Кишмишная Мая• 07 ноября в 22:35
Нашла в морозилке...
Это просто праздник!
А ещё, целая полка вишни, мороженой.
А что у вас?
А ещё, целая полка вишни, мороженой.
А что у вас?
Кишмишная Мая
• 07 ноября в 22:38
Ответ дляБаррикадница
з´їжте обов´язково). на ніч).
зранку знайдете на талії))
Я только что зарядку сделала.
Баррикадница• 07 ноября в 22:39
Ответ дляКишмишная Мая
Я только что зарядку сделала.
ну тоді можна)) вуглеводне вікно, всі діла)))
(ні!)
Кишмишная Мая
• 07 ноября в 22:40
Ответ дляБаррикадница
(ні!)
Мне можно, я худая.
Кишмишная Мая
• 07 ноября в 22:42
Ответ дляКсерокопия ночи
У меня гусь в морозилке, овощи, всякая заморозка
Гусь это уже веселее))
Бандитка Сью• 07 ноября в 22:55
Куча какого-то мороженого в морозилке, но я его не ем, поэтому и не знаю что там
Жинси на дитину• 07 ноября в 22:57
Ответ дляПокращена
У меня в морозилке всегда сало и курдюк для плова
А что такое курдюк?
Покращена• 07 ноября в 22:58
Ответ дляЖинси на дитину
А что такое курдюк?
Бараний жир у специальных пород , на опе) Меня научили готовить плов узбеки и татары. Но его у нас сложно найти, у меня ценный запас уже год лежит
Ло Шарик• 07 ноября в 23:00
В моїй морозилці лежать 4 порції морозива. Було 6, два сьогодні з´їла.
Кілограмів 5 дачної вишні, десь 3 кг чорної смородини, 6 лотків малини, торба аличі на компоти, і пакет нарізаних дачних персиків на смузі.
Баклажани і помідори на ікру, печений перець на соус для піци, подрібнені помідори для соуса на піццу.
М´ясо, сало, печінка на паштет.
І один ящик бутилками з льодом забитий, щоб в холодильник класти, якщо довго світла немає.
М´ясо, сало, печінка на паштет.
Я тут с краю постою• 07 ноября в 23:14
Ответ дляПокращена
Я думала на животе
Жинси на дитину• 07 ноября в 23:23
Ответ дляПокращена
А разве они не жирную баранину просто кладут в плов?
Покращена• 07 ноября в 23:24
Ответ дляЖинси на дитину
Нет. Именно курдюк топят
Жинси на дитину• 07 ноября в 23:25
Ответ дляПокращена
Нет. Именно курдюк топят
А мясо? Баранина же сама по себе жирная. Получается жир с жиром?
Покращена• 07 ноября в 23:27
Ответ дляЖинси на дитину
Баранина чистое , полезное мясо, хоть и жирное. На курдюке делают зирвак . В жире нет ничего страшного, рис впитывает , плов вкусный и рассыпчатый
Прибираю щодня• 07 ноября в 23:27
А що, у вас ціла полиця вишні загубилась, що ви її раптом знайшли?
Автор, раджу з вишні пиріг мій улюблений забацать зі сметанною заливкою
В мене вся вишня на нього іде. Але цьогоріч в мене був неврожай, наморозила всього пирога на 4, то роблю зі смородиною натомість - теж норм, але вишня - то ж скарб.
А в мене пів морозилки малини з літа, але осіння ще досі плодоносить. Сьогодні фоткала - зацініть розмір ягід 7листопада
Такі сірі дні, а вона така солодка, я в шоці
В мене вся вишня на нього іде. Але цьогоріч в мене був неврожай, наморозила всього пирога на 4, то роблю зі смородиною натомість - теж норм, але вишня - то ж скарб. А в мене пів морозилки малини з літа, але осіння ще досі плодоносить. Сьогодні фоткала - зацініть розмір ягід 7листопада
Жинси на дитину• 07 ноября в 23:30
Ответ дляПокращена
Спасибо, теперь понятно)
Гарантую неперелевки• 07 ноября в 23:35
Ответ дляПрибираю щодня
Яка краса
і смаколики
Автор в мене всього потроху), писати довго. Гриби, мясо собі коту різне, риба, морепродукти, овочі, ягіди, солона червона рибка, масло вершкове. Нічого несподіваного там не знайти), я фрік по порядку
і смаколики Автор в мене всього потроху), писати довго. Гриби, мясо собі коту різне, риба, морепродукти, овочі, ягіди, солона червона рибка, масло вершкове. Нічого несподіваного там не знайти), я фрік по порядку
Замороженная селедка• 07 ноября в 23:36
Багато чого, морозива три судки, лежить ніхто його не їсть.
Я в дамках• 07 ноября в 23:47
Ответ дляПрибираю щодня
Везёт вам))
А что за сорт малины?
Прибираю щодня• 07 ноября в 23:48
Ответ дляЯ в дамках
Везёт вам))
А что за сорт малины?
Джоан Джей
Я в дамках• 07 ноября в 23:49
Ответ дляПрибираю щодня
Джоан Джей
Спасибо, а как за ней нужно ухаживать, чтобы есть малину в ноябре?