр
Цікаво, як промили мізки маркетологи і нутриціолохи. Їжа не така, вітамінів немає. І як люди дожили стільки тисяч років без айхербу?)
Біодобавки - це великий бізнес, більший ніж фарма, бо ні лікаря, ні рецепта не треба, нутриціологи - також заробляють гоші на ваших страхах. І доречі, сша займає перше місце по медикаментозному гепатиту - привіт айхербу)
Да прям сразу айхерб. Больше всего случаев из-за парацетамола и антибиотиков. А также в Индии от разных специй.
Нульовий сантиметр• 06 ноября 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
В сша дуже популярний вйхерб і біодобавки. Це статистика
Сегодня сержусь• 06 ноября 2025
Ответ дляМао_Мяо
Если человек ест достаточное кол-во овощей и фруктов и у него нет проблем с усвояемостью - у него не может быть авитаминоза априори. А если есть проблемы, то естественно нужно сдавать анализы, а не пить всё подряд
Далеко не всі вітаміни є в овочах та фруктах
Нульовий сантиметр• 06 ноября 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Звідкіля ви наєте? В інстаграмі сказали? Жодний доказовийлікар цього не скаже
Мао_Мяо• 06 ноября 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Так, не всі. Інші у м´ясі, рибі, молочних продуктах та крупах. Якщо у людини здоровий жкт і вона якісно харчується ніякі вітамінні комплекси їй не треба. Це шкода для організму.
Сегодня сержусь• 06 ноября 2025
Ответ дляНульовий сантиметр
Я знаю це з біології🤦♀️
ИНЬэтовамниЯНЬ• 07 ноября 2025
Ответ дляМао_Мяо
До кожного вітаміну є окремі симптоми?)
Вітамін Симптоми нестачі
A (ретинол) Суха шкіра, ламке волосся, «куряча сліпота» (погіршення зору в темряві), сухість очей
B1 (тіамін) Втома, дратівливість, серцебиття, оніміння кінцівок, хвороба бері-бері
B2 (рибофлавін) Тріщини в кутах рота, сухість губ, запалення язика, почервоніння очей, світлобоязнь
B3 (ніацин) Дерматит, діарея, порушення пам’яті, депресія, запалена шкіра (пелагра)
B5 (пантотенова кислота) Втома, м’язова слабкість, дратівливість, поколювання в кінцівках
B6 (піридоксин) Судоми, депресія, анемія, тріщини біля рота, запалений язик
B7 (біотин) Випадіння волосся, ламкі нігті, висипи на обличчі, депресія
B9 (фолієва кислота) Анемія, слабкість, запаморочення, проблеми з концентрацією, затримка росту у дітей
B12 (кобаламін) Анемія, втома, оніміння, порушення пам’яті, запаморочення
C (аскорбінова кислота) Кровоточивість ясен, синці, слабкість, повільне загоєння ран (цинга)
D (кальциферол) Крихкість кісток, рахіт у дітей, біль у кістках, втома
E (токоферол) М’язова слабкість, погіршення зору, порушення координації
K Погане згортання крові, часті носові кровотечі, синці навіть без травм
Мао_Мяо• 07 ноября 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Вітамін Симптоми нестачі
А ще це можуть бути симптоми багатьох інших захворювань, про що я вам і писала. Що симптом - це тільки підозра. Ось чому потрібно здавати аналізи, а не ставити діагнози по інтернету.