Помидорина• Изменено 08 ноября в 19:36

Ні в кого немає непотрібних велосипеда і електричної швейної машинки??

Подаруйте, будьласка, якщо вам не потрібні)) Від мене - шоколадка і плюсик до карми🤗
автор Помидорина • 08 ноября в 20:03
Ответ дляПовітруля
А мне самокат
Створюйте свою тему
дамаБезСобачки• 08 ноября в 20:04
Ответ дляПомидорина
У мене є стара напольна машинка, але полагодити нікому. І зігзагу на ній немає.
Посмотрите, к ним раньше продавалась приставка с зигзагом, может и сейчас бывает.
Пи Пи Пилюля• 08 ноября в 20:04
Хотела бы я посмотреть на того, кто отдаёт бесплатно рабочую технику. Я поняла бы за определённую сумму. Но кто отдаст бесплатно? Даже если стоит в шкафу. Такие странные желания...
автор Помидорина • 08 ноября в 20:05
Ответ длядамаБезСобачки
Вона неробоча
дамаБезСобачки• 08 ноября в 20:06
Ответ дляПомидорина
Вона неробоча
Так может проще отремонтировать. Она же механическая, там особо нечему ломаться. Это типа подольской? И электропривод на них ставят, и оверлок.
автор Помидорина • 08 ноября в 20:07
Ответ дляПи Пи Пилюля
У нас люди залишили хати з меблями і технікою, а не те, що один велосипед...
Пи Пи Пилюля• 08 ноября в 20:07
Ответ дляПомидорина
Это совершенно разные ситуации.
автор Помидорина • 08 ноября в 20:08
Ответ длядамаБезСобачки
Я знаю, але нікому ремонтувати
мадамГрицацуева• 08 ноября в 20:08
Ответ дляПомидорина
Зігзаг не так часто треба.
А старі машини добре шиють. Змащували давно?
дамаБезСобачки• 08 ноября в 20:08
Ответ дляПомидорина
ОК, если мне придется срочно бежать, оставлю вам велосипед и швейную, жаноме у меня.
автор Помидорина • 08 ноября в 20:08
Ответ дляПи Пи Пилюля
Это совершенно разные ситуации.
Чому різні? Таке життя зараз, непередбачуване
Пи Пи Пилюля• 08 ноября в 20:09
Ответ дляПомидорина
Это я к тому, что никто не подарит. Предлагайте сумму, которую можете отдать за рабочую б/у машинку и велик.
автор Помидорина • 08 ноября в 20:09
Ответ длямадамГрицацуева
Зігзаг не так часто треба.
Змащена, але Вона не шиє взагалі. Заплутує нитку відразу.
автор Помидорина • 08 ноября в 20:10
Ответ длядамаБезСобачки
Це не смішно. Не зарікайтеся.
дамаБезСобачки• 08 ноября в 20:11
Ответ дляПомидорина
А вы умеете натяжение регулировать и шпульку проверять?
дамаБезСобачки• 08 ноября в 20:11
Ответ дляПомидорина
Це не смішно. Не зарікайтеся.
Я вас умоляю, я уже почти 4 года наизготовке.
автор Помидорина • 08 ноября в 20:13
Ответ длядамаБезСобачки
Несправність поза межами моїх знань, умінь і досвіду. Шию ще зі школи. Там щось з механізмом самим
Маурита• 08 ноября в 20:12
Шукайте по об´явах, часто швейні віддають в робочому стані. Не електричні, звісно.
мадамГрицацуева• 08 ноября в 20:13
Ответ дляПомидорина
Інструкція до неї не збереглася?
У бабусі була з такою книжечкою паперовою, то було написано, що робити, якщо заплутує нижню нитку, і окремо - якщо верхню.
Там досить легко вирішується, якийсь гвинтик треба підкрутити.
автор Помидорина • 08 ноября в 20:15
Ответ длямадамГрицацуева
Інструкція до неї не збереглася?
Не вирішується. Чи то щось зламане всередині, чи така неякісна попалася, не знаю. Ще мій дядько був живий, то часто приходив ремонтувати, був видатний майстер по механіці. Пошиє було трохи і знову плутати починає
Nathalie27• 08 ноября в 20:16
Ответ дляПомидорина
Для постільного використовують зигзаг? Там наче достатньо прямої строчки.
автор Помидорина • 08 ноября в 20:20
Ответ дляNathalie27
Для обробки країв сипучих тканин. Звісно, що не тільки для постільної білизни.
Мию вікна у мороз• 08 ноября в 23:49
Ответ дляПомидорина
Та ніхто не продає взагалі
Если вы почтальон, то у всех своих получателей пенсии и газет спрашивайте - куплю машинку недорого. Может и отдадут.
автор Помидорина • 08 ноября в 23:49
Ответ дляМию вікна у мороз
Я? Поштарка? Це ви з чого такий висновок зробили?
Мию вікна у мороз• 08 ноября в 23:51
Ответ дляПомидорина
Из вашего сообщения номер 7. Вы еще и зарплату указали ниже, в 11 тыс. Я еще удивилась, нихреновая зарплата для почты. Наша почтальонша 7,5 получает в Киеве
автор Помидорина • 08 ноября в 23:54
Ответ дляМию вікна у мороз
Я по-доброму заздрю вашому незнанню: весь державний сектор у провінції з такими з/п, нажаль. Працюю у місцевому самоврядуванні.
автор Помидорина • 08 ноября в 23:55
Ответ дляМию вікна у мороз
По-вашому, 7.5 - це багато?
Мию вікна у мороз• 08 ноября в 23:56
Ответ дляПомидорина
По-вашому, 7.5 - це багато?
То ви поштар чи ні? А як же повідомлення N 7?
автор Помидорина • 09 ноября в 00:05
Ответ дляМию вікна у мороз
Тобто, те, що я написала про місцеве самоврядування - ви не зрозуміли?
Пожарник• 10 ноября в 00:17
А вам для яких цілей машинка тре?