Все до блиску• 06 ноября 2025

Ви б допомагали щомісяця грошима чужій людині?

Сума невелика 600грн в місяць, чисто на їжу, побутову хімію, чи заплатити за газ/світло.
ЛісАпетная• 06 ноября 2025
Ответ дляВсе до блиску
Нічого смертельного, різні хронічні, людина повільна, важить 90кг.
Хорошо та женщина устроилась. Попробуйте ей перестать помогать-узнаете о себе много нового
автор Все до блиску • 06 ноября 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Що за тваринки ?
Ну яка різниця, годувати треба будь-кого?!
Щаслива Я• 06 ноября 2025
Ответ дляВсе до блиску
Мені непотрібне нічиє майно, в мене дві квартири.
А що вам потрібно?
ВерСаСе• 06 ноября 2025
Ответ дляВсе до блиску
Кому треба? Хто завів, той і годує, до чого тут ви?
Чого вам так сильно хочеться комусь насаджати добро?)
Щаслива Я• 06 ноября 2025
Ответ дляВерСаСе
Якщо у автора аж тема написалась, значить є сумніви.
автор Все до блиску • 06 ноября 2025
Ответ дляЛісАпетная
Я тримаю дистанцію, ніхто нікому нічого не винен, хочу допомагаю, немає можливості, ні, вона не чекає від мене платежу щомісяця, виключно моє бажання.
Але дивлячись навіть на цей форум, ви вірите, що їй ще хтось допомагає, в мене сумніви?!
Печенюшка• 06 ноября 2025
Ответ дляВсе до блиску
На одному чаї і 90 кг, підбрехує вона Вам. А хронічних хвороб у кожного у віці 50+ з десяток. Але ж усі працюють. От тільки повернулась з суботника, листя гребли мокре, важке, і жіночки у віці 63-73, з купою хвороб, мені ще нема 60, я наймолодша, але ж усі працюємо. В мене артроз, пальці покручені, болять, але й думки нема комусь на шию всістись. Відлежишся і вперед.
Найдіть краще самотню стареньку 80+, от таких справді шкода, коли ноги не носять і нема ніякої допомоги.
Ля-ля-ля• 06 ноября 2025
Ответ дляВсе до блиску
Боже , корміть вже ! Всіх жінок передпенсійного віку , тваринок ... кого завгодно ! До речі , я теж передпенсійного віку , можете і мені 600грн підкинути .
автор Все до блиску • 06 ноября 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Ви теж бездітна, без чоловіка, сестру єдину поховали від онко?
ЛісАпетная• 06 ноября 2025
Ответ дляВсе до блиску
Ну вот скажите, зачем ей помогать? Чтобы что? Если бы все было так плохо-она бы уже давно была в Германии.
Бринзолетта• 06 ноября 2025
Автор, якщо у Вас є можливість і Ви бачите, що людина вдячна за допомогу, допомагайте. Можливо саме Ваша допомога не дозволяє їй не опускати руки.
Ля-ля-ля• 06 ноября 2025
Ответ дляВсе до блиску
В мене мама с деменцією , донька з шизофренією , папа помер , з чоловіком розлучена , плак-плак .
автор Все до блиску • 06 ноября 2025
Ответ дляЛісАпетная
Я сама не виїжджаю, і не збирають, не всі люди перекотиполе.
І в неї тут власна квартира, в там нічого і мова чужа.
Вишиванка• 06 ноября 2025
Мне так мужчина помогает каждый месяц
Khmelnichanka• 06 ноября 2025
Так.
Я допомагаю декільком людям на постійній основі.
Бо пам»ятаю часи, коли зовсім сторонні люди допомагали мені.
автор Все до блиску • 06 ноября 2025
Ответ дляБринзолетта
Дякую, я ж не зовсім дурочка, я що не знаю скільки зараз шахраїв, тут не той випадок, так працювати звичайно її погнати можна, але є як є, це не моя справа, моя або допомагати, або забити.
Иванка Бур• 06 ноября 2025
Периодически я так и делаю
Но как то это не пользу всем идет
автор Все до блиску • 06 ноября 2025
Ответ дляВишиванка
Мне так мужчина помогает каждый месяц
Безоплатно?
ЛісАпетная• 06 ноября 2025
Ответ дляВсе до блиску
Лучшее, что Вы можете для нее сделать-найти ей несложную работу. И ее самооценка поднимется и Вам будет проще
ВерСаСе• 06 ноября 2025
Ответ дляВсе до блиску
Я бездітна. Розлучена. Свідомо. бісить, коли сторонні люди через це жаліють. Якісь недалекі, чесне слово...
автор Все до блиску • 06 ноября 2025
Ответ дляЛісАпетная
Ну я ж не центр зайнятості.
ВерСаСе• 06 ноября 2025
Ответ дляВсе до блиску
’працювати звичайно її погнати можна’ - Ви хто така, щоб чужу людину гнати працювати? Корону зніміть...Людина не працює, бо НЕ ХОЧЕ
Вишиванка• 06 ноября 2025
Ответ дляВсе до блиску
Безоплатно?
Конечно. Чисто знакомый по интернету.
ВерСаСе• 06 ноября 2025
Ответ дляВишиванка
Конечно. Чисто знакомый по интернету.
Онлифанс?)
автор Все до блиску • 06 ноября 2025
Ответ дляВерСаСе
Ну я бачу, як такі люди доживають, це страшно, ти нікому непотрібен, і це ще вона ходяча, а так, небуде кому і в магазин сходити.
Вона і сама боїться якусь допомогу приймати, бо розуміє, що всім вона цікава за квартиру, каже їй постійно хтось пише і дуже хоче познайомитися, в коханні освідчуються .
ВерСаСе• 06 ноября 2025
Ответ дляВсе до блиску
Як доживають?) Вона нормально буде доживати - оформить договір довічного утримання і все у неї буде гуд. Але то пізніше. А зараз вона ще й заміж може вийти, це вона тільки в вашій уяві стара та немічна
Вишиванка• 06 ноября 2025
Ответ дляВерСаСе
Онлифанс?)
К счастью нет)
автор Все до блиску • 06 ноября 2025
Ответ дляВишиванка
К счастью нет)
А яка у вас життева трагедія?
Пушкининиана• 06 ноября 2025
Ответ дляВсе до блиску
Ні, абсолютна чужа.
Чого так вирішили?
Бензопирен• 06 ноября 2025
Ответ дляВсе до блиску
Автор.
це ж ваша воля.
Хочете , можете- допомагайте.
600 грн це не дуже велика сума
Але навіщо ви створили тему?
Щось же вас гризе