Докладальниця• 07 ноября в 10:29

До України прибуде до мільйона мігрантів

На ринок праці України хлине мільйон мігрантів: хто приїде та де працюватиме
До України прибуде до мільйона мігрантів, для яких 10–15 доларів — великі гроші. Вони займуть місця комірників і різноробочих.
автор Докладальниця • 07 ноября в 11:33
Ответ дляМіні-бікіні
А на кацапії всі утилізовані сомалійці і корейці були з кацапським громадянством?
Я не в курсе
Кацапия не Украина
В Украине иностранным добровольцам дают гражданство что-бы они получили в случае чего статус военнопленного.
автор Докладальниця • 07 ноября в 11:33
Ответ дляЩебетуха
А сколько ваш муж стоит, чтоб пойти на войну?
Муж под юбкой курит в тепле и ждет конца войны
Кондуктор автобуса• 07 ноября в 11:34
Ответ дляЧудовий каламбур
Якщо платитимуть більше ніж українцям за некваліфіковану працю, то це дискримінація українців. У нас правова держава, хіба таке може бути?
Сюрприииз)
Борисфенка• 07 ноября в 11:35
Ответ дляДокладальниця
Отож. А англійці і бангладешці мають їхати працювати на заводах?
Міні-бікіні• 07 ноября в 11:36
Ответ дляДокладальниця
Удалено администрацией...
БезникаяЯ• 07 ноября в 11:39
Ответ дляМаргарита и Мастер
Да, автор да. Они приедут, чтобы потом свалить в Европу. Это как раша завезла сирийцев , чтобы те воевали против Украины, а они при первом удобном случае сбежали в Европу
Сирийцы это как раз те ещё вояки они могут своей страны давали аж пятки сверкали.
Цибулька зла• 07 ноября в 11:40
Ответ дляЧудовий каламбур
Ви повірите в те що наші бізнесмени будеть платити дуже високі зп людям з Бангладешу?

Но українці, вони своїх на ці позиції візьмуть краще, чим людям які навіть мови не розуміють. І не факт що років 5 вивчать цю мову
автор Докладальниця • 07 ноября в 11:41
Ответ дляЦибулька зла

Будут платить столько, сколько диктует рынок на сегодня.
автор Докладальниця • 07 ноября в 11:41
Ответ дляЦибулька зла

А раз вопрос с завозом банглашецев уже решен, значит зарплаты будет приемлимыми
Я погнала• 07 ноября в 11:41
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Во время войны и дурак не поедет к нам.
Уже едут, на западной их полно
Цибулька зла• 07 ноября в 11:42
Ответ дляЯ погнала
Уже едут, на западной их полно
Вот! медленно двигаются в выбранном направлении - в Европу
Щебетуха• 07 ноября в 11:43
Ответ дляДокладальниця
Черешенка сладенькая🤣🤣
Цибулька зла• 07 ноября в 11:44
Ответ дляЯ погнала
Уже едут, на западной их полно
На западной Украине ох сколько заводов, производств и открытых вакансий. Поэтому их там так много, да? Или они местную культуру изучают?
Я погнала• 07 ноября в 11:44
Ответ дляЦибулька зла
Стройка идет полным ходом там, если вы не в курсе
Я погнала• 07 ноября в 11:44
Ответ дляЦибулька зла
Кто их впустит в страны ЕС без визы ?
Цибулька зла• 07 ноября в 11:45
Ответ дляЯ погнала
Кто их впустит в страны ЕС без визы ?
А до этого они все визы получили? Поэтому на пособия сидят?
Маргарита и Мастер• 07 ноября в 11:46
Ответ дляЯ погнала
Кто их впустит в страны ЕС без визы ?
Женятся на украинках и выедут как беженцы
Я погнала• 07 ноября в 11:46
Ответ дляЦибулька зла
То зачем им в Украину ? Как они передут или перейдут украинскую границу в сторону ЕС ? По горам и лесам ? Вы не в курсе как это сейчас тяжело сделать?
Я погнала• 07 ноября в 11:47
Ответ дляМаргарита и Мастер
Кому они нужны
автор Докладальниця • 07 ноября в 11:47
Ответ дляМаргарита и Мастер
Украинки кто хотели, уже выехали. Остальные сидят ждут пока приедут женихи из Бангладеш.
Цибулька зла• 07 ноября в 11:48
Ответ дляЯ погнала
Кто их впустит в страны ЕС без визы ?
Вы хотя иногда выходите с советчицы

