Коржик• 09 ноября в 11:03
Half Price. Гроші при поверненні товару не повертають
Стикнулася з таким перший раз. Товар там продається новий. З бірками від виробників але пройшов колекції. Пропонують карту їхнього магазину з сумою повернення. Грошима не вертають. В мене чоловік зробив дитині покупок на 1700. Не повгалував з розмірами ( це окрема тема). Тепер треба повернути.
Я не розумію, Халф Прайс виходить завозить по документах цей товар як секонд, тому повернення коштів не можливе.
Такі магазини в Європі бачила .ТК Макс називається, але там повернення було.
Ду да ду да ду• 09 ноября в 11:07
Ответ дляПопразендовна
Халф прайс - це секонд?!
Ну типа сток из старых коллекций. Товар может быть и с браком.
Коржик
• 09 ноября в 11:08
Ответ дляПопразендовна
Халф прайс - це секонд?!
На вигляд ні. Товар з бірками, але минулих колекцій. Товар не одиночний, як в секлнді. Часто ростовками є. Просто я думаю що по документах завезений як секонд, тому що повернення коштів немає
Мэри Попкинс• 09 ноября в 12:23
Автор, в подібних магазинах часто попереджають, що можуть не приймати повернення на окрему категорію речей.
Наприклад, в аналогічному аутлеті G- Outlet, коли на речах червоний цінник, або вони в максимальному розпродажі через брак тканини, то на касі попереджують, що саме цю річ/речі ви не зможете повернути.
Якщо чоловіка не попереджали щодо речей, які він купував, то магазин порушує правила. Вчиняйте скандал, розносите по соцмережами, звертайтесь у відповідні офіційні інстанції. Тут справа не в сумі, в і принципі, коли начебто офіційна мережа намагається намахати, як на ринку 30 років тому
Розумна Губка• 09 ноября в 12:30
По украинскому закону это не правильно,а ,на пример, по австрийскому ок.Там вообще возврат при покупке офлайн не обязателен,все условия возврата от магазина это их добрая воля
Коржик
• 09 ноября в 12:44
Ответ дляНаливайКа
Пишуть, що повертають грошима
Дякую. Вже повернули зі скандалом . Республіка