Поторописька• 07 ноября в 20:30
Дитина гризе нігті
Як відучити? Гризе лише в садку, начебто копіює інших дітей. Що зараз радять робити у таких ситуаціях?
Вічний двигун• 07 ноября в 20:34
Я все дитинство гризла(( зараз гризу тільки внутрішню строну губ
ФруктЕщеТот• 07 ноября в 20:35
У меня другая проблема, ест сопли.. ещё говорит , что вкусно
. Предлагала свои наковырять раз вкусно. Не хочет.....
КартаБезКомиссий• 07 ноября в 20:37
Нічого. Новомодні ’доказові’ неврологи нічого не радять робити. Нє, ну типу налагодити режим, прибрати гаджети, уникати стресів (не так то просто все те зробити). Я колись свою повела до лікаря з таким самим питанням. А мені кажуть -ну, припинить гризти нігті, буде смоктати рукав, або чухати голову....
Поторописька
• 07 ноября в 20:38
Ответ дляФруктЕщеТот
Теж їла, бо інші діти так роблять. Начебто вже не їсть, щонайменше дома.
Поторописька
• 07 ноября в 20:38
Ответ дляКартаБезКомиссий
Вона це робить лише в садку. Дома не гризе.
Поторописька
• 07 ноября в 20:39
я читала є якісь масилки на нігті, вони гіркі.
Чи хтось таким користувався?
КартаБезКомиссий• 07 ноября в 20:43
Ответ дляПоторописька
Ну, значить, в садку у неї стрес.
Поторописька
• 07 ноября в 20:47
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ну, значить, в садку у неї стрес.
Вона копіює. Це не стрес. Я розумію, що це нормально копіювати, але я не хочу, щоб це стало звичкою.
Леопардові панчохи• 07 ноября в 20:55
Ответ дляПоторописька
Ваша версія вкрай малоймовірна, це чисто рух нервозу, людина без нього фізично не зможе і не захоче це робити. Лише в садку, бо саме там і нервує. Якщо діти щось просто повторюють, вони і вдома це видають, а не лише дивлячись на приклад.
Поторописька
• 07 ноября в 21:00
Ответ дляЛеопардові панчохи
Вона дома це теж робила, але перестала після того, як з нею поговорили. А в садку - продовжує, бо інші діти це роблять.
Це дитина, там дещо інші механізми на першому плані, окрім неврозу.