1. Усе залежить від статусу

Бангладешці в Європі можуть перебувати у трьох основних статусах:

Статус Приклади Які права на виплати

🟩 Легальний резидент / робоча віза / постійне проживання мають дозвіл на проживання або роботу можуть отримувати ті ж виплати, що й місцеві громадяни (але після певного часу проживання)
🟨 Біженець або шукач притулку (asylum seeker) подали заяву про притулок мають обмежену допомогу: житло, харчування, мінімальні гроші на виживання
🟥 Нелегальний мігрант (без документів) перебувають без візи, перевищили термін перебування не мають права на виплати, лише екстрену медичну допомогу або притулок у кризових випадках

---

🇩🇪 2. Приклад: Німеччина

Бангладешці з дозволом на проживання або робочою візою можуть отримати:

Kindergeld – допомога на дітей (після кількох місяців роботи офіційно);

Wohngeld – субсидія на житло;

Bürgergeld (раніше Hartz IV) – допомога безробітним (якщо проживають легально понад 6 місяців і мають дозвіл працювати).

Шукачі притулку (Asylbewerber) отримують:

житло в центрі для біженців;

приблизно 180–400 € на місяць на особисті потреби;

базову медичну допомогу.

---

🇫🇷 3. Франція

Якщо мають статус біженця – можуть отримувати ADA (Allocation pour demandeur d’asile) – приблизно 220–430 € на місяць;

Якщо легально працюють – доступ до звичайних соцвиплат (CAF: допомога на житло, діти тощо).

Без документів – лише екстрена медична допомога (AME).

---

🇮🇹 4. Італія

Шукачі притулку отримують тимчасове житло та приблизно 75–150 € на місяць;

Якщо легально працюють — повні права на соціальне страхування (як місцеві).

Нелегальні — тільки медична допомога й допомога від благодійних організацій.

---

🇬🇧 5. Велика Британія (Лондон)

(хоч уже не ЄС, але часто цікавить)

Шукачі притулку: близько £49 на тиждень, без права працювати, але з безкоштовним житлом;

Після отримання статусу «Refugee» — доступ до Universal Credit, допомоги на житло, медичної страховки NHS.

Нелегальні — жодних виплат, лише невідкладна медицина.
Маргарита и Мастер• 07 ноября в 11:49
Ответ дляЯ погнала
Кому они нужны
Почитайте темы на форуме. Штаны и яйценосы нужны многим. А без знания языка у многих пар будет идиллия
Ваша прЭлесть• 07 ноября в 11:49
Ответ дляДокладальниця
Вполне нормально во время войны завозить на работу мужиков.
Вбивати своїх і завозити чужих. Вполнє « нормально».
Чарівна патика• 07 ноября в 11:49
Головне, щоб ухилянти і зрадниці на пасобіях з Європ назад в Україну не повертались, як тут завжди кричать)
автор Докладальниця • 07 ноября в 11:50
Ответ дляМаргарита и Мастер
Мужик сейчас всем нужен, пусть захудалый, пусть больной и нищий, а никуда женщине без мужика. Вот бангладешцы и заменят эту нишу сидящую под юбками.
автор Докладальниця • 07 ноября в 11:51
Ответ дляВаша прЭлесть
История других вариантов пока не знает
Маргарита и Мастер• 07 ноября в 11:51
Ответ дляДокладальниця
Удалено администрацией...
Анютины ласки• 07 ноября в 11:52
Так может они и на фронт за не большие деньги пойдут? Давно пора рассмотреть эту альтернативу
автор Докладальниця • 07 ноября в 11:52
Ответ дляАнютины ласки
Не пойдут
Кто хотел из добровольцев уже там, остальные хотят работать
Анютины ласки• 07 ноября в 11:53
Ответ дляДокладальниця
Не пойдут
А вы всех спросили? Лично я думаю, что среди дешёвой рабочей силы может быть весьма эффективным рекрутинг контрактников