Чарочка діда• 09 ноября 2025
Що їсти з цього стола. Щоб ви їли?
я Кукарача• 09 ноября 2025
Ответ длягодовасик
Це фітоняшні авокадниці понатикали
Показились ?
З понеділка на дієті• 09 ноября 2025
Ответ дляМанка Я
Я почитала комментарии вас обеих. Цель ваших постов в теме вообще не ясна. Правильно вас на место поставили
ты свою рыготню в теме подсчитай и сколько хлопуечков себе поставила - вот умора будет ахаха тетка дорвавшаяся до премиума за 59 грн - как же еще свою ’ценность’ поднять
Багиня• 09 ноября 2025
Ответ дляА ось і я
Честно? Ничего. Не люблю есть в гостях, вижу по фото, что мне это будет невкусно.
сидите дома или в рэсторанэ!
Пургену мне• 09 ноября 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
мандаринку)) больше ничего бы не ела. какой-то колхоз красный луч, для меня все это как уже кто-то поел... не аппетитно
тарелки в разнобой, сервировки нет, куча какого-то калорийного хрючева.... извините ) родственников в селе нет.
Так, в селі ’сервіровку’ не їдять. Тільки їжу)
Летюча помилка• 09 ноября 2025
Все їстівне, молодець Оксана. Можна подумати у вас на столах власноруч приготовлені шедеври високої молекулярної кухні
Гарантую неперелевки• 09 ноября 2025
Ответ дляПургену мне
а в глазах не рябит от этого разнообразия ?))
про ножи даже не спрашиваю) как это все предполагается есть одной вилкой ?
Файна цьоця• 09 ноября 2025
Як я мрію попасти за такий стіл, і щоб рідні- друзі, щоб довго сидіти і говорити про все, згадувати, мріяти, планувати, коли і в кого наступний раз зберемось. Вже не повернути ті того життя, ні стосунків. Довбана війна.
Манка Я• 09 ноября 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
У вас совсем денег нет? Пишите карту
И не хамить мне. Что за манеры, что за воспитание
З понеділка на дієті• 09 ноября 2025
Ответ дляМанка Я
У вас совсем денег нет? Пишите карту
Багиня• 09 ноября 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
У меня в последнее время какая-то гипертрофированная брезгливость началась, не могу ничего есть, приготовленное не мной лично(
Удалено администрацией...
Xвостокрутелка• 09 ноября 2025
Ответ дляя Кукарача
А вас чим напхали, що такий продукт переробки з іншого кінця у вигляді постів продукувати?
Одне слово написала, а вас все колотить .
І правду ж написала
Нікому така їжа користі не приносить і задоволення теж ніякого
І правду ж написала
Vita_Nikolaeva• 09 ноября 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
та там и ложки одной достаточно)) остальное если что руками подхватят
(шутка)
Чеширская кошечка• 09 ноября 2025
Ответ дляБагиня
Удалено администрацией...
Эээ.. что именно из слов «не могу есть ничего, что не приготовлено мной лично» натолкнуло вас на мысль, что я «жру в кабаках»?
Багиня• 09 ноября 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
не верю, что вы настолько хозяюшка.
Пургену мне• 09 ноября 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
ну это вам смачно, мне вот это вообще не смачно , например)
А звідкіль знаєте? Ви ж не їли. Хоча це справді для людей, у яких немає проблем з ШКТ. Багато хто не може собі дозволити навіть скуштувати. А якщо і куштують, то їм ’не смачно’. А як може бути інакше, якщо організм не справляється. Але це не про смачно/не смачно. Це про можу/не можу.
я Кукарача• 09 ноября 2025
Ответ длямиссАрфография
Святая правда )
Це як у моїх сусідів, коли нарешті спромоглися на б/у посудомийку)))) всі розмови зводились до посудомийних і ’моя Ніколь навіть їсти на буде з тарілки, як та помита руками’. І це в той час, коли Ніколь мало не з собачої миски тріскає по сусідам все підряд, коли до їх дітей приходить гратись, лиш би смачне)))
Пургену мне• 09 ноября 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Що там смачного? Навіть тут пишуть, що не апетитно.
Все.
Чеширская кошечка• 09 ноября 2025
Ответ дляБагиня
не верю, что вы настолько хозяюшка.
Приходится, говорю же, эта фигня очень усложняет мне жизнь
Потому чаще всего просто обхожусь, увы, без разносолов, на которые нет времени и сил
я Кукарача• 09 ноября 2025
Ответ дляparele
Вспомнила бабусю першого чоловіка. Ох і поляни вона накривала. Збиралися в них завжди великою родиною, їли, співали, танцювали, чудові часи були.
теж згадую з теплотою, збирались цілими родинами... ех...
Пургену мне• 09 ноября 2025
Ответ дляa.ostroverh
Мне сегодня с салом подкинула инста, почему они их ’мужскими’ назвали я хз
Бо це чоловіча мулька. Я любила читати чоловічі журнали. Береш жіночний - цукор шкідливий, сіль шкідлива, м´ясо шкідливе, капуста і та шкідлива... Береш чоловічий, там головне гасло ’все, що смачно - все корисно’))) і стейк з цибулею на весь розворот)))
Багиня• 09 ноября 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
графиня, просцице.
обычно тут тарелошницы и сидящие пани на шее мужчин, которые даже посуду не моют, а только пудрят свою жо и ’давай закажем’ плюс частенько общепит.
Гарантую неперелевки• 09 ноября 2025
Ответ дляПургену мне
нет, это именно про культуру питания) такие столы , понажористей , это от бедности )
масло с майонезом - это не вкусно , если привык к натуральной пище , ну и вкус продуктов различать , сочетания прикольные смаковать.
а тут селедка с мясом с оливками и корейской морковкой , печеночный торт и тд, шо попало .
я Кукарача• 09 ноября 2025
Ответ дляa.ostroverh
Садюга
сиджу на кашці і кефірчику, вчора 6 імплантів з двох сторін вкрутили(((
Пургену мне• 09 ноября 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Спокійно. Можна тільки те, що подобається. Думаю для вишуканих гостей знайдуть і ножі. У нас завжди були, але ніхто жодного разу так і не взяв - всі справлялись) Це прості ситні страви, для домашнього застілля. А не ресторан.
ДелиВерка• 09 ноября 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
А я недавно за такой стол украинцев попала, не могла остановиться есть. Так давно не ела обычной пищи
Все эти песто с хамонами задрали
a.ostroverh• 09 ноября 2025
Ответ дляя Кукарача
Садюга
Зато потом будет красота!