Тектологиня 80lv• 08 ноября в 19:38
У мене завтра аж три год електрики на день коли я «живу»
Якби був мінус на дворі, то і того не було б, я так розумію. І це ще навіть не зима. І навіть не нуль на дворі.
Ms. Сама прямота• 08 ноября в 19:39
Да у всех так.
Я прям прозрела про 1,5 часа света между выключениями. Хз что в них делать...
Тектологиня 80lv
• 08 ноября в 19:40
Хто знає, як планується оборона при обстрілі, причому не першому. Всі виписують: буде обстріл; всі виписують: по енергетиці. Отже заздалегідь!! Все знають.
І далі що?
Результати плачевні. А як три обстріли поспіль. Всьо? Обісремося назавжди?
І далі що?
Леплю из пластилина• 08 ноября в 19:40
В мене так само. Купила сьогодні хліба, сирка, ковбаски. Наготувала їсти. Радію) поки що. Але як завтра каву попити? Чи з ночи заварити в термос? З 1 до 4-30 буде світло. Потім о 12
Тектологиня 80lv
• 08 ноября в 19:41
Ответ дляMs. Сама прямота
Да у всех так.
Екофло заряджається 3-4 години. От від цього хача б!!!! вони повинні відштовхуватися!
Тектологиня 80lv
• 08 ноября в 19:42
Ответ дляВумна, аж страшно
Вставайте раніше.
Не хочу. Я можу і бутер з‘їсти. Можу і на назу зварити що хочеш. Може навіть тєлік дивитися 5 годин. Сам факт!
Ms. Сама прямота• 08 ноября в 19:43
Ответ дляВумна, аж страшно
Вставайте раніше.
А лучше не ложитесь).
Я уже решила, что буду отпрашиваться у начальника на работе- под те часы, что есть свет. Нужно же как-то функционировать
Вумна, аж страшно• 08 ноября в 19:43
Ответ дляТектологиня 80lv
Тоді перестаньте нити
Пліткарка• 08 ноября в 19:46
Ответ дляЛеплю из пластилина
Туристическую плиту газовую из какого-то принципа не покупаете?
У моих всех есть, вообще не проблема кофе попить, чай, простой завтрак, обед и ужин приготовить
Княгиня пітьми• 08 ноября в 19:47
Ответ дляMs. Сама прямота
Да у всех так.
Соориентируетесь что делать) стирку поставите, суп сварите, все подзарядите, голову феном высушите…
ЖаннаНеАгузарова• 08 ноября в 19:49
Ответ дляТектологиня 80lv
Та де 3-4 години?.. Максимум за годину повністю заряджається.
Ms. Сама прямота• 08 ноября в 19:49
Ответ дляКнягиня пітьми
Если я все это буду делать одновременно - будут не только плановые, а еще и экстренные откючения)
Княгиня пітьми• 08 ноября в 19:49
Ответ дляЛеплю из пластилина
Конечно заварить заранее и наслаждаться утром кофе вне зависимости есть или нет свет
Швидкоруч• 08 ноября в 19:53
Ответ дляБабка_в_кедах
В ППО мало военных, своих при себе держите. Терпите
Да конечно, ППО это жирные места, вот так отловленных, бусифицированных туда не возьмут.
Дипломатия должна работать, а если не могут, пускай идут в отставку
Ms. Сама прямота• 08 ноября в 19:50
А вообще, автор, вам же сказали - вы готовы терпеть отключения столько сколько нужно)
Леплю из пластилина• 08 ноября в 19:50
Ответ дляПліткарка
Боюсь этих плит. После того, как соседка напускала газа и чуть не вальнула наш подъезд я просила мужа переехать исключительно в электрифицированный дом. (Переезд планировался, расширение). Возможно, со временем придется купить плиту, так как голод не тетка, возможно через аккумулятор автомобиля и преобразователь 12 в 220 буду подключаться (мультиварка, чайник)
Швидкоруч• 08 ноября в 19:51
Ответ дляНоу коммент
Війна. Ніхто комфорт не обіцяв
Вже мова йде не про комфорт, а про базові потреби. Люди війну не замовляли. Це потужнику так хочеться незламність від людей вичавлювати.
Я не тону• 08 ноября в 19:51
Ответ дляТектологиня 80lv
І далі що?
А сьогодні є інші теми про світло? Поради, підтримка?
Чи всі такі? Кричалки плакульки.
Толку це все? Хоч би вже мітингували десь у кабміну, був би толк
Чи всі такі? Кричалки плакульки.
Я не тону• 08 ноября в 19:52
Ответ дляЛеплю из пластилина
Чого не купити туристичну грілку. Це на всю зиму таке
Швидкоруч• 08 ноября в 19:53
Ответ дляЯ не тону
Чи всі такі? Кричалки плакульки.
Розженуть ті мітинги швидко. А кого лишать живим, змусять вибачатися на камеру. Нема кому проплатити Майдан
Я не тону• 08 ноября в 19:53
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
У нас Bluetti, потрібно 1.5 години
СкрипяСердцем• 08 ноября в 19:53
Сейчас света нет. И завтра 15 часов не будет света. +нет отопления с утра. И вода с перебоями. Хз как будет дальше.
Пліткарка• 08 ноября в 19:53
Ответ дляЯ не тону
Тут их так боятся все, что готовы голодные или всухомятку сидеть. Их выбор
Ноу коммент• 08 ноября в 19:54
Ответ дляШвидкоруч
Я ні в якому разі не виправдовую нашу владу. Але ж люди мають розуміти, що живуть не в казці. А реалії сьогодення
Що ракети не закінчуються, що рф не розвалиться, що не добʼють сьогодні, добʼють завтра поки не буде миру
Чому всі думають завжди, що якось пронесе і якось воно буде?
Почитайте про інші війни в світі. Ось такі, на роки. То не може бути так на лайті
Я не тону• 08 ноября в 19:54
Ответ дляШвидкоруч
А ви пробували вийти? Чи ні? Думаєте теми тут щось змінять?
Швидкоруч• 08 ноября в 19:55
Ответ дляПліткарка
Потому что есть причины бояться. Это ненормально, жить в квартире как в походе.
Леплю из пластилина• 08 ноября в 19:56
Ответ дляПліткарка
Радуйтесь, что вы пока что более стрессоустойчивы