Марафетчица• 08 ноября в 21:43
Як знайти образи під мою фігуру
Всі образи які находжу і картинки і всілякі експерти стилю. То моделі по перше без об´ємів, худі, не мають живота чи великих грудей. Не залежно від росту.
В мене рост 158, 56кг, худі руки і ноги , а весь об´єм це груди 96, талія 80, ну і трохи стегна 98. Така собі "палка -палка-огуречик"
Всі хто повні не підходять або за ростом або об´ємів таких немає як в моделі.
Сама незнаю , мені нічого на собі не подобається.. змінилася з віком фігура
Бла бла бла• 08 ноября в 21:49
Я подписана на одну девушку размера 10 британского, как раз худые ноги а сверху трохи є, але блін не уявляю як її знайти, якщо попадеться - пришлю
Стетоскопуло• 08 ноября в 21:49
є повно блогерок і інстаграмщиць, які працюють на ту чи іншу фігуру. бо в них саме така. вони і показують, що і як. я сама ’яблуко’, параметри такі самі, як у вас. мені ютьюб подає американку одну, азіатського походження, вона докладно розказує, що і як вона підбирає для себе. вона теж яблуко, ще й маленьке на зріст. радить підкреслювати талію і заправляти блузки в штани)).
особисто я люблю довгі кардигани, а також спідниці до колін. бо в мене ще й ноги не дуже довгі, то я попу свою худу прикриваю.
Марафетчица
• 08 ноября в 21:54
Ответ дляБла бла бла
О дякую це якраз мій розмір
Марафетчица
• 08 ноября в 21:55
Ответ дляСтетоскопуло
Можете може ссилку
Стетоскопуло• 08 ноября в 22:03
Ответ дляМарафетчица
Можете може ссилку
ось я вам знайшла її. у неї ще й ноги криві))
https://www.youtube.com/@PetiteDressing/shorts
але на ютьюбі як почнеш дивитися про моду, скажімо, то тобі про моду і будуть підсовувати відео. можна безліч стилісток познаходити. американські мені навіть подобаються тим, що вони без закидонів, як наші. наші і мотузкою підпережуться, і червоне з рожевим будуть поєднувати, і 7% вовни у складі вважати високою якістю. тьху.
Марафетчица
• 08 ноября в 22:07
Ответ дляСтетоскопуло
Дякую
Весёлая морковка• 08 ноября в 22:09
Ответ дляСтетоскопуло
Да-да, мне тоже не показывает. Очень плюсую
Марафетчица
• 09 ноября в 21:02
Ответ дляБла бла бла
Ось
Дякую.
Подивилася в неї практично живота нема...