ЛісАпетная• 09 ноября 2025
Бабка с деменцией по соседству, куда звонить?
Дети приходят раз в месяц, она уже стала какать на пол в квартире, вонь невероятная
Коко Шанель• 09 ноября 2025
Соціальне забезпечення - може опікунку виділять , сімейний щоб психіатра організував або лікування
ЛісАпетная
• 09 ноября 2025
Ответ дляКоко Шанель
Семейная сказала, что ничего поделать не может, так как частная собственность
Мона Лиза• 09 ноября 2025
Ответ дляКоко Шанель
Яке лікування при деменції?
Ща как дам• 09 ноября 2025
Дітям телефонувати. Ніхто не буде нею займатися, у неї є діти, які згідно з Конституцією зобов’язанні її доглядати та дбати про неї.
Мексиканочка• 09 ноября 2025
сочувствую, у меня была такая соседка, с ней взрослый внук жил. но у бабушки был прикол, что она временами терялась в квартире или могла выйти на парадную или на улицу, и там на нее находило, кричала ’люди спасите, помогите’. еще и слепая была, если в квартире, то билась обо что-то.
однажды другая соседка написала заявление участковому, т.к. какое-то время не видела того внука, думала, что бабку бросили. приходили полицейские, разбирались
ЛісАпетная
• 09 ноября 2025
Ответ дляЩа как дам
Там бесполезно
Та_все_ок_будет• 09 ноября 2025
Ответ дляКоко Шанель
Якщо є діти, то не виділять
Коко Шанель• 09 ноября 2025
Поліція ? Може госпіталізують на примусове лікування … загроза своєму та життю оточуючих
ЛісАпетная
• 09 ноября 2025
Ответ дляКоко Шанель
Была, не несет опасности ответ
Коко Шанель• 09 ноября 2025
Автор , дивлячись які ваші сусіди і як активно готові боротися
Бо і суд можна підключити і зобовʼязати дітей до догляду .
ЛісАпетная
• 09 ноября 2025
Ответ дляКоко Шанель
Сын и внук раз в месяц приходят, приносят еду, которая до следующего их визита загнивает в пакете
Мона Лиза• 09 ноября 2025
Ответ дляКоко Шанель
В чому загроза? Що справила ротреби на підлогу? Це життю не загрожує.
Коко Шанель• 09 ноября 2025
Ответ дляЛісАпетная
То це не догляд звісно
Підключайте соціальні служби та суд
Шкода і вас і бабку
Підключайте соціальні служби та суд
Шкода і вас і бабку
Коко Шанель• 09 ноября 2025
Ответ дляМона Лиза
Ну так
Без ліків та їжі теж все ок з прогнозами на життя ?
ЛісАпетная
• 09 ноября 2025
Ответ дляКоко Шанель
То це не догляд звісно
Підключайте соціальні служби та суд
Шкода і вас і бабку
Підключайте соціальні служби та суд
Шкода і вас і бабку
Соц служба с августа едет(
Коко Шанель• 09 ноября 2025
Ответ дляЛісАпетная
Соц служба с августа едет(
А ви дзвоните чи пишете ?
Бо листи хоча б ваше ігнорувати ніж дзвінки
Мона Лиза• 09 ноября 2025
Ответ дляКоко Шанель
Ну так
З чого ви взяли, що у неї нема їжі? Якщо є дефекація, їжа є.
Коко Шанель• 09 ноября 2025
Ответ дляМона Лиза
Ви реально вважаєте що людина яка вже не може скористатися туалетом за призначенням собі готує їжу , приймає ліки і виключає газ та воду ?
ЛісАпетная
• 09 ноября 2025
Ответ дляМона Лиза
Еда в пакетах есть, но загнивает вся
Коко Шанель• 09 ноября 2025
Ответ дляЛісАпетная
Еда в пакетах есть, но загнивает вся
Реально те що відбувається злочин проти старшої людини і рикошетом сусідам дістається
ЛісАпетная
• 09 ноября 2025
Ответ дляКоко Шанель
Еще с церкви приходят, приносят еду, но больше 20 загнивших пакета, дальше прихожей зайти не можем, вонь
ЛісАпетная
• 09 ноября 2025
Ответ дляКоко Шанель
Соседей она не узнает, думает, что мы с почты
Коко Шанель• 09 ноября 2025
Ответ дляЛісАпетная
Та ясно - деменція
Це ще пускає вас - а далі може бути і агресія
ЛісАпетная
• 09 ноября 2025
Ответ дляКоко Шанель
Телом она вроде здорова, ходит быстро, без палки, не хромает
Коко Шанель• 09 ноября 2025
Ответ дляЛісАпетная
Але процесор ( мозок ) не дуже - хвороба . Пишіть краще , а не дзвоніть , щоб докази мати що не були бездіяльні
Але атакуйте соц служби все ж