Помидорина• Изменено 08 ноября 2025
Ні в кого немає непотрібних велосипеда і електричної швейної машинки??
Подаруйте, будьласка, якщо вам не потрібні)) Від мене - шоколадка і плюсик до карми🤗
Помидорина
• 10 ноября 2025
Ответ дляПожарник
А вам для яких цілей машинка тре?
Добрий вечір. Шити буду. Багато чого треба - штори, постіль, пледи, дрібний ремонт одягу.
Пожарник• 11 ноября 2025
Ответ дляПомидорина
Якщо дозволите, я вам оплачу машинку
Помидорина
• 15 ноября 2025
Ответ дляПожарник
Якщо дозволите, я вам оплачу машинку
Ой, Ви що, та ні... Мені не зручно так🙈 Це якби у когось була непотрібна вдома, б/у, то я була би вдячна...
Пожарник• 16 ноября 2025
Ответ дляПомидорина
Шкода, що ви так і не навчилися приймати допомогу.
Помидорина
• 16 ноября 2025
Ответ дляПожарник
Просто це ж дорого дуже, як мінімум, тисяч 6-7. Одна справа, коли з тобою діляться чимось зайвим, непотрібним, і зовсім інша - коли купують нове. Почуваєш себе непотребом, який не навчився заробляти достатньо грошей((
P.S.: але за щире бажання допомогти я Вам дуже-дуже вдячна🤗
Помидорина
• 16 ноября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Хотела бы я посмотреть на того, кто отдаёт бесплатно рабочую технику. Я поняла бы за определённую сумму. Но кто отдаст бесплатно? Даже если стоит в шкафу. Такие странные желания...
Подивіться 62 коммент...