Галябалована• 08 ноября в 16:57
Порадьте, будь ласка, робіотики після курсу антибіотиків ( вздуття, бродіння...
Неоформлений стул, спазми.
В мене й до лікування бували діареї і вздуття.
Що можете порадити.
Натуральні молочні продукти переношу не дуже (((
Що можете порадити.
РокерША• 08 ноября в 17:02
Любые пейте. Но они ж действуют, пока пьете. В целом, нужно время, пока ваши полезные бактерии не размножатся после действия АБ.
Галябалована
• 08 ноября в 17:03
Ответ дляНай хоч раз
В понедельник пойду к врачу, напишу что назначили.
Теж таке?
Най хоч раз• 08 ноября в 17:06
Ответ дляГалябалована
Теж таке?
Антибиотик пропила, но побочек нет, иногда не сформирован стул. Врач сказал, пропьете и назначу пробиотик.
Борець за гаманець• 08 ноября в 17:09
Ответ дляДиректриссимо
Квашена капуста
Тільки хотіла написати те саме.
Слоник-тоник• 08 ноября в 17:11
Була з подібним нещодавно у гастроентеролога, але я здавала аналізи. Якщо цікаво, то прикріплю призначення, але ж це все індивідуально.
Мені допомагає.
Галябалована
• 08 ноября в 17:18
Ответ дляСлоник-тоник
Мені допомагає.
Дякую, а ще можете написати,які аналізи здавали.
Галябалована
• 08 ноября в 17:20
Ответ дляСлоник-тоник
Мені допомагає.
Не можу розібрати, що після слова потім))
Слоник-тоник• 08 ноября в 17:23
Ответ дляГалябалована
Печінкові проби, Копрограма, кал на дисбактеріоз( і хоч багато вважає цей аналіз недоречним, але це була рекомендація двох лікарів), УЗД черевної порожнини.
Після потім йде « опефера»
Слоник-тоник• 08 ноября в 17:24
Ответ дляГалябалована
І ще на лактозну непереносимість( але це мені алерголог призначав)
Галябалована
• 08 ноября в 17:58
Ответ дляСлоник-тоник
Після потім йде « опефера»
Дякую)
Мурзилка• 09 ноября в 02:22
Биоспорин или субалин а потом или паралельно любой пробиотик или кефир, ряженку, квашеную капусту.