Докладальниця• 07 ноября в 10:29
До України прибуде до мільйона мігрантів
На ринок праці України хлине мільйон мігрантів: хто приїде та де працюватиме
До України прибуде до мільйона мігрантів, для яких 10–15 доларів — великі гроші. Вони займуть місця комірників і різноробочих.
Докладальниця
• 07 ноября в 10:29
До України приїде до 1 млн мігрантів з країн, де $10–15 — це великі гроші.
Про це розповів перший віцепрезидент Торгово-промислової палати України Михайло Непран ексклюзивно для «Трухи Україна».
Непран зазначив, що українським будівельникам уже зараз потрібно 200–300 тисяч робітників.
Не цілуюсь з бодуна• 07 ноября в 10:31
Нема дурних. Україна для них не дуже приваблива, поки приймають інші країни в Європі.
Докладальниця
• 07 ноября в 10:31
«Передусім йдеться про громадян з Бангладеш чи Пакистану на посади технічних працівників: комірник на складі, робітник, підручний на будівництві, таксист. Висококваліфіковані кадри навряд чи найближчим часом до нас приїдуть», — підсумував віцепрезидент Торгово-промислової палати.
Докладальниця
• 07 ноября в 10:31
Раніше бізнес-омбудсмен Роман Ващук заявив, що з кожним українцем, який виїжджає чи гине, звільняється робоче місце для іноземця. Каже, що для багатьох іноземців життя в Україні стало б «неймовірним апгрейдом».
Що передувало
Нагадаємо, до України вже певний час приїжджають трудові мігранти, яких запрошують місцеві компанії. Найчастіше це громадяни Індії та Бангладеш. Про це розповів співзасновник HRD-club Дмитро Дегтяр у коментарі для BBC.
«Нас очікує цей потік. Він не буде масовий, але він уже є. Серед іноземців найчастіше винаймають людей з Індії та Бангладеш. Це різноробочі, спеціалісти логістики, водії, зварювальники», — зазначив експерт.
За його словами, процес оформлення іноземців наразі довготривалий і складний — у середньому він займає близько шести місяців та потребує значних витрат з боку роботодавця.
Що передувало
БезПаспортаНеПродаю• 07 ноября в 10:31
Ответ дляДокладальниця
Денег где они возьмут на поездку?чтоб сюда прибыть?
Залізний занавіс• 07 ноября в 10:31
Ответ дляДокладальниця
Они сбегут от нашего менталитета
Докладальниця
• 07 ноября в 10:32
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Украина оплатит
БезПаспортаНеПродаю• 07 ноября в 10:33
Ответ дляДокладальниця
Удалено администрацией...
Вы себя хоть слышите,то 10 баксов для них много,то уже лимоны у них на счетах
Докладальниця
• 07 ноября в 10:33
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Лимон будет после 10 баксов, не все сразу стали олигархами, даже Ротшильд
Докладальниця
• 07 ноября в 10:34
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Театр абсурда
Вполне нормально во время войны завозить на работу мужиков.
Докладальниця
• 07 ноября в 10:34
В Украину начали приезжать трудовые мигранты из Бангладеш - мусульманской страны, расположенной в Южной Азии.
Об этом в эфире День.LIVE рассказал эксперт Экономического дискуссионного клуба Олег Пездзин.
Не вмію заміряти• 07 ноября в 10:35
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Там же, где берут деньги, чтобы прибыть в Европу
Не цілуюсь з бодуна• 07 ноября в 10:35
Ответ дляДокладальниця
Обычно после войны. Когда своих перестанут ловить и они смогут нормально работать.
Докладальниця
• 07 ноября в 10:36
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А что во время войны работать не надо? Или на халяву победим?
БезПаспортаНеПродаю• 07 ноября в 10:36
Ответ дляНе вмію заміряти
Прибыть в Европу на минималку и прибыть в Украину на минималку,это несколько разные ’вещи’.
Кто сюда поедет?
Не цілуюсь з бодуна• 07 ноября в 10:38
Ответ дляДокладальниця
Во время войны и дурак не поедет к нам.
Докладальниця
• 07 ноября в 10:37
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Во время войны и дурак не поедет к нам.
Значит дураки нашлись в Банглашеш и уже едут
Не цілуюсь з бодуна• 07 ноября в 10:37
Ответ дляДокладальниця
Во время войны все,кто могут работать или на войне или прячутся,чтобы не отправили на войну.
Докладальниця
• 07 ноября в 10:37
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Тем более Украине и ее женщинам нужны парни из Бангладеш
Не заздріть тьоті• 07 ноября в 10:39
Кому мы нужны, воюющая страна по уши в долгах и клянчащая подачки. Автор вы уже за деньги такое напишите на голову не налазит.
Не цілуюсь з бодуна• 07 ноября в 10:38
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Кто сюда поедет?
+++ бомжом лучше быть дома. В Европе 1/-15$ в час, у нас в день в лучшем случае.Цены на еду одинаковые.
Докладальниця
• 07 ноября в 10:38
Ответ дляНе заздріть тьоті
Факт остается фактом, встречайте братьев из Бангладеш
Не вмію заміряти• 07 ноября в 10:38
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Кто сюда поедет?
Не юлите, вы спрашивали о деньгах на дорогу.
По вашей логике тогда в принципе не имеет смысла ехать на заработки в Польшу, Чехию, Германию, ведь выгоднее ехать в Сингапур, ОАЭ, Канаду
БезПаспортаНеПродаю• 07 ноября в 10:39
Ответ дляНе вмію заміряти
Есть смысл,потому что там заплатят 1500 евро,а тут заплатят 50 баксов?
Залетна Я тут• 07 ноября в 10:39
Хай не брешуть, вони краще поїдуть на будівництво і на мусорки в Європу за 15€ в час , а не вдень .
Цибулька зла• 07 ноября в 10:40
Ответ дляДокладальниця
Это привезут их сюда и они поедут себе спокойно в Европу.
Пол материка бесплатно поехали, почему бы не покататься)