Мона_Лиса• 07 ноября в 07:22
Wow Ukraine, правда черги величезні?
Взяла квитки на завтра на певний час, а тепер читаю що все одно в черзі стояти і нібито довго.
Хто був в вихідні, правда дурдом і купа людей? В черзі стояти довше чим саму виставку оглядати?
Вдячна за будь-яку інформацію.
Мексиканочка• 07 ноября в 07:24
Вже немає таких черг як на початку були і під час канікул. Ми були у вівторок, то взагалі людей не багато.
ЧорноброваЯ• 07 ноября в 07:40
У них є тг канал, де вони виставляють довжину черг, можете глянуть самі
Прикуси Язика• 07 ноября в 07:52
Минулих вихідних була хвилин на десять. Але дратувало, що купа хитрозадих намагалася по головах проломитись.
Лукава Кішка• 07 ноября в 09:36
Ответ дляМексиканочка
Я була на канікулах з дітьми, черги не дуже великі були. Якби завчасно купила квитки, то взагалі б чекали не довго.