ИМХОля• 06 ноября 2025
Вагітність під час війни
Так, це не моє діло, так я токсична коза мічуринська. Але це одна з речей яка мене просто вбиває - навіщо люди народжують дітей у війну? Зрозуміло що бувають випадки коли вагітність в підкова, буває це перша дитина і не аж вже часу відкладати. Але тут мова про другу дитину і заплановану вагітність.
На мамському форумі дискусія як краще вагітніти - на дозволених вагітним антидеприсантах чи спочатку злізти з АД. Бляха, ну нафіга, якщо ти без АД не вивозиш оце все і без другої вагітності
Або за кордоном люди які приїхали на початку війни з немовлям, сидять на виплатах і вже встигли одного народити, третім завагітніти....
Для мене це така дічь
Губка Боб• 06 ноября 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Ви АннаОст, стопудово
Точно! А я то думаю, слог знакомый.
Помилуйте мадам• 06 ноября 2025
Ответ дляКидстаффовна
З усіх моїх знайомих, хто чекав дітей та родив дітей, та хто чекає, всі діти бажані. Хтось до війни ще планував. І за дивним збігом - хто і до війни не дуже був в захваті від ідеї мати дітей, той найбільше обурюється щодо того, кому та скільки з чужих людей мати дітей. Люди, що з вами? Діти - це ж майбутнє! ЄС та Америка не все життя нашим пенсіонерам будуть пенсії платити та закривати дірки в бюджеті. Нам потрібна наша нація, наші українці. Автор, хто ж про вас в старості буде піклуватися? Держава? А де в держави гроші? З податків? А податки хто платить? Так, люди, які ще вчора були дітьми. В розвинутих країнах підтримують та боряться за народжуваність. І лише в наших пані такі зашквари. Сорян. Пішла про Джолі почитаю. В неї, до речі, 6 дітей. Оце приклад. Наші б можновладці брали такий приклад. Було б красиво.
Вы сильно много видели стариков сейчас о которых заботится государство??? Живут на нищенскую пенсию , куда налоги идут непонятно. И вообще, сейчас у всех почти официальная зп.если она есть, то минимальная. Какая пенсия ждёт вас на старости ? Смешно
Губка Боб• 06 ноября 2025
Ответ дляSo_so
Почитала тему..Хочется думать, что Вам лет 20 с небольшим, тогда надежда есть.
Увы, если это Анна Ост, то там без вариантов.
Губка Боб• 06 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Я вмію користуватися контрацепцією, у мене не було жодної незапланованої вагітності за все життя. Ті роки фертильності що мені лишилися, точно пройдуть без таких ексцесів. І я написала що ситуацію з випадковою вагітністю я може зрозуміти, як і ситуацію коли це останній шанс на батьківство через вік
Да, все очень просто. Нет секса-нет детей.
ИМХОля
• 06 ноября 2025
Добре що тут середній вік форумчанок +/- 40 і вони вже скоріше всього нікого не народять, бо шкода було б дітей
ИМХОля
• 06 ноября 2025
Ответ дляГубка Боб
У вас нет?
Губка Боб• 06 ноября 2025
Ответ дляSo_so
А что с ней, не всё в порядке?
Удалено администрацией...
ИМХОля
• 06 ноября 2025
Ответ дляГубка Боб
Удалено администрацией...
Написала людина яка сама з собою переписується
Губка Боб• 06 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Удалено администрацией...
ИМХОля
• 06 ноября 2025
Ответ дляГубка Боб
О, курсы не даром немцы оплатили!
Це ж треба яка обіжулька, а нема чого фамільярнічать. Ну сиди тепер сама з собою говори, в принципі тобі не звикати
Білка в колесі• 06 ноября 2025
Вообще таких как вы не понимаю. Ковид, путинские войска стоят на границе, она беременна. Выехала, хорошо если мужа вывезла, а если нет. Не интегрируется, не работает, а иначе вопроса о дальнейшем пребывании в Германии не стояло бы. И осуждает кого то.
ИМХОля
• 06 ноября 2025
Ответ дляБілка в колесі
А звідки ви знаєте яка я?
Губка Боб• 06 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Как там вы писали, я с вами коров не пасла, чтоб вы мне тыкали. А про обижульку-ну смешно, честное слово, бОльшую обижульку, чем Анна Ост на Советчице еще поискать надо. При чем, жизнью обиженую.
Я тут Живу• 06 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Я не приймаю ад. Я справляюся, ті хто приймає ад не справляються вже
Навпаки, вже справляються.
А судячи в ваших коментарів, щось ви не дуже справляєтесь зі своїми емоціями, так вам тригериьь, що через слово АД.
При чому навіть після пояснень, що АД різні бувають
ИМХОля
• 06 ноября 2025
Ответ дляГубка Боб
Перехід на особистості
Губка Боб• 06 ноября 2025
Ответ дляSo_so
Я просто нашла этот ник и поставила в блок, чтобы понять правы Вы или нет. Выходит, что Вы правы.
Скорее всего вы у нее в блоке тоже, раз темы ее тупые не примелькались, иначе вы б ЭТО запомнили. Она уже половину Советчицы поблокировала, меня в том числе)
ИМХОля
• 06 ноября 2025
Ответ дляГубка Боб
Ви б щось інше пошукали, і не тут
Губка Боб• 06 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Ви б щось інше пошукали, і не тут
Идите работу поищите
Я тут Живу• 06 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Мама з ментальними проблемами це не ок
Зато брівно в оці не бачите))
Кава з адреналіном• 06 ноября 2025
Ребенок это билет для семьи, родили американца и все благодаря ему живут в Америке.
А у нас третий ребенок это билет мужу от войны
Ответ дляГубка Боб
Не знаю, наверное, ничего такого не могу сказать. Я подумала может девочка пишет молодая, сейчас все в стрессе, хочется ей думать, что она молодец, все делает правильно, не то, что другие.
ИМХОля
• 06 ноября 2025
Ответ дляГубка Боб
Идите работу поищите
Тобі? Ні секса ні роботи нет і Анна ост заблокувала. Може напишеш президенту? Чи а ООН? А то чого ти тільки соу соу написала. Хай всі знають як ти страждаєш
Губка Боб• 06 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Вас вылечат и без оон, главное сделать первый шаг к доктору.