когдадеЦкие• 07 ноября в 20:00
Действительно ли молодежь стала выше?
Шла по улице, и вижу группу парней, 18 лет примерно, и наверно все были 185+, один вообще за два метра. Раньше не обращала внимания на это, но щас прям удивилась. Или мне просто кажется?
Мюллерная• 07 ноября в 20:05
Так, вище, якщо брати в середньому.
Донька в 6 класі, дітям 11 років. Майже всі дівчата 160+ см. Хлопці поки трохи нижчі, але догонять.
Старшому 20. Він 185 см і всі його друзі не нижче
когдадеЦкие
• 07 ноября в 20:09
Ответ дляМюллерная
Так, вище, якщо брати в середньому.
Как тогда средний рост считается? Только что гуглила и среди молодых 181 см. Всегда думала что средний значит половина ниже и половина выше
Вилами по воде• 07 ноября в 20:13
Ні, живу у Львові, я 173 і вважаюсь досить високою, серед подруг, знвйомих, мам в класі і на гуртках я найвища). Вся молодь на півголови менша. Хлопці так, є і вищі, але переважно +- мого зросту, а дівчата дуже рідко вище за мене чи мого зросту.
Вилами по воде• 07 ноября в 20:15
Ответ дляМюллерная
Так, вище, якщо брати в середньому.
Моя в 5 дитина, зріст 142, вважється високою, тільки 2 дівчинки вище за неї.
Пацелуйнитуда• 07 ноября в 20:16
Київ, випускний у сина пару років тому , майже всі хлопці 180 і вище, мій 187, друзі такого ж зросту +/-.
Вилами по воде• 07 ноября в 20:18
Ответ дляПацелуйнитуда
А дівчата?
Пацелуйнитуда• 07 ноября в 20:21
Ответ дляВилами по воде
А дівчата?
Різні, мій танцював з маленькою 🙂
Плету интриги• 07 ноября в 20:24
Доньці 22, серед її колишніх однокласників лише 2 хлопця нижчі 180 см, а так всі від 180 до 190, один без пари см 2 м був.
Зріст всіх її колишніх одногрупників не знаю, але судячи по спільних фото з відпочинку, там майже всі хлопці під 2 метра були.
Дівчат доньчиного віку нижче 165 навіть і не знаю, майже всі десь 165-175.
Я колись з своїми 168 в класі одна з найвищих була, а тепер я на високу не могла б претендувати.
когдадеЦкие
• 07 ноября в 20:29
Ответ дляПлету интриги
А вы с какого города?
когдадеЦкие
• 07 ноября в 20:37
Ответ дляПлету интриги
А ми з Півдня.
Мы что в голландцев превращаемся?
Бабайко• 07 ноября в 23:32
Працюю з віковою категорією жінок 20-40 років у сфері де важливий зріст дівчини - то за останні 10 років прям дуже зменшився середній зріст, я б сказала